Carnival - [Alternatif/Post-Punk/Rock] İzmir

uzun zaman oldu dinleyemedim sizi, bence çok iyiydi yaptığınız iş, özellikle repertuarınızın hayranıydım, baya üzüldüm bu gelişmeye, zaten hepiniz iyi müzisyenlersiniz eminim yolunuz açık, bence bornovada siz lazımdınız

Carnival, play a song for the lovers, tonight...

Söze nerden başlasam..canım arkadasım biricik sırdasım.. gidiosun.. zor tutuyorum kendimi ağlamamak için.. izmir müzikal anlamda büyük grubunu kaybediyor.. senin yanında olarak bu aldığın bu karara saygı duyma ile herseyden önce sana bir okadar uzak olacağım düşüncesi arasında gidip gelerek dürüst olmaya enazından buna gayret etmeye çalışıyorum.. az önce konuştuğumuz şeyler içimi acıttı biliomusun.. şimdi şimdi anlıyorum bazı şeyleri ama sen gittikten sonra daha da bi anlam kazanacak bazı şeyler.. artık teknolojinin nimetlerinden yararlanarak alıcam haberlerini... ama şunu biliyorum ki nerde olursan ol bize nekadar uzak olursan ol kalbimiz bir.. bunu biliyorum.. belki aylar belki yıllar sonra tekrar biryerde karşılaştığımızda evet değişmiş olucaz ama kaldığımız yerden tekrar devam edicez.. seni çok seviyorum..

psishe demiş ki:
üzücü bi haber..tam gönlümüze göre bi grup bulduk derken..neyse herkese bundan sonrasında başarılar.ilerde bi gün belki tekrar dinleyebiliriz!??

Grubun bir kısmını tekrar dinleme fırsatı bulacağınız kesin gibi gözüküyor :) Ancak Carnival olarak bu cumartesi ve ondan sonraki cumartesi çalıp, elveda diyoruz.

(Ya hatırlar mısınız bilmem, Kayahan'ın böyle bir hadisesi vardı. 10 yıl kadar önce "Müziği bırakıyorum" demişti bir ara, sonra ufak çapta bir halk ayaklanması yaşanmıştı :) Herhalde o "halk ayaklanması"ndan (!) aldığı güçle olacak, "Son Şarkılarım" diye bir albüm yapmıştı, ve sanırım ciddi satmıştı o albüm. Ondan sonra ya 1 ya 2 kere daha "bıraktım müziği, bu son" yaparak bir albüm daha çıkarmıştı. Ondan sonra da, müziği bırakmaya dair herhangi bir açıklama yapmaksızın peşisıra albüm yapmaya devam etmişti. Elbette ki bizim Kayahan'a benzer bir tarafımız yok. :))

ben dinleyemeden emre abinin shoegaze numaralarını saykodelik tavırlarını sahnede görmeden bu grup dagılmasaydı keşke. ama biliyorum ki doktor kendini her yerde gösterir zaten. gönüllerde birsin Carnival:D

zamanında cok kavga etmiş,gerginlikler yasamis olsakta bende cidden bu habere üzüldüm..
umarim yeniden bir vokal ve basci bulup toparlanir ayaga kalkarsiniz..

Carnival, Play a song for the lovers...Tonight...

Evet en son geçen geçtiğimiz cumartesi gecesi izledim Carnival'ı... Sahnede mikrofonu ile sevişen bi peri vardı...Ve ona bir blues ustası edasıyla eşlik eden emre :D :D :D Son gecelerinden biri olduğu için idir bilmem;herşey çok farklıydı o gece... Gecenin ilerleyen saatlerine kadar dur durak bilmedik, hopladık zıpladık kimi zaman duygulandık..Ama genel olarak çok eğlenceli bi gece geçirdik :D Bi ara Repertuar Köpekleri'nden tanıdığımız Aytaç aldı mikrofonu eline...Yaklaşık 10-15 dk boyunca bizi geçmişe götürdü Carnival...Grubun doğaçlama performansları gerçekten görülmeye değerdi. Sahne şovu sona erdiğinde ne oldu anlamadık, sabaha kadar sürecekmiş gibi geldi.. Uzun yırtınmalar ve baırışlar sonucu tekrar sahneye çıktı Carnival..İronik bir şekilde The Widow'la başlayan gece yine o malum şarkı ile son buldu..Sizi çok arıcaz Carnival :cry:

Carnival, Play a song for the lovers.

Evet en son geçen geçtiğimiz cumartesi gecesi izledim Carnival'ı... Sahnede mikrofonu ile sevişen bi peri vardı...Ve ona bir blues ustası edasıyla eşlik eden emre :D :D :D Son gecelerinden biri olduğu için idir bilmem;herşey çok farklıydı o gece... Gecenin ilerleyen saatlerine kadar dur durak bilmedik, hopladık zıpladık kimi zaman duygulandık..Ama genel olarak çok eğlenceli bi gece geçirdik :D Bi ara Repertuar Köpekleri'nden tanıdığımız Aytaç aldı mikrofonu eline...Yaklaşık 10-15 dk boyunca bizi geçmişe götürdü Carnival...Grubun doğaçlama performansları gerçekten görülmeye değerdi. Sahne şovu sona erdiğinde ne oldu anlamadık, sabaha kadar sürecekmiş gibi geldi.. Uzun yırtınmalar ve baırışlar sonucu tekrar sahneye çıktı Carnival..İronik bir şekilde The Widow'la başlayan gece yine o malum şarkı ile son buldu..Sizi çok arıcaz Carnival :cry:

bak şimdi..latife yapıyor aklı sıra..sende bu yetenek, efenime sööliim bu müzik aşkı oldugu sürece bizi mahrum bırakmazsın engin deneyimlerinden...yeni işlerini bekliyoruz dogtur beg..halkçı dogtur :)

punkhero demiş ki:
bak şimdi..latife yapıyor aklı sıra..sende bu yetenek, efenime sööliim bu müzik aşkı oldugu sürece bizi mahrum bırakmazsın engin deneyimlerinden...yeni işlerini bekliyoruz dogtur beg..halkçı dogtur :)

Latife yoktur efem: Yetenek göreceli, müzik aşkı kişisel, deneyimler sığ ve aldatıcıdır. Yenisini bırakınız, hiç iş kalmadı bende...

Gelme lan üstüme Deniz, şapşal şapşal konuşturma beni :)

Aslında bu cumartesi son kez çalacağımızı umuyordum ama çalmıyormuşuz. Yani geçen hafta sonmuş.

The Widow ile başlayıp, The Widow ile bitmişti son program. (İşaretlere inanır mısınız?)

Ayşe ve Emre İstanbul'a gidiyorlar: Ayşe'nin Pin-Up ile çok güzel işler yapacağından eminim. Emre'nin de eminim nefis planları vardır.

Davulcumuz Mehmet, Drunk adına bir grupla Alsancak Mavi'de çalıyor.

Bora ve ben işlerimize geri döneceğiz gibi gözüküyor.

Kendi adıma, gruptaki tüm arkadaşlarıma bana dolu dolu bir yaşam tecrübesi yaşattıkları için borçluyum.

Grubumuzu, bizi bir şekilde seven, destek veren, gelip dinleyen, eğlenen, dans eden, eleştiren, canımızı sıkan, endişelendiren, öğreten, seyreden, uzaktan bakan, merak eden tanıdığım ve tanımaya fırat bulamadığım herkese teşekkür ederim. Evrenin basit kanunlarının daima mucizevi karşılaşmalara ve yol ayrımlarına gebe olduğuna inanıyorum. Carnival benim için böyle bir mucizevi bir karşılaşmanın sonucuydu. Herkes için öyle olmuş olduğuna inanmak istiyorum.

Carnival ile müziğin yaşamama yardım ettiğini yeniden hatırladım, şimdi yıkıp yeniden kurma zamanı.

Hoşçakalın...

Carnival, goodbye...

Emrecim seninle birlikte inan biçok kişi aynı mucizevi duyguları yaşadı..Buna emin ol.Müziğin sonu yok.. Eminim ki sizi öyle veya böyle biyerlerde tekrar dinleme fırsatımız olucaktır..bütün grup üyelerine bize yaşadığımızı, var olduğumuzu hatırlattıkları için sonsuz teşekkürler.. herkese bol şans..

Jeff demiş ki:
Aslında bu cumartesi son kez çalacağımızı umuyordum ama çalmıyormuşuz. Yani geçen hafta sonmuş.

The Widow ile başlayıp, The Widow ile bitmişti son program. (İşaretlere inanır mısınız?)

Ayşe ve Emre İstanbul'a gidiyorlar: Ayşe'nin Pin-Up ile çok güzel işler yapacağından eminim. Emre'nin de eminim nefis planları vardır.

Davulcumuz Mehmet, Drunk adına bir grupla Alsancak Mavi'de çalıyor.

Bora ve ben işlerimize geri döneceğiz gibi gözüküyor.

Kendi adıma, gruptaki tüm arkadaşlarıma bana dolu dolu bir yaşam tecrübesi yaşattıkları için borçluyum.

Grubumuzu, bizi bir şekilde seven, destek veren, gelip dinleyen, eğlenen, dans eden, eleştiren, canımızı sıkan, endişelendiren, öğreten, seyreden, uzaktan bakan, merak eden tanıdığım ve tanımaya fırat bulamadığım herkese teşekkür ederim. Evrenin basit kanunlarının daima mucizevi karşılaşmalara ve yol ayrımlarına gebe olduğuna inanıyorum. Carnival benim için böyle bir mucizevi bir karşılaşmanın sonucuydu. Herkes için öyle olmuş olduğuna inanmak istiyorum.

Carnival ile müziğin yaşamama yardım ettiğini yeniden hatırladım, şimdi yıkıp yeniden kurma zamanı.

Hoşçakalın...

emre.. herşeyden önce yakın dostluğun için teşekkür ederim.. işaretlere inandığım kadar tekerrürede inanıyorum. hiçbir güç beni yeteneğinden mahrum bırakamaz. emin ol..

kurguna en az 1 mezur varım.

sevgiyle...

Geri