Carnival - [Alternatif/Post-Punk/Rock] İzmir

!!! Tarafımızın yer alacağı konserlerin organizasyon işlerinde tüzel kişi olma ön şartı aranmaktadır.
Lütfen msn veya forum aracılığı ile organizatörlük yapmayalım. Konser teklifleriniz için [email protected] mail adresinden bir kontak telefonu edinin ve bir nebze yüzyüze profesyonelce bir iletişim içinde bulunun. masraf, konaklama, mebla gibi kelimelerin anlamları üzerinde çalışmadan organizatör olduğunuzu ileri sürmeyin. şimdiden teşekkürler. !!!

grupla ve müzikle alakasız,kişisel sataşma içerikli mesajlar silinmiştir(çöp tenekesinde mevcut)devamı dahilinde siteden uzaklaştırılabilirsiniz,ozel konuşmalarınızı da ozel mesaj yoluyla yapınız . . .

jan demiş ki:
grupla ve müzikle alakasız,kişisel sataşma içerikli mesajlar silinmiştir(çöp tenekesinde mevcut)devamı dahilinde siteden uzaklaştırılabilirsiniz,ozel konuşmalarınızı da ozel mesaj yoluyla yapınız . . .

Bu başlığı gerek arkadaşlarım olmasından gerekse iyi müzik yaptıklarından dolayı takip ediyordum ama son zamanlarda bir konu dönmeye başlamıştı burda,her ne kadar müzikle ilgisi olmayan bir konu olarak görünse de aslında profesyonel müzik hayatını en iyi yansıtan bir konuydu, o geçen ufak tartışmadan özellikle hayatını müziğe adayan insanlar bir çok şey öğrendiler aslında ve o konu hakkındaki yorumları kesintisiz okuyarak daha fazla insan daha çok şey öğrenebilirdi.Konuşulan konu müzikti ve ankara-izmir kiltesine hitab eden şahısların(sadece müzisyenler değil) düşünceleri,dolayısıyla şehirlerin dinleyici kitlesi hakkında az çok yorum yapabiliyorduk, insanların bilinçlenmelerine engel olmamanız gerekti bence. :arrow:
Bu piyasanın bu düşüncede olan gruplara ihtiyacı var,maddi manevi her türlü destek sağlanması lazımdır.Fiyatı az bile çekmişsiniz arkadaşlar!Programlarınızda başarılar ve en kısa zamanda sizi dinlemeye gelicem İzmir'e.Dolmuşum bu konu hakkında napiim?!(Bu arada bu konu hakkında 2 tane entry kalmış yukarıda-moderatörlerin dikkatine)

sevgili müzisyen yalakası türden insanların bu yazıdan sonra artık konuyu kapatmalarını diliyorum.erkekseniz erkekliğinizi bilin.karsı karsıya konusun bunları. sahsen benim ve grubumunda hiç ilgisini çekmiyor.bakın bi bayan konusunca nasıl değişir ortam.....................

amaç: forumda terör estirmek,grubumuzu çökertmek+şımarıklık+kabalıksa hiçbir normal insan bunu yapmak istemez.bence herkes en iyi bildiği iş neyse onu yapsın.b.i.z b.ö.y.l.e.y.i..z..müzik yapıyoruz ve karşılığında aldığımız enerjiyi hiçbirseye değişmeyiz.bilmiyorum ki kahretsin!sizin oralarda durum bu değil galiba....ayrıca öyle maganda edaları sökmez carnival'a.o yüzden kendi beyinciğine hakim ol yeter.birgün carnival'ı hiç beklemediğin bir anda,daha da parlak bir durumda gördüğünde carnival'a aşık olacaksın ve ''keşke bu talihsiz açıklamayı yapmasaydım.ne gerek varmış ki'' diyeceksin.o yüzden bizi anlamadan, müziğimizi dinlemeden daha fazla yorum yapma,herkes rahatsız senden baksana........

maresalx demiş ki:
AngE demiş ki:
sevgili müzisyen yalakası türden insanların bu yazıdan sonra artık konuyu kapatmalarını diliyorum
gerizekalı..
AngE demiş ki:
ayrıca öyle maganda edaları sökmez carnival'a.o yüzden kendi beyinciğine hakim ol yeter
anlamsız..yazmak icin yazmışsın

gerçekten abartmışsın AngE kimsenin magandalık yaptıı yok zaten bu forumu okuyan daa bisürü insan var gelip de seni dinleyen, en azından onlara karşı saygılı ol bence.. konuyu kapatmalarını falan diliyosun tamam bişey demiyorum ama başkalarına kırıcı olarak veya 'yalaka' diye seslenerek sanki biraz yanlış yapıyosun gibi geldi bana. :roll:

saygılar.

600 ytL + yoL + yemek +1 gün konakLama

Bence bu kötü bir şey degil aksine iyi bir şey ;)
böyle olmalı tabi hakkını veriyorsanız tabi yoksa o kadar önemli degil ;) ...

Bu arada can yalaka degildir ona yalaka diyenin allah belasını vermesin eheheh

maresalx demiş ki:
AngE demiş ki:
amaç: forumda terör estirmek,grubumuzu çökertmek+şımarıklık+kabalıksa hiçbir normal insan bunu yapmak istemez.bence herkes en iyi bildiği iş neyse onu yapsın.b.i.z b.ö.y.l.e.y.i..z..müzik yapıyoruz ve karşılığında aldığımız enerjiyi hiçbirseye değişmeyiz.bilmiyorum ki kahretsin!sizin oralarda durum bu değil galiba....ayrıca öyle maganda edaları sökmez carnival'a.o yüzden kendi beyinciğine hakim ol yeter.birgün carnival'ı hiç beklemediğin bir anda,daha da parlak bir durumda gördüğünde carnival'a aşık olacaksın ve ''keşke bu talihsiz açıklamayı yapmasaydım.ne gerek varmış ki'' diyeceksin.o yüzden bizi anlamadan, müziğimizi dinlemeden daha fazla yorum yapma,herkes rahatsız senden baksana........
hahahahahaha :LOL:
+1 cana katılıyorum... ve ayrıca carnival dediğin senden ibaret deil ,ki eğer öyleyse anlıyorumki grubun soytarı ihtiyacını sen karşılıyosun.......

sevgili müzisyen yalakası türden insanların bu yazıdan sonra artık konuyu kapatmalarını diliyorum
öncelikle herkesinde savunduğu gibi arkaşlarını desteklemek yada onlarla resim çektirmek eğer yalakalık oluyosa çoğu insan bu kulvarda yeralır...kimbilir belkide seni destekleyen(yalakalık yapan) hiç kimse olmadığı için düşüncelerin bu yönde....İnsanlar nası senin ve olmayan arkadaşların konusunda alakasız şeyler söylemiyosa sende çeneni kapatıp olur olmaz şeyler söylememelisin :twisted:
artık konuyu kapatmalarını diliyorum
ayrıca böyle saçma sapan şeyler dileyeceğine Özür Dilemelisin bence...
:twisted:

erkekseniz erkekliğinizi bilin.karsı karsıya konusun bunları. sahsen benim ve grubumunda hiç ilgisini çekmiyor.bakın bi bayan konusunca nasıl değişir ortam.....................

hakikaten çok deişti ortam...ayrıca sen erkek misinde erkekler hakkında böyle saçma sapan yorumlar yapıyosun.....Ve yine grubunun hakkında kendi adına konuşmuşsun Yalakalık mı bu acaba :!: :!: yoksa yanlız olduğun için mi :idea:

carnival

arkadaşlar normal şartlarda programımız;

cuma dungeon bar
cumartesi rena bar
'da.

ancak bu hafta dungeon'da farklı bir aktivite var. şahsen tavsiye ederim.
şimdilik www.dungeonbar.com adresinden bar programı ayrıntılarına,
çok yakında da www.carnival-band.net adresinden program bilgilerimize ve mp3 lerimize ulaşabilirsiniz.

yapım aşamasında olan sitemizin tasarımı ve içeriği konusundaki önerilerinizi bekliyoruz.
ascii | carnival bass / freelance programmer & designer.
[email protected]

selamlar bende bisiler sölemek istedim izninizle....
Bir grubun adi, tarzi,ne kadar iyi caldigi,ne kadar kotu caldigi... farketmez.O grubun olusumunda cok fazla emek harcamaktadir. O yuzden emeklerinin karsiliklarini istemekte sonuna kadar haklidirlar...Hatta bence az bile istemisler..neyse... basarilar kardesler.. ;) cunku herkes müzik dinliyebilir ama muzik yapmak daha baska biseydir.. hele izmir de :roll:

ehem emre bey saygılar efem..bu deli gönül bi Madonna - Like A Virgin dinlemek ister nacizane yorumunuzdan...bilmem uyar mı ama şahane eğlenceli bi şarkı..şiddetle isterim...

madonna-like a prayer çalıyoruz yetmez mi:)buarada emre bey çok yoğun olduğundan ben cewaplıyorum buaralar.arctic monkeys ler geliyo bomba gibi !

AngE demiş ki:
madonna-like a prayer çalıyoruz yetmez mi:)buarada emre bey çok yoğun olduğundan ben cewaplıyorum buaralar.arctic monkeys ler geliyo bomba gibi !

:) ı ııh yetmez..ayrica arctic monkey calacaksanız da when the sun goes down, fake tales of san fransisco ya da cigarette smoke calarsanız tadından yenmez olacağı kanaatindeyim nacizane olarak efem..saygılar...

when the sun goes down, fake tales of san fransisco çalalım diyoruz. bu hafta stüdyoya giricez. pazar gününe yetiştirmeye çalışıyoruz. smoke u tepkilere göre..

Geri