Elektro Gitar Freti Satan Bildiğiniz Bir Yer Var Mı ?

'Müzik Endüstrisi' forumunda Mangekyou tarafından 10 Haziran 2013 tarihinde açılan konu

 1. Elektro gitarımı çalmaktan fretleri eridi.En yakın zamanda değiştirmek istiyorum.Bildiğini fret satan yer var mı ?İnternetteki siteleri araştırdım hepsinde temin edilemiyor yazıyor.
   
 2. Sharinganla halledilir iki dakikada :D Şaka bir yana sizin tecrübeniz yoksa fret söküp takmayla ilgili, bir luthierden yardım isteyebilir ya da direk olarak luthierin kendisine yaptırabilirsiniz. Sanırım ortalama olarak 100-300 TL arası fiyat çekebilirler. Gerçi adamına göre değişir. Yani işin özü tecrübeli bir luthiere yaptırmanızı tavsiye ederim.
   
  Mangekyou bunu beğendi.
 3. Daha yeni uyandım , uyanır uyanmaz haykırdım :D :D Ah keşke Sharingan'ım olsa iki dakikaka da her şeyi yaparım :D Ben fret değiştirmeyi biliyorum.Yani bu konuda tecrübeliyim ve elim böyle işlere yatkın. Zaten gitarımın 1. fretini değiştireceğim. Egzersiz yaparken birazcık haşat etmişim de :( Yani sizin bildiğiniz bir site var mı ? Veya yer ?
   
 4. Bildiğim bir site yok ama dediğim gibi herhangi bir luthierden bulabilirsiniz sanırım.
   
  Mangekyou bunu beğendi.
 5. Eyvallah.
   
 6. Mangekyou bunu beğendi.
 7. Evet mydükkan da var ama temin edilemiyor. Yapacak bir şey yok çıkıp dışarıdaki müzik marketlerine soracağım. Eyvallah.
   
 8. Mangekyou bunu beğendi.
 9. Ben hala araştırıyorum Türk sitelerinde hiç jumbo fret yok temin edilemiyor diyor.Artık Türkiye'de bulamazsam yabancı sitelere başvuracağım. Eyvallah.
   
 10. solomusicankara.com
   
  Mangekyou bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş