eva

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda hack- tarafından 12 Ocak 2006 tarihinde açılan konu

1. gitar-vokal = özge
    bas gitar-geri vokal = duygu
    davul = gökçe

okuduğunuz üzere bu bir girls band.. an itibariyle istanbulda haftanın 4 günü; line,on the run,woodoo ve dolly de cover icra etmekteler..
    aynı zamanda lityumla birlikte bizim ikinci kardeş grubumuzdur..
    e hadi internet sitelerinide vereyim bari..
    www.theevaband.com
    selametle

2. Güzel repertuar,güzel kızlar :lol: izlenilesi tatlı grup.Başarılar demek düşer..... :)

3. selamlar, web sitenizde örnek playlist olmakla beraber, beste çalışmalarınızla ilgili bir bilgiye rastlayamadım gözümden kaçmadıysa..
    beni bilgilendirirseniz sevinirim.

4. Başarılar kızlar :)

5. the eva band yakında ankara'da.. görüşmek üzere.

6. başarılar...ankarada görüşmek üzere.

7. Sizleri Ankara'da görmek istiyoruz :)

8. ankaraya gelin dinlemek isteriz..isterim yok yok isteriz amaaaaan gelin işte..

kolay gelsn!

9. evadan da okeyi almış bulunmaktayız.iki grup
    (roL-eva)ankara yolcusuyuz öyle gözüküyor şimdilik..
    (12 şubat garage ankara)
    sevgiler

10. Sizin yüzünüzden limonda perşembe gününden olduk :twisted: NEse başarılar, kolay gelsin :D

11. limon da cıkarlarsa kesın gelırım:D

12. Limon tekrar mı açıldı?

13. başarılar kızlar konserde olacağım görüşmek üzere...

14. istanbulda açıldı dostum ankaradakine ithafen.... güzel olcak inşallah burayı aratmıcak....

15. biz de ankarada olmayı çok istiyoruz. umarız güzel bir konser olur. teşekkürler.

16. yuman

yuman

9
    0
    300
    amam türedi bu kız gruplarından :roll: hayırlısı bakalım umarım iyi şeyler olur .başarılar

17. arkadaslar konser de görüsmek üzere basarılar :wink:

18. bizi kız grubu diye algılamayın lütfen .biz herşeyden önce sizin gibi müzisyeniz. hem rahatız mısınız bundan tahtınızı elinizden alacaklar diye acaba??:)

19. Çok güzel bi cvp tebrik ederim.. :lol: :p :lol:

20. Bu üç güzel bayanı yakında Ankara'da göreceğimiz için heyecanlandık açıkçası :)

Tahtımız da, para, pul neyimiz varsa hepsi de size feda olsun :D

Bu Sayfayı Paylaş