eva

konsergif02.gif

duygunun yanağı çizildi sonra da adı "faça duygu" oldu :D :D

duygu bize çalmadan önce 4 sene kadar Ankara'da çeşitli gruplarda çaldı. tanıyanınız vardır belki.

eva ya cok barız bı sekılde yazma durumu var, herkes o gun ıcın kendıne yer yapıyo sankı mesela joker!! resım koymalar taksıcı agzıyla yazmalar fln ılgınc bı durum olmus neyse kolay gelsın sızlere

the_edge demiş ki:
eva ya cok barız bı sekılde yazma durumu var, herkes o gun ıcın kendıne yer yapıyo sankı mesela joker!! resım koymalar taksıcı agzıyla yazmalar fln ılgınc bı durum olmus neyse kolay gelsın sızlere

Keşke esas rümuzunla yazsaymışsın :D

Bu haliyle cevabı haketmiyor yazdıkların ;)

the_edge demiş ki:
abi dadm afişleri kendisi yapıyo ve cıkan grupların forumlarına koyuyor bizim forumumuza da koydu 3-4tane bence yorum yapmak içn yapma :evil:

Yapmayın abi,bırakın müzik yapsınlar,önce o işi bi halletsinler..Pin-Up'ın da kaldırdınız kaldırdınız,ki bu kızlar müzik yapmaya niyetli gibi,hey allaım :?

hyr aynı ılgı dıger gelıcek gruba yapılmıyomus gıbı geldı ama herkes memnunsa benı hıc ılgılendırmez tabı gelıp ızlıycem zaten neler oluyo acaba oralarda dıe bakalım, ama sımdı kımse bırbırını kandırmasın kızlar gelıyo dıe daha bı fazla heyecanlandınız haksızmıyım muzıklerını bılmıyorum ama anladıgım kadarıyla onun ıcınd degıl neyse umarım super calarlar ve bayan kımlıklerını ortbas ederler

the_edge demiş ki:
umarım super calarlar ve bayan kımlıklerını ortbas ederler

8O :!: :?: Gerçekten enteresan buraya ikimesaj attın ikiside fiyasko birincisinde ki iddanı komik buldum ama bu onu aratmıycak şekilde daha komik. Acaba bu kızların kimliklerinden utandığını mı düşünüyosunda böle abuk zırwalamayla gine çıktın ortaya dondan fırlar gibi..
Sen forumları karıştırdın galiba alla alla...
Üçüncüsünü bekliyoruz ondada bunlar kadar güldürürsen sana özel bi başlık açarız millete orda online stand-up yaparsın walla bu senin performansına bağlı o başlığı haketmek için şimdi iyi düşün öle yaz :)

eva hepsine cevabı sahnede verir ben guveniyorum kızlara..

bu haftalık kar kıs ve hava kosulları nedenıyle programları carsamba dan persembeye ertelendi, bu haftalık eva limon da persembe gunu sahne alacak

heycanla bekliyoruz:)

herkese slmlar..
öncelikle (rol olarak) ankara’ya gelecek olmaktan dolayı son derece sevinçliyiz..
evet sayfayı ben açtım hatta evayı yakından tanırız ve çok severiz..
Sizde çok sevmişsiniz,
bizde sizi seviyoruz ne güsel herkes seviyor birbirini...
-anlayana-

Geri