eva

ROL ve EVA umarım ankara performanslarınız süper geçmiştir aklımız sizdeydi gerçekten özellikle rol abi bişeler parçalamadan gelirsiniz umarım :)

limon da bekliyor olacağız sizleri kendinize iyi bakın!

EVA beklenenden daha iyiydi şahsen ben çok beğendim.Are you gonna be my girl' süperdi.Seyirciyide bi okadar çoşturdular.Yanlız zamanda biraz sorun oldu kusura bakmayın...
Herşey için sağolun...Teşekkürler..

Bir türlü izlemek nasip olmadı ya nedense.Mutlaka izleyeceğim ama zamanı tutturamadım bi türlü :D
Her hafta Salim Abi ye soruyorum Eva nasıldı bu hafta diye bir gün dayak yiyecem ama bakalım ne zmn :metalhead

daha önce arştırmıştık onu grubun adını koyduktan çok sonra. bi kız var adı jenny kıza eva da diyolar ve arkasında çalan kişiler var kıza böyle dendiği için ismi öyle koyulmuş grubun. bilgine...

HARBİ YAAAAAA Eva çaldı failure söledi biz yarıldık ama süper di deişik bi sinerji oluştu ortamda :p

neyse kızlarımızın fotolarıda limon un space indeki yerini aldı görmek isteyenler için.....

Bu arada bu gece iyiydiniz kızlar tebrikler çok eğlendik :)

bu Limon vakkonun karşısındaki sokaktan girince Pulp ın oldugu yerdemi ben Ankaradayım bilmedigiim icin soruyorum :oops:
haftaya gelicem belki İstanbul'a sizide dinleriz ;)

merhaba ben Haylaz(Ankara)'ın davulcusu Serkan. arkadaşlar çalışmalarınızda başarılar.
duygucuğum; umarım iyisindir ve keyfin yerindedir. o gün seni sahnede görmek beni mutlu etti:) yeniden aynı sahnede ama - bu kez eskisi gibi birlikte- çalmak dileğiyle...

merhaba ... aslında baya geç bi mesj oldu ama inanın başlığı anca gördüm....

Garage da düzenlenen konsere gelmedim bende garage sevmeyenlerdenim maalesef... ama sürpriz yapıp gölgeye geldiğinizde oradaydım... açıkçası bir kadın olarak gurur duydum, hele bass ve davula bayıldım, yani çalış biçimi olarak :D

Küçük bi eleştirim var yalnız... sanki 1 gitar daha olsa daha şık daha sound sağlamlaşır gibi geldi ama tabe alışkın olmadığınız sahne ve enstrümanlar olduğunu biliyorum... Bu nedenle konuk olarak çıktığınız bir sahnede değerlendiremem...

Ama şunu çok rahat söyleyebilirim... "kadın" olmanın arkasına sığınmayan iyi müzisyenler olma yolunda ilerleyen insanlarsınız... tebrikler...

Bu arada "limon" diince kötü oldum be yaaa :(

Başarılar, yolunuz açık olsun...

Not: 6 sayfa yazılanları okudum büyük bi sabırla... Murata ve şahsında Jokere laf söylemek müzikten anlamamakla eş anlamlıdır..

Geri