Emre Aydın

Sing Your Song'ta 1. olan 6.Cadde grubu vokali. Grup dağılınca tek tabanca yola devam ve baya da sağlam geliyor. Albüm çok yakında müzik marketlerde olacak. Kendisi TurkRock.Com forumlarındada sık sık görünen ve yazan bir şahsiyet. uzun süredir sessiz ve derinden yürüttüğü albüm çalışması bugunlerde saanırım son buldu ve albüm baya iyi olacak.

Albüm 10 Ekim Salı Tüm müzik marketlerde.

Web: www.emreaydin.org

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Albüm kısmen çıktı :) Sitede belki bir gün özlersinin mp3 ünü koyduk. Dileyen girsin indirsin. çok güzel şarkı dinleyen beğeniyo yanit ers bi tepki görmedim henuz

Öncelikle başlık ve merakla beklediğimiz albüm hayırlı olsun diyerek bikaç şey sölemek istiyorum;
parçayı dinledim ve Emre 'nin o melankolik çok farklı sesi ve sözler ile bütünleşmiş çok hoş bir parça çıkmış ortaya repeat mode 'a aldım tekrar tekrar dinliyorum.

Eminim ki güzel bir promosyon ile 6. Cadde 'nin hakettiği değeri göreceğine inanıorum (6. Cadde demek geldi içimden) :)

Uzun lafın kısası Emre Aydın' a müzik yaşamında sabır ve başarılar diliyorum, sonuna dek destekliyoruz..

bu 6.Cadde'yi aklımızdan silsek iyi olacak :) çünkü biz Emre Aydın olarak çıktığını biliyoruz ama bi çok insan raflarda 6.Cadde yi arayacaktır. herkese bi duyuruabilsek iyi olacak. Forward mail atacam en nefret ettiğim şey okunmadan dağılıyor. Bari forumlarda millete duyurulım...

evet diğer forumlarda da bu şekilde açmak gerek başlığı =)

ben kendi forumlarımızda en azından bu şekilde duyurayım

çünkü bir çok insan hala 6. cadde nin albüm hazırlığında olduğunu sanıyor =)

Ben diğer sitelerde artık yüzsüzlük sınırlarını aşıp :) aha budur Emre Aydın 6.Cadde'dendir, albümü çıkıyor mesajalrı atıp duracam. Çünkü millet gerçekten biraz ilginç. Msn nickime emreaydin yeni albümüyle geliyor yazıyorum Emre senmisin diyorlar. Biraz zor olacak ama zorlarsak belki bi kısmı anlar :p

yok yok bzim forumlar seviyelidir(reklamın gözünü seviiim) :D :D :D

şekil a5 imzam =) :D

bir de insanların kafasından 6. cadde nin "Emre Aydın"ı imajı silinmeli bence

her ne kadar Onur Ela nın katkıları olmuş olsa da profesyonel manada Emre tek başına ilerliyor

ilk aşamada biraz zor bi durum gerçi ama bakalım nolur ilerleyen günlerde =)

Cok guzel sesi var... "bu adamin sesi cok farkli denir ya" Emre Aydininki oyle bisey iste... Sozlerde tam kivaminda olmus.. Basarilar, onun acik olsun.. Hollandaya bekleriz konsere :)

indirdim şarkıyı.dinliyorum dinlettiriyorum çok güzel olmuş..bu arada albüm de tüm şarkılar böyleyse emre aydın rules diyorum başkada bir şey demiyorum :D

umarım herşey güzel olur eskiden olduğu gibi.6.cadde olarakda görmeyi cok isterim tekrardan iyi bi 2liydiniz ama herşekilde onurunda destek oldugunu düşünüorum ve albümünde başarılar diliorum.Yolun açık olur işallah:p

Seni meraklandırmayalım. İşte emre ile 1 hafta önce yaptığım roportaj.

Roportajı bu linktende okuyabilirsin. http://www.emreaydin.org/forum/index.php?topic=81.0

2 Şubat 81 Isparta doğumluyum,Antalyalıyım,9 Eylül Üniversitesi İktisat Bölümü Öğrencisiyim..Meşhur Yarışmada birincilik kazanan 6.Cadde`nin vokaliyim..Vokaliydim daha doğrusu.

- Şimdi? 6.Cadde dağıldı?

Onur profesyonel olarak devam etmek istemiyor.Müzik yapmak istemiyor daha dorusu.Dolayısıyla da yakın zamanda çıkacak albüm "emre aydın" adıyla yayımlanacak.Yalnız her ne kadar yapmak istemese de bu albüm de de dünya kadar çaldı Onur.Çok emeği var,o Yüzden "dağıldık" da diyemiyorum.Aynı ekip bir albüm daha yaptı ve bu albüm "emre aydın" diye çıkıyor.İşin özeti bu.

- Demek ki artık "Emre Aydın" olarak çıkıyorsun. Peki 6.Cadde'den farkı nedir Emre Aydın'ın?

Daha melankolik ve biraz daha sinirli bir albüm oldu ilk albüme göre.Bu iki kavram birbiriyle çelişiyor gibi gözükse de ne demek istediğim albüm çıkınca daha net anlaşılacak.Müzikal yapı da farklı.Yeni albüm bir "tema" albümü.

- Albümde cover varmı?

"Hareket Vakti" var.Barlas Erinç şarkısı.Daha önce Umay Umay da yorumlamıştı.

- 6.Cadde'deki cover Sabuha. Biçok kişi tarafından beğenilen bi çok kişi tarafından eleştirilen. Şimdi sabuha'yı görsen ne yapardın? :D

Sabuha erkek ismi.Zaten şarkının orjinal adı "Toprağın Oğlu Sabuha".O yüzden pek bir şey diyemem.

- Elediğiniz Manga bu kadar ilgi görürken neden siz yeterince ilgi görmediniz?

Manga güzel grup ve gelişim süreçlerini yakından takip edebilmiş biri olarak şunu söyelebilirim ki su an bulundukları yeri hakediyolar.Bize gelince,güzel günlerdi Aslında çok fazla bir şey söylemek istemiyorum bu konuda çünkü çok müsait yanlış anlaşılmaya.

- peki öyle olsun
- Yine yeni albümle ilgili bir soru, beklentilerini merak ediyoruz. Daha albüm çıkmadan ve 6.Cadde'de dağılmış bi grup. Tek başına çıkıyorsun bir çok insan seni tanımayacak. Tüm bunlara rağmen kendine güvendiğini biliyoruz peki Hedef nedir ?

Albümüm şu kadar satsın veya şu kadar meşhur olayım gibi hesaplarım hiç olmadı.İyi iş çıkarmaya çalışıyorum.Neticede şöhret ve tiraj gibi kavramlar iyi işin peşinden gelir diye düşünüyorum.Kaldı ki ikisi de geçici vaziyetler.Bugün var yarın yok.Müzik yaptığım için aç kalmamayı,cezalandırılmamayı filan da istiyorum tabi diğer taraftan.

- Bugun sana forumlarda "helal yürü koçum git süper olmuş" diyenler, yarın albüm satınca nasıl yaklaşacak?

"Piyasa oldu" falan derler heralde.Bilmiyorum ben ya hastalıklı bir durum.Hem daha çok insana ulaşsın diye uğraşıp hem de aynı amaç için medya araçlarının kullanıldığını görence tiksinen bir sürü insan var.Ya da işte tanınırlık seviyesi arttıkça (işin içine medya girmese dahi) soğuyan insanlar.Her kafadan farklı bir ses çıkıyor ve kafa sayısı da fazla.Ben daha çok kendi bildiğimi okumakla meşgulüm Yoksa işin içinden çıkamam zaten.

-Allah kolaylık versin
- Sitedekiler'den bir mesaj var. Onu çok seviyoruz diyorlar ve Albümün çıkış tarihini merak ediyorlar.

Saolsunlar.Onlar olmasa bu iş nasıl çekilirdi bilmiyorum zaten.Albüme az kaldı,bir ay içinde çıkar diye tahmin ediyorum ben.

Merakla bekliyoruz.Roportaj için teşekkür ederim..

Ben teşekkkür ederim

10.01.2006 / Emre Aydın Röportajı / İstanbul

Düzenleyen: nuwanda

Anlayacağınız gibi albümde 1 adet cover var o da haraket vakti. Ama ben bu roportajdan albüm çıktıktan sonra şuraya piyasa oldun v.s. yazan arkadaşlara en çok
"Piyasa oldu" falan derler heralde.Bilmiyorum ben ya hastalıklı bir durum.Hem daha çok insana ulaşsın diye uğraşıp hem de aynı amaç için medya araçlarının kullanıldığını görence tiksinen bir sürü insan var.Ya da işte tanınırlık seviyesi arttıkça (işin içine medya girmese dahi) soğuyan insanlar.Her kafadan farklı bir ses çıkıyor ve kafa sayısı da fazla.Ben daha çok kendi bildiğimi okumakla meşgulüm Yoksa işin içinden çıkamam zaten.
Cevabını alıcam... neyse zamanla işimize çok yarıcak :D

nuwanda teşekkür ederim röportaj için.belirtmeliyimki son zamanlarda günde 60 70 kez dinlediğim bir parçadır,hareket vakti.emre de iyi yorumlayacaktır heralde.mesela izmirde anemi mükemmel yorumlar...ben de bayılırım :)

emrenin ööle bi sesi var ki ne biliim gerçekten ii yorumlayamayacaı, gitmeyecei bi sarkı olabilir mi bu sesin die düşündürüo insanı.....

Sinirli ve melankolik =) Tanımın hastası oldum ehue. "Hareket Vakti" hımn tek başına bile Emre Aydın yorumundan merakla beklenesi. Albüm gelişiyle hayırlı, uğurlu olsun...

6.cadde yi severdim,grubun dağılmış olması üzücü olsada Emre Aydın'ın yola devam etmesi güzel.
Ben de şimdiden hayırlı olsun diyorum.
Umarım Emre Aydın büyük başarılara imza atar.