Internetteki Müzik Ürünleri Siteleri...

evet arkadaşlar internette müzik ürünleri satan sitelerin adreslerini paylaşalım lütfen...
benim bildiklerim isfedan.com,mydukkan.com,majormuzik.com. başka yok.sizin?

Gerekli bir başlık olduğunu sanmıyorum. Asıl konu bence aradığınız malı nasıl internette bulacağınız...

Satın almak için arama motorlarına girip, ingilizce buy (malın adı cinsi), ya da sadece alın adı ve cinsi yazmanız yeterlidir. Türkçesinde ise satın al (malın adı cinsi) ya da sadece malın adı ve cinsi yazılması yeterlidir. Size netteki tüm siteler, satan siteler hakkında link verir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ben sadece daha sağlıklı fiyat araştırması yapabilmek için bu başlığı açtım.her dakika bir müzik markete gitmek kolay olmuyo:D

bu amerikan sitelerinden direk turkiyeye mal getiren oldumu arkadaşlar tecrübelerini anlatabilirmi yapan varsa?
ben küçük parçalar düşünüyorum köprü, manyetik, burgu falan
nasıl oluyor gümrüğü bilmemnesi eve kadar getiriyorlarmı?

arkadaşım ben alacaktım ama sonra forumdaki arkadaşlar ugraşma dedi ve turkiyede aynı gitarı daha ucuza alabilicem yapılan hesaba gore....

yalnız amerikada tanıdıgınız falan varsa o getirise gerçekten çok hesaplı olur...
biizm bir tanıdık lcd ekran getirmişti gumruk alınmamıştı gitar hayli haylii geçer bence...

:) :) :)

yeni konu açmıştım kitlemişler sağolsunlar acaba burdan cevap gelcekmi son cevap geçen sene yazılmış olsada son bir umutla yaziorum... acaba fiyatta ne kadar farkedio yurtdışından getirilirken yani o sitede gördüümüz fiyatın üstüne ne kadar daha eklemem gerekir?? bir de benim teyzemler kanada da onlar oradan gönderseler de aynı hesabamı gelir gümrük falan işlermi yine? illa gitarın yanında biride gelmesi gerekiyor mu? :(

Geri