Kısa Saçlı Rapunzel (ex. Staff)(Alternative - Rock) - Ankara

melisin güçlü gırtlağı gerçekten bazen hayranlık uyandıracak seviyelere ulaşıyor.şarkı seçerken gösterdikleri özen onları ankaradaki birçok bar grubundan bir basamak üste çıkarıyo.grupta herkes görevini iyi yapıyor gerçekten.sahne deneyimleri arttıkça staff ın ankaranın kapışılan bar gruplarından olacağı kesin.gerçekten çok disiplinliler...staff ı tebrik ederim.-yavuz

çok çok teşekkürler güzel düşünceler için efendim...=)

cuma - ki bugün oluyor evet bu akşam:) -
saat 21.00 civarı iv yolcu in rock da sahnedeyiz...bekleriz herkesi...

çok sevgiler
=)

dün gece hepinizin başını bıt bıt bıt yiyerek sölediim şeyi burda da sölemek isterim efenim.. garage a çıkınız kasınız çalışınız filan. melisin sesi süper programda gayet başarılıydı lakin daha fazla seyirciyi haketmektesiniz :))

arkadaşlar iyi bi gece oldu eğlendik sayenizde. bir guano apes fanı olarak adınızı guano apes tribute band olarak değiştirmenizi teklif ediyorum:)

sahnede rahat olmanız çok iyi. bi takım hataları --hatalar pek farkedilmedi ama ben o şarkıların orjinallerini biraz fazla dinledim:)-- rahatlığınızla çok iyi kapadınız. grup elemanlarındaki enstrüman ve mikrofon(back vokal dahil) hakimiyeti çok iyi.

tebrikler

yorumlar için teşekkür ederiz arkadaşlar...
Dünkü açılış partisi konseri de gayet iyiydi.Bazı aksaklıklar yüzünden alel acele sahneye çıkıp indik ama olsun gene de güzeldi...gelen bizi izleyen destekleyen herkese çok teşekkürler...

Hatırlatalım...
Grup staff;
Her salı Biziz rock barda 22:00 de,
Her cumartesi 19:00 - 22:00 arası IV yolcu rock barda sahnede...

herkesi bekliyoruz...

zorknemesis teşekkürler yorumun için daha iyi olmak için çabalıyoruz elimizden geldiğince...

bu arada bugün ki biziz programımız yoğun kar nedeniyle iptal olmuştur...

saygılar&sevgiler...

Staff yarın(cumartesi) saat 19:00 civarı IV yolcu Rock barda bizden sonrada DosAge grubu sahne alacakdır...

Herkesi bekleriz...

Saygılar&sevgiler...

Bu hafta da kaçırıyorum programı :( of ya bitmedi şu işler...Ama haftaya kesinlikle oradayım...Ne zamadır görüşemedik başarılar arkadaşlar tekrardan sizlere...=)

Eveeet.. Güzel bir programdı, gelen dinleyen eşlik eden alkışayan herkese çok teşekkürler...
Salı günü Biziz Rock Bar da görüşmek üzere...

Saygılar&Sevgiler...

Dun izleyemedik sizi, merak da ediyordum ben.Konser gunu pek anlamamıstım o gün konser sound'u çok kötüydü bar'ın.Ne çaldığımızı bile duyamadık.
Artık haftaya aksilik olmazsa.
Görüşmek üzere.
Başarılar :elsallaa

sizi konser günü izledim ama dosage'ın gitaristine katılmadan edemiycem ki gerçekten barın soundu kötüydü. tonları ayarlamaya çalışan adam hakikatten ya beceriksizdi ya da bardan kaynaklanıyordu bilemiycem siz daha iyi bilirsiniz. vokalinizin çok güçlü bir sesi var ki onu ayrıcana burdan tebrik ediyorum. daha gaz parçalar seçebilirsiniz. gitarları da kuvvetli gördüm. iyi de bi lead gitaristiniz var. daha gaz parçalar seçseniz daha iyi olr bence.

genel olarak grubunuzu beğendim; fakat bir tedirginlik gördüm üzerinizde, belki de konser günündendir. devam edin bu şekilde bence çok başarılı olacaksınız. tekrar görüşmek dileğiyle. bundan sonra hep iv'de misiniz?

lumbee ve oz666oz çok teşekkürler yorumlarınız için...evet konser günü soundla ilgili bir problemimiz oldu daha doğrusu soundcheck felan yapamadan direk başladık sonrada alelacele
sahneden indik, ama iyisiyle kötüsüyle geride kaldı bizim için güzel bir konserdi...Bundan sonrada her cumartesi IV yolcu rock bardayız...

Hatırlatalım;
Staff bugün 22:00 civarında Biziz Rock bar da...

Slmsssss

Herşeyden önce foruma girip bu grupla ilgili güzel yorumlar yapan bütün arkadaşlara teşekkür ederek başlamak istiyorum. Emin olun STAFF daha çok eğlendirecek ve daha da çok konuşulacak.

Sen kimsin diye soranlar da olabilir. Fazla sinir etmeden grubun askerdeki ve eski davulcusu olduğumu belirteyim. Dağların arasında bende dayanamadım bikaç cümle ekleyim dedim bu foruma.

Çok fazla çalışmanın, paylaşmanın ve yetenekli elemanların ortaya çıkardığı potansiyeli dinlemeyi ve hatta onlarla beraber çalmayı gerçekten çok özledim.

Bu grubun çok farklı olduğunu burdan herkese belirtmek istiyorum. Bu yüzden grubu sahnelerde yalnız bırakmamanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Hepinizi çok çok öpüyorum dostlarım, en kısa zamanda görüşmek dileğiyle...

Slmsssss

Herşeyden önce foruma girip bu grupla ilgili güzel yorumlar yapan bütün arkadaşlara teşekkür ederek başlamak istiyorum. Emin olun STAFF daha çok eğlendirecek ve daha da çok konuşulacak.

Sen kimsin diye soranlar da olabilir. Fazla sinir etmeden grubun askerdeki ve eski davulcusu olduğumu belirteyim. Dağların arasında bende dayanamadım bikaç cümle ekleyim dedim bu foruma.

Çok fazla çalışmanın, paylaşmanın ve yetenekli elemanların ortaya çıkardığı potansiyeli dinlemeyi ve hatta onlarla beraber çalmayı gerçekten çok özledim.

Bu grubun çok farklı olduğunu burdan herkese belirtmek istiyorum. Bu yüzden grubu sahnelerde yalnız bırakmamanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Hepinizi çok çok öpüyorum dostlarım, en kısa zamanda görüşmek dileğiyle...

ah heyhat!!baterist kardeşim benim.herhangi bir şarkıyı çalmayı önerdiğinizde "çalınır,halledilir"cevabını alacağınızdan dahada ötesi şarkının davullarının eni iyi şekilde halledileceğinden emin olduğum nadir bateristlerden biridir staffın bateristi.sonuna kadar arkandayım kardeş.ayrıca grubun sahne performansının çok çok hızla arttığını bir izleyici olarak söylemek isterim,tebrik ederim-yavuz

Geri