Kısa Saçlı Rapunzel (ex. Staff)(Alternative - Rock) - Ankara

Herkese selam,

Oncelikle uzun suredir grup uyelerinden kimseyle haberlesemedigim icin olan bitenleri daha simdi ogrenmis bulunmaktayim.
Meliscim cok gecmis olsun umarim en kisa zamanda sagligina kavusur ve muzik hayatina kaldigin yerden devam edersin.
Mugecim gruba hosgeldin, yorumlara bakilirsa ilk performansiniz cok iyi gecmis, umarim hersey yolunda gider.
Anilcim :) gosterilere devam ediyomussun gordugum kadariyla. Bir dahaki performansinizi izlemeye geldigimde artik nasil bir goruntuyle karsilasirim cok merak ediyorum.
Simdi teker teker gidecek olursam millet sover o yuzden herkese cok selam iste.
Gerek grup elemanlariyla olsun (bir kacini yillardir tanirim:), gerek gosterdikleri performanslarla olsun, herseyiyle Staff grubunu cok ozledim. Buralarda koreldim valla, kulagim paslandi. Burda bi organizasyon ayarliyim sizin icin diyorum gelmek isterseniz :) Bu arada DJ falan isterseniz ben hala burdayim, is ariyorum:)
Iyi calismalar,iyi sanslar.

P.S.: Repertuarinizi son sekliyle bana ö.m. olarak yollarsaniz cok sevinirim, merak ettim.

kuzenim benim çok teşekkür ederiz iyi dileklerin için :) taa çek cumhuriyetinden unutmamış bize mesaj atmışsın hatta bu bizim başlığın 100. mesajı olmuş...:) elimizden geldiğince iyi şeyler yapmaya çalışıyoruz umarım çok daha iyi işler çıkıcak ortaya...
bu arada unutmadan 10 mayıs çarşamba g.ü.m.m.f bahar şenliğinde sahnedeyiz...Herkesi bekliyoruz...

Görüşmek üzere...

yarın gazı senlıklerınde staffla ortamı daıtıcaz. herkes ortamdakı pıyasa sarkılar dısında sölenen sarkılarla nası coşturulur gorecek! sabırsızlıkla beklıoruz. kacıranlar cok üzülecek:) bu arada anıla saygılarımı sunmayı bı borc bilirim:D

haaaa bıde sölemeyı unuttum duydumkı anıl scratch the pıtch calmıomussunuz yavas dıe ama bız burda bı grup ınsan sabırsızlıkla onu beklıoruz. bılgılerınıze arz ederım:)

yarınkı konserde sweetchıld yerıne scratch the pıtch calacaınız ıcın pek bı mesudum muge onu calışıcaktı bende ölücektim odada.saolun varolun

Dostlar bizden bi istekte bulunmuş hiç kırarmıyız sizleri diyerek eklemiş bulunmaktayız..(her ne kadar benim gönlümden sweetchild geçse de):)
Umarım yarın bizim ve diğer tüm gruplar için çok iyi bi konser olur...Herkesi bekliyoruz...

Saygılar&Sevigler...

Selam arkadaşlar...

Grup olarak çok güzel bir gün geçirdik...
Organizasyonda emeği geçen ve biz sahnedeyken eşlik eden, destekleyen, dinleyen herkese çok teşekkür ederiz...

Görüşmek üzere...

Saygılar&Sevgiler...

sanırım hıc bılmesem bıle bu grubu gazı de en cok zevk alınacak konserdi. tum teknık aksaklıklara ragmen performansınız iidi. yenı konserlerınızı yada programınızı beklıorum sabırsızlıkla.

Grubumuz yeni ismiyle; "Kısa Saçlı Rapunzel"

10 Mayıs ODTÜ Panayır alanı
18 Mayıs Atılım Üniversitesi

şenliklerinde sahne alacaktır.

Selamlar arkadaşlar=)

Gruba tekrar dahil olan ben ve askerden gelen davulcumuz Onur'la çalışmalarımıza başladık,başlamakla kalmadık,hızlandırdık=)

İsmimizi de Türkçe olarak değiştirelim istedik,ve "Kısa Saçlı Rapunzel"de
hemfikir olduk :)

Trajikomik(?) bir isimle yenilenerek, şen şakrak,şenlik konser eğlenmek- eğlendirmek istemekteyiz=)

Şenlik saatlerini de yakında haberlendirmek suretiyle, hoşçakalınız :D

Efendim şenlik saatleri demiştik;

ODTÜ (Panayır Alanı) - 10 Mayıs Perşembe - 13.00
Atılım Üniversitesi - 18 Mayıs Cuma - 18.00
(Atılım Üniversitesi'nde 20.30'da Sertab Erener sahnede olacaktır,ilgililere duyuralım :) )

(Atılım Üniversitesi için;

Kampüse geliş servis saatleri : 11.00/ 14.00/ 16.00/ 18.00/ 18.30
Sıhhiye Durağı (Köprü Üstü Migros Karşısı) - Meclis Durağı (Sahil Güvenlik Komutanlığı) önünden
Kampüsten dönüş servis saatleri : 23.00
Sıhhiye Durağı (Köprü Üstü Migros Karşısı) - Meclis Durağı (Sahil Güvenlik Komutanlığı) önüne

-Servisler ücretsizdir.)

arkadaşlar staff ismide güzeldi ama bu isim süper ötesi olmuş yaratıcılık konuşmuş vokaliniz melis arkadaşım ve daha öncelerde sizin konserlerinize gelmiştim gerçekten süper müzik yapıyorsunuz yeni isminizle başarılarınızın devamını diliyorum umarım konserleriniz güzel geçer ve birgün aynı sahneyi paylaşırız başarılar SAYGILAR ...

Cadıların en moru,canımın içi:) Her zaman yanım(ız)da olduğun için sana ne kadar teşekkür etsem(k) az:)

Emrecim çok çok teşekkürler güzel düşüncelerin ve dileklerin için canım benim=)Yeni ismi beğenmene de çok sevindim:)Ben de umuyorum ki aynı sahneyi paylaşalım,çok eğlenceli olacağına eminim=)

(Kafiyeli oldu biraz sanırım:))

Çok sevgiler:)

lumbee demiş ki:
vayy demek yeniden buluştunuz ha? süper süper. hem de melisle oo iyi iyi :)
hadi bakalım göreyim sizi :p

Çağlarcım çok teşekkür ederiz,bekliyoruz seni de bu taraflara :D

ODTÜ konseri'ne gelecek olursak; çok keyifliydi bizim için gerçekten...Gelen,izleyen herkese çok çok teşekkür ediyoruz.ODTÜ MT'ye ilgilerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyoruz burdan da tekrar...Özge'mizi de unutmamak gerek tabi;kameraman suretiyle o sıcakta hareket etmeksizin yanımızdaydı=)Tekrar eden bir teşekkür de "KorkuluK" davulcusu Faruk'umuza tabi...Davulcumuz Onur gelemeyeceği için rica ettik ve bizleri kırmadı,kısa bir sürede hazırlanarak yanımızda oldu...Bizden sonra çıkan gruplara da teşekkür etmeyi ihmal etmeyelim,sayelerinde çok güzel bir gün geçirdik :)

Kısacası biz çok eğlendik,yanımızda olan herkese çokça,tekrar tekrar teşekkür ediyoruz...Uzun bir aradan sonra ODTÜ'de ısındık,Atılım'da "çılgıncasına eğlenme"yi umuyoruz...Atılım Üniversitesi'ne de herkesi bekliyoruz=)

Kısa Saçlı Rapunzel

Atılım Üniversitesi - 18 Mayıs Cuma - 18.00

Atılım Üniversitesi'nde 20.30'da Sertab Erener sahnede olacaktır,ilgililere duyuralım

(Atılım Üniversitesi için;

Kampüse geliş servis saatleri : 11.00/ 14.00/ 16.00/ 18.00/ 18.30
Sıhhiye Durağı (Köprü Üstü Migros Karşısı) - Meclis Durağı (Sahil Güvenlik Komutanlığı) önünden
Kampüsten dönüş servis saatleri : 23.00
Sıhhiye Durağı (Köprü Üstü Migros Karşısı) - Meclis Durağı (Sahil Güvenlik Komutanlığı) önüne

-Servisler ücretsizdir.)

Geri