AuRa (izmir-bursa-ankara/glam rock-R'N'R)

Genjuro demiş ki:
saol barış abi sizi tanımak sizinle takılmak gerçekten çok güzeldi...

devamı gelicek elimden geldiği kadar Aura'nın yanındayım...

iyiki varsınız;...

Dostum o zevk bize ait..
Buarada geçen hafta AuRA olarak Uşak'taydık. Çok coşkulu bir seyirciniz var Uşaklı dostlar. Bizi bağrınıza bastınız. Umarım buna layık olabilmişizdir.

Ayrıca Umut Kuzey Genç Rock programında bu sefer de Alay eder gibi sevmek şarkımızın klibiyle bize yer vermiş, bizi bir de yarışmaya sokmuş. Sağolsun. Her ne kadar biz efsanemiz White Lion Konserinde olup göremediysek de Kral TVye bi kez daha çıkmaktan mutluluk duyduk..
Bu da böyle bilinsin istedim..
Sevgilerle...

genç arkadaşlara gerçekten tebirkler ne zamandır giremiyorum foruma, kusura bakılmaya videoya biraz geç ulaştım ama neyse...

konserleri bekliyoruz efenim :LOL:

P.S: Haluk abi saçlar süper olmuş...

Dostlar...

Alay eder gibi sevmek şarkımıza çektiğimiz klibi ve konser görüntülerini izlemek için aşağıdaki linki takip edin..

www.myspace.com/auratr

Ayrıca son konser haberleri:

16 Mart Bursa Stuff Bar (Eski Çaçaron)
26 Nisan Ankara Hacettepe Rock Festivali

Kesinleşecek diğer konserleri burdan öğrenebilirsiniz:)

AuRa sizinle...

Dün HüRock Fest'de ilk defa dinleme ve tanıma fırsatım oldu sizleri...gerçekden harikasınız sahede sergilediğiniz performans süperdi....sahne arkasındaki sohbetiniz yakınlığınız çok hoştu sizleri tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum...Barış abicim görüşmek üzere..sevgiler&saygılar hoşcaKALIN

Biz size çok teşekkür ederiz..
Hem ATAMIZA layık birşeyler yapmaya çalışıyoruz hem de müzik yapmaya....

Destek veren herkese sevgiler....

Başka HUROCK'larda ve konserlerde görüşebilmek dileğiyle....

Sevgiler

AuRa grubunun ATAM parçasına çektiği klibi 2 mayıs akşamı Dream TV YÜXEXES programında yayınlanacaktır. Tüm AuRa severlerin bilgisine sunulur.

aura elemanlarının affına sığınarak yapıcı bir eleştiri yapmak istiyorum.

bence atam parçası olmamış, içerik güzel ama sanki rock'n roll değil de başka bi tarz mı olsaymış?
Sanki daha iyi olurmuydu?

cemburakakin demiş ki:

bence atam parçası olmamış, içerik güzel ama sanki rock'n roll değil de başka bi tarz mı olsaymış?

Dostum,
Siz kardeşlerimizin her türlü eleştirisi bizim için çok önemli:)
Biz sadece daha önce yapılmamış bir şey yapmak istedik. Tabii ki şarkımıza Türk ezgisi gibi kendi kültürümüzden birşeyler katmak istedik ama o tür şeyler denendi diye düşünüyorum ve daha orjinal olsun istedik. Aynı zamanda ATAMIZI kendi sevdiğimiz müzik tarzıyla anmak istedik. Hepsi bu:)

AuRa'dan RAKI'ya kucak dolusu sevgiler ve süper bi başarı kaydedip yarışma kazanıp Amarikalarda bizleri de temsil ettiğiniz için de bize sizden koca bir alkış dostlarım:)
Sevgiyle müzikle kalın:)

BARISKO demiş ki:
cemburakakin demiş ki:

Dostum,
Biz sadece daha önce yapılmamış bir şey yapmak istedik. Tabii ki şarkımıza Türk ezgisi gibi kendi kültürümüzden birşeyler katmak istedik ama o tür şeyler denendi diye düşünüyorum ve daha orjinal olsun istedik. Aynı zamanda ATAMIZI kendi sevdiğimiz müzik tarzıyla anmak istedik. Hepsi bu:)

AuRa'dan RAKI'ya kucak dolusu sevgiler ve süper bi başarı kaydedip yarışma kazanıp Amarikalarda bizleri de temsil ettiğiniz için de bize sizden koca bir alkış dostlarım:)

Canlarım benim
umarım en kısa zamanda yine aynı sahneyi paylaşırız, özledik..
^^

cemburakakin demiş ki:
BARISKO demiş ki:
cemburakakin demiş ki:

Dostum,

Canlarım benim
umarım en kısa zamanda yine aynı sahneyi paylaşırız, özledik..
^^

Biz de çok özledik.. Karşılıklı Bursa-Ankara konserleri düzenleyelim...
Sevgiler..

HACETTEPE festivalinde izledim mükemmel bi grup valla siz sahenden inenen kdr cakkıdı cakkıdı oynadım tutamadım kendimi başarılarınızın devamını dilerim

TheRockuLa.............. :D =)

burdada buldum sizi :D gerçekten çok güzel parçalar1n1z var. birde sizi cank1 izleme _ans1na erisebisem süper olacak. :)

BARISKO

panik_431 demiş ki:
burdada buldum sizi :D gerçekten çok güzel parçalar1n1z var. birde sizi cank1 izleme _ans1na erisebisem süper olacak. :)

BARISKO

Kusura bakma dostum, aylar sonra cevap verebildiğim için. Uzun zamandır bakmıyordum bu siteye. Avatarımdaki tibet abi değil ben kendimim:)) Tibet abiyi çok severim o ayrı konu tabii.

Geri