iki ses kartı birden kullanmak? ve mikser?

arkadaşlar alacağım audiophile 2496 ile elimde bulunan sblive 5.1 i birlikte uyumlu bir biçimde kullanabilir miyim?yani sblive dan midi playback yaparken aynı anda audiophile den kayıt girebilir miyim?

ayrıca bir sorum daha olacak:behringer ub502 mikser(bkz:http://www.behringer.com/UB502/index.cfm?lang=ENG) ile çok sorun yaşar mıyım audiophile de?alet "ultra low-noise" diye geçiyor fakat alet için dip gürültüsünden geçilmez denmiş.bu ürünü fiyatı çok düşük olduğu için tercih ediyorum (yaklaşık 140 YTL), yoksa bir preamp mı tercih etmeliyim?m-audiobuddy yada gene behringer'in Tube Ultragain mic100 gibi.bu aletler için yorumlarınız nedir.sonuçta tek kanal kayıt yapacağım.

son bir soru daha: :LOL: kendi vsti lerimi yaratmak için hangi programı kullanabilirim?

şimdiden teşekkür ederim.sevgilerle...

maalesef düşün düşündüğün şey imkansız.ayrıca mümkün olduğu kadar behringer etiketi taşıyan ürün kullanma!normal pclerde anakart iki ses kartını aynı anda kullanabilmene olanak tanımaz.

Normal PC lerde iki ses kartını değil, takabildiğin kadar ses kartını aynı anda kullanabilirsin. Kullandığın kayıt programının manual'ına bak. Cubase'in manual'inde nasıl kullanacağın yazar.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
peki birlikte kullanamasam bile ikisi birden yüklü bulunabilir mi?yani ikisini birden tanıtabilir miyim bilgisayarıma?

ayrıca Audio Buddy hakkındaki yorumlarınızı alabilir miyim?güzel bir alete benziyor.fiyatı 200Ytl civarı...

bide vsti programı tabi...

Zamanında 2 adet creavtive ses kartını, biri PCI biri ISA bağlamıştım. Baştan çakıştılar makina açılmamıştı ama çözdüm. Anakart tanıdıktan sonra problem yok. Cubase de birini playback, birinide recorder olarak sorunsuz kullandım. Kolaygele

Geri