Moribund Oblivion

Ben Rnt nede izledim ve güldüm yani o hallerine gülünür başkada bişey yapılmaz yani millet marduk izlemeye gelmiş grup çıkmıyo dediler bulmuşsun kiteyi s.ke s.ke seni dinleyecekler başka black yok tek keliymeyle rezaletti güldük işte biraz.

cok saglam bi gruptu barısArock ta pogo da bayagı kastık fln!! pena larını havada kaptım :d !saglam bi grup!!hemde bayagı bi saglam

rockmarkette verilen eski yayınıydı arkadaşlar..epey oluyo konuk olalı..

bizzat canlı dinlediğim adamlardır..infected'da daha iyiydi..

ufuk grubun beyni bence..arkadaşım diye söylemiyorum yani:)

çok sevdiğim bir grup. tamam bahadır uludağlar çok da 4/4lük bir insan değil bunu ben de kabul ediyorum ama onun gibi iyi çığıran kaç tane adam var türkiye'de bir elin parmaklarını geçmez bence..klavyecilerini çok severdim ama ayrıldı ne yazıkki uzun bir süre önce. barbarosu kastediyorum.
bu arada barışarock 'da çoğu insanın "aha gavuristandan grup gelmiş" falan diyodu kopmuştum eheheh

ewt ya bahadır çok kasıntı bi herif..bende ondan pek hoşlanmam ayrıca gitarda çalamaz pek çaldığını sanar..

fakat ufuka laf yok..bi çok enstrümanı sağlam çalar..

bahadır oldukça kaliteli bir adamdır. yıllardır black metal için uğrasları taktir edilmelidir diye dusunuyorum. çoğu insan tanımadan hakkında atıp tutsada yaptığı kaliteli islerle hep farklı oldu bence. ayrıca iyide gitar çalar. (bknz. moribund oblivion'un khanjar albumu. bu albumdeki tum gitarları bahadır çalmıs) konserlerdede gayet iyi çalıyor. moribund oblivion'da tartısmasız turkiye'nin en buyuk black metal grubudur. baska elle tutulur, ciddi bir black metal grubu malesef yok.

gruba laf yok e o zaman bahadırada olmasın. moribund oblivion'u o bugunlere getirdi haksızmıyım? infected'ı da o ve ufuk isim yapmıstı. dikkat edersen infected dağıldı ama bahadır ve ufuk birlikte çalısmaya devam etti. gerçi suan ufuk moribundda degil ama onlar roportajlarında okudugum kadarıyla hep birlikte calısıyorlar. sonuç olarak iyi muzisyenlerden olusan iyi bir grup moribund oblivion. bahadırıda bilen bilmeyen karalıyor iste. zaten bu ortamda kim iyi isler yapsa hemen bok atılır, yok edilmeye calısılır.

bilemiycem artık. bence her ikiside basarılı müzisyenler, onemli olanda bu. bize sundukları beni ilgilendiriyor. moribund oblivion'da iyi isler sunuyor. o nedenle bahadır'ı basarılı buluyorum.

eywallah nargaroth bi çok konuda hemfikirim seninle ama bi şeyi sırf muhalefet olsun diye söylemiyorum yani bi çok albüm yapımının ve çalışmaların iç yüzünü gördüm..

onların iyi olduğunu hatta türkiyenin sayılılarından olduğunu bende iddia ederim her zaman..

Queen_of_Metal demiş ki:
eywallah nargaroth bi çok konuda hemfikirim seninle ama bi şeyi sırf muhalefet olsun diye söylemiyorum yani bi çok albüm yapımının ve çalışmaların iç yüzünü gördüm..

onların iyi olduğunu hatta türkiyenin sayılılarından olduğunu bende iddia ederim her zaman..

eyvallah kardesim.
bu arada sactuary biraz sallıyorsun sen. moribund oblivion rtn'de cıktı ama overkill konserinde yoktu nerden cıkardın? baska grubu izleyip moribund sanmıssın belliki. o konserde yanlıs hatırlamıyorsam solitude cıkmıstı.

alla allaaa tamam karıştırdık ama daha doğrusu moonspell yerine overkill yazdım.iki konsere de gittim ve ikisi de güzeldi.overkill'de, solitude ile coşarken (yurdumun kreatoru :eek:), knight errant (dağıldı) da durduk ve uykumuz geldi adeta, performansını da beğenmedik...

bu overkill konseriydi, moonspell konserinde önce asafated (dağıldı) çıktı.sonra da moribund oblivion çıktı, seyirciyle ilişkisi berbattı, şarkılarını söyleyip indiler sahneden, gerek müzikal olarak gerek hal ve tavırları hoşuma gitmedi, rtn'de de kesmedi çimlere uzandım...

oh bee ! ! ! :eek:

Geri