Haylaz(Grunge) - Ankara

Bu gurubun en iyi tarafı sağlam müzik yapmaları dikkat ederseniz bir hücum kayıttan bu kadariyi kalite almak çok zor. İşte gurubun hassasiyeti burdan anlaşılıyor. Ben bu gurubun iyi yerlere gelebileceği kanatindeyim bol şanslar :LOL: :p

bütün kayıtları biliyorum hepsini artık ezberledim bence gerçekten başarılılar ve iyi yerlere geleceklerine inanıyorum 3üde benim için çok değerli insanlar 3ünüde çok seviyorum ve sonuna kadar güveniyorum..
:)

Ben grubun bateristini ve bas gitarını daha önce de dinledim bence çok profesyoneller ve eminim ankaraya bomba gibi girip daha da yayılacaklar... İskender ve Serkan eminim çok başarılı olacaksınız! Tıpçılar arkanızda....

Arkadaşlar 12 Şubat Kesinleşmiştir....

12 Şubat Pazar - Garage Rock Bar'da

Bermuda (Ankara)
Abaküs (Ankara)
Eva (istanbul-bayan)
Haylaz (Ankara)
Rol (istanbul)
Joker (Ankara)

Giriş 7,5Ytl + ilk içecek
14:00

Herkes Davetlidir.

:!: ...Sevişgenler Günü... :!:
istanbuldan gelen gruplarada ankara seyircisini gösterelim bu sevgililer günün 2 gün öncesi :)

merhaba herkeslere ben haylaz ın bascısıyım naçizane grubun adı bencede yamuk öylede olmasıda lazım saten çok ciddi bi isim aramadık birazda yamuk olsun istedik saten sanki biz çok düzgünüz adımız düzgün olsun

barker demiş ki:
Arkadaşlar 12 Şubat Kesinleşmiştir....

12 Şubat Pazar - Garage Rock Bar'da

Bermuda (Ankara)
Abaküs (Ankara)
Eva (istanbul-bayan)
Haylaz (Ankara)
Rol (istanbul)
Joker (Ankara)

Giriş 7,5Ytl + ilk içecek
14:00

Herkes Davetlidir.

:!: ...Sevişgenler Günü... :!:
istanbuldan gelen gruplarada ankara seyircisini gösterelim bu sevgililer günün 2 gün öncesi :)

eva'yı az çok bilirim,tanırım ama yanına "bayan" yazmanız biraz ilginç durmuş.

sevgili barker, "bayan " yazman bi garip olmuş öncelikle müzisyeniz biz. keşkeöyle yazmasaydın. Oradaki insanlar da "bayan" olduğumuz için gelmezler umarım.

konser

Sevgili İskender, kayıtlarınızı dinledim epey güzel. Yaza doğru beraber bir konser yapalım mı? Bir ara yüz yüze görüşüp karar verelim. Demolar bölümünde 2 tane bestemin kaydı var. Bu arada ben de "Volkan GAZİLER" adına başlık açtım. Cevabını ve besteler hakkındaki yorumunu alabilirsem sevinirim. "Haylaz"a başarılar dilerim. Sesinizin daha uzaklara ulaşabilmesi dileğiyle...

Öncelikle hAYlaz'a başarılı olacağından hiç süphe duymadığım müzik dünyasında bol şans diliyorum.Grup elemanlarının hepsi yetenekli, kaliteli müzisyenler ve herşeyin ötesinde iyi insanlar.İçinizdeki haylaz çocuk hiç susmasın.Herşey çok güzel olacak.....

en sonunda diğer besteleri de dinledim, oldukça güzel, dağıttığım arkadaşlardan da beğendiklerine dair yorumlar geldi.
Ayrıca grup ismi de hem güzel, hem de akılda kalıcı, hem de türkçe.
Grunge bitti diyolar amerika için, ama türkiye için sağlam geliyo anlaşılan ( sırf ankarada 4 sağlam grup.. )
elinize sağlık

12subat5yr.jpg

İşte o büyük günün afişide hazır...Haylaz geliyor.. :)Konserin sağlam olduğu ve güzel geçiceği belli ozaman arkadaşlar..

Herkes davetlidir... :idea:

Geri