Lifelock

yaptığınız müziği çok beğeniyor ve takdir ediyorum,bir konuyla ilgili olarak sitenizde yazan mail adresinize bir mail yollamıştım.kontrol ederseniz sevinirim.

kolay gelsin...

mükemmel bir grup çıkardıkları demoda süper kayıt olsun müzik olsun senelerden beri devamlı konserler veriyolardı ve nihayet bir demo çıakrmış bulunmaktalar hayırlı uğurlu olsun demolarını mutlaka alın derim açıkçası demo denmez resmen badrolü olmayan bi albüm olmuş süperler kendileri...

unknownartist demiş ki:
hasonowicintakendisi demiş ki:
hemen girip videoyu indiriyorum ehehe
buarada lifelock ilen bi röp yaptık saykopatportakal adlı fanzinimizde yer alacak bekleyin bakalım...;)
fanzin çıkınca burdan veya bizim siteden falan bi haber atarsan seviniriz :)
ilk 2 sayıdan sonra çok yavaşlattık fanzini yaa, bi tembellik çöktü :? röp. için teşekkürler arkadaşlar tabi ki haber veririz çıkınca.
bu arada bi kopyası da sizde dursun da, eklemek/çıkarmak istediğiniz herhangi bişey olursa dilediğiniz gibi edit'lenebilir :)

Site güzel olmuş.Forumunuz hayırlı olsun biraz geç açmışsınız ama iyi olmuş başarılar dilerim..

Not:msn yoluyla bana ulaşırsanız sevinirim..

Begendigim amator gruplardan birisi.Cok sık dinliyorum bu aralar. Web sayfanizdan da demonuzun tumunu indirdim.Daha once Grey Eyes ile idare ediyordum :)
Demoyu da ayrica almak istiyorum, "emek=alinteri= ufakta olsa bir karsilik" icin :D
Ankara'da bulurum elbet demonuzu.Basarilar diliyorum konser olursa buralarda kacirmam ugrarim.
Kolay gele..

Geri