HeXa (numetal ) - Ankara

bu grup gercekden bu işi biliyor ama dawulcunun biras kendını gelıştırmesı gerekır :D herseye rağmen gelecek waaad eden bır grup olucak we ankaran cıkan sayılı gurplardan bırı olmaya karalı kişiler başında oldugu surece

bu grup daha çok konser görücekk sleepless_86 :D

özgün bir i did my time dedi orda eridim bittim.. hala onu söylüyorum artık nası etkilendiysem.. bence bir şeyler yaparlar sadece birazd aha fazla performans şansı verilmeli onlara..

daha çok deftones!! ;)

hexa41qs.gif

HeXa - Big Truck [ Coal Chamber Cover ] Live @ Garage Bar Video

http://www.megaupload.com/?d=RT1RQVMW

aa sadece iki tane canlı performansınız var :? hemen gerisinide indiriyorum :) her yerde yorum yapıyorum.başarılı bir grupsunuz henüz bu kadar yeni olmanıza rağmen.ama ben canlı da izlemek istiyorum,bizzat o atmosferi yaşamak istiyorum :( gelicem bir şekilde,bir gün..sonuna kadar yanınızdayım bende.
[JN] :)

cumartesi saat 15.00 da İF Bardayız arkadaşlar herkesi bekliyoruz ...

Bu arada yeni davulcumuzla sizlerle olacağız. Grubumuza Anıl katılmıştır ve artık yeni davulcumuz ile devam etmekteyiz ...

Hexa ya başarılar... Bu cumartesi aynı sahneyi baylaşacağız... Umarım herşey istediğimiz gibi olur arkadaşlar... Bol şans... Görüşmek üzere...

Biz Anıl'la sadece 3 saat çalışmıştık. Bu çok az bir süre. Bu sabah 2 saatlik prova almıştık ve stüdyo sahibi sağolsun başkasına da aynı saati verdiği için p*ç gibi ortada kaldık. Sonra stüdyo aradık bulamadık. Ve konserde çaldığımız şarkıların malesef çoğunu ilk kez sahnede denedik Anıl'la.

Pek çok kez ritim kaçtı, senkronize olamadık. DJ'imizin ailesinin gruba sıcak bakmaması yüzünden kendisi bu gün dersanedeydi ve gelemedi bu yüzden elektronik altyapı isteyen şarkılarımızı eksik çalmak zorunda kaldık ve s*çtık

konser böyle geçti eğlenceliydi ileride daha çok gelişeceğiz. Anıl'ın solo olarak süper bir davulcu olduğunu biliyoruz sadece gruba ısınlması yetecek.

Bu arada nisan ayında maNga Ankara'da yaş sınırı olmayan bir konser verecek ve HeXa alt grup olacak büyük ihtimalle. bu gün yemekte Ferman'dan söz aldık :)

bu arada arkadaşlar Kaçak grubu çok iyiydi. Onları tebrik ediyoruz herşey yerli yerine oturmuş :) Biz de çok çalışacak ve gelişeceğiz ...

NuMetalFan demiş ki:
bu arada arkadaşlar Kaçak grubu çok iyiydi. Onları tebrik ediyoruz herşey yerli yerine oturmuş :) Biz de çok çalışacak ve gelişeceğiz ...

Saolun sizlerde iyiydiniz keyifli bir konser yaşadık... Bateristinizle ilk konserinizmiş sanırım... Keşke sabahki stüdyo iptal olmasaydıda sizde daha iyi çalışıp çıksaydınız... Neyse birdahaki konserinize gelmeye çalışacağım... Başarılar dilerim...

HiPnO demiş ki:
Saolun sizlerde iyiydiniz keyifli bir konser yaşadık... Bateristinizle ilk konserinizmiş sanırım... Keşke sabahki stüdyo iptal olmasaydıda sizde daha iyi çalışıp çıksaydınız... Neyse birdahaki konserinize gelmeye çalışacağım... Başarılar dilerim...

sağolasın abi. şarkılarımızı provasız çaldık yani provayı sahnede yaptık ve sı*tık :D napalım ilk kez böyle oldu :) ileriki haftalarda grup daha senkronize olacaktır ...

Geri