satanic verses

1995 de krulan ankaralı black metal grubu satanic verses adıyla pekte hoş karşılanmasada ve bir çok kez eleman değiştirmiş olsada
tekrar aramızda
yeni albumu çıktı
yakında web siteleride açılcak
şuan ki grub
elemanları
2005 kadrosu son haliyle

Ulaş Southun : gitar vocal

Ö. Y. Serkan : Gitar

İlkim Oulanem : Bass

bu şekildedir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
gerçekten saglam bi grub
son albumu dinlemek lazım
grub üyelerinin isteği üzerine mesajın içeri değiştirilmiştir.

Son(2006) yasal demonun ismi ''Split way of life'' toplam 10 şarkı içermektedir içerisinde 5 şarkı Satanic Verses'e aittir diğer 5 şarkı Messershmit(kardeş gruba) aittir.
__Satanic Verses kadro__
Guitars&Vokals: ulaş southun
Guitars: ö.serkan yıldırım
Bass: ilkim oulanem
drums: karateke

__Messershmit kadro__
FameleVokals&Bass: ilkim oulanem
Guitars: ulaş southun
Drums: atilla

Albumde Satanic Verses ın seslendirdiği 5 parçanın 2tanesi Türkçedir..
Albumde Messershmit in seslendirdiği 5parçanın 1tanesi Türkçedir..

Grup tür olarak pure black metal yapmaktadır grubun geçmişindede bilmeyen varsa bir yasal demo ve birde album bulunmaktadır ..

Sevgiler&Saygılar

26 Şubat Pazar günü İzmir/Bornova Dungeon Bar'da konserleri vardır..

asif1rk.jpg

taa 96-97 den hatirliyorum... bende o zamanlar o tarzlari yapiyodum.. sevindim tekrar ortaya cikmalarina... basarilar...

dur bakiim nasildi ''seytan bizim efendimiz biz seytanin izindeyiz'' diye bi sarkilari vardi yanilmiyorsam:)

satanıc verses grubunu iyi bilirim ilk çıktıkları zamanlardan beri sakıncalı bence o adamlar uçmuşlar hayal mahsululer ama iyi müzikleri var

ryhtms-of-the-hell demiş ki:
satanıc verses grubunu iyi bilirim ilk çıktıkları zamanlardan beri sakıncalı bence o adamlar uçmuşlar

Sana bende katılıyorum ama sırf satanic verses değilki;
:arrow: sadistic spell
:arrow: paradox
Bunlarda aynı satanic verses gibi sakıncalı bulduğum Ankaralı gruplar arasında yer alıyorlar ve hiçbir şekilde bulaşılmaması gerektiğini düşündüğüm Ankaralı bermuda şeytan üçlüsü grup.

karatekeyi gören olursa aranızdan caddeden volkanın selamı var derseniz sevinirim arkadaşlar adam bi kayboldu bidaha yok ortalıkta

max78 demiş ki:
satanıc verses grubunu iyi bilirim ilk çıktıkları zamanlardan beri sakıncalı bence o adamlar uçmuşlar

Bunlarda aynı satanic verses gibi sakıncalı bulduğum Ankaralı gruplar arasında yer alıyorlar ve hiçbir şekilde bulaşılmaması gerektiğini düşündüğüm Ankaralı bermuda şeytan üçlüsü grup.
İnsanların kişilik veya karakterleriyle fazla ilgilenip buralara sırf karalamak ugruna yazdığın yazıların gereksiz olduğunu düşünmekteyim.
Satanic Verses,Sadistic spell,Paradox sağlam gruplarımızdır onlarıda böyle karalarsak tanımayanların aklında kötü yorumlar bırakırsak ne olcak?Nasıl ilerliyecek bu gruplarımız?Ortalıkta eline gitarı alan çoluk çocuk konserlerinde takılırız artık ...

Ayrıca grupların üyelerini tanıyan herkez bilir hepsinin nekadar sağlam eleman olduklarını ve buyüzden saygı ve sevgi duyarlar...
Eger örnek istersende ben paradox grubu elemanlarını tanıdığım için söylüyorum -ki kaldıki seninde bildiğin saydığın 3grupta aynı ortamda takılan sağlam arkadaş olan insanlar ....

Kişisel sorunlarımızı burda değil onların yüzüne söyleyelim..

=Sevgi&Saygılarla=

sTigmaT demiş ki:
max78 demiş ki:

İnsanların kişilik veya karakterleriyle fazla ilgilenip buralara sırf karalamak ugruna yazdığın yazıların gereksiz olduğunu düşünmekteyim.
Satanic Verses,Sadistic spell,Paradox sağlam gruplarımızdır onlarıda böyle karalarsak tanımayanların aklında kötü yorumlar bırakırsak ne olcak?Nasıl ilerliyecek bu gruplarımız?Ortalıkta eline gitarı alan çoluk çocuk konserlerinde takılırız artık ...

Ayrıca grupların üyelerini tanıyan herkez bilir hepsinin nekadar sağlam eleman olduklarını ve buyüzden saygı ve sevgi duyarlar...
Eger örnek istersende ben paradox grubu elemanlarını tanıdığım için söylüyorum -ki kaldıki seninde bildiğin saydığın 3grupta aynı ortamda takılan sağlam arkadaş olan insanlar ....

Kişisel sorunlarımızı burda değil onların yüzüne söyleyelim..

=Sevgi&Saygılarla=
çok guzel bir açıklama ...tanımadan ön yargı yapılması ve dinlemeden sırf isimlerinden dolayı kötülenmeleri...hiç hoş değil... bugrublar bizim grublarımız madem sevmiyorlar dinlemesinler...elbet bulunur dinleyenleri...fakat bişey bilmeden daha grub elemanlarının biriyle bile tanışmamışken görmemişken böyle karalamaların yapılması hiç hoş değil....

Birileri sürekli ters düze etmeye çalışıyor sanal ortamda bu elemanları ama dışarda,sokakta gördümüde saygıyla izliyor ve korkarak yanlarına yaklaşamıyor ...Ya lafların arkasında durmak lazım, ya da sizlerden daha iyi olanları kıskanıp taş atmamak lazım..Sürekli bahsi geçen:Witchtrap,Ehrimen,Sadistic Spell,Paradox(kaldı ki black yapmıyor),Satanic Verses sürekli bi laf atılma konusu durumunda oysa ki bu grupların elemanlarının 10'dan fazla yıldır tecrübeleri vardır,bilgileri vardır.Bunları kirleyen öbür tarafta pop çalan altarnatif grupları yükseğe çıkaran zihniyete ben güler geçerim.. Ama yakında bu yaptıkları onlara nasıl birşekilde patlıyacak haberleri yok....

@Sevgiler&Saygılar

Bence çok sağlam bir grup.Sakıncalı demiş bazı arkadaşlar açıkçası ne anlamda sakıncalı dediklerini anlamadım.Şu an Eskişehir'de müziklerine devam ediyorlar.Ve hiçbir sakıncaları yok:)

Çogu sitede yer alan abuk subuk birkaç çoluk çocugun yaptığı karalamaları burdada görmek şaşırtıcı gelmedi.Acaba bu açıklamaları yapan eleman veya elemanlar neden yüzümüze gelip birşey sölemezler bunu anlamam bu derece ürkek olunup bilgisayar başına gecince kurt kesilmeye gerek yoktur birşey varsa gelip yüzümüze söylenmelidir.Satanic Verses,Sadistic Spell ve Paradox iyidir,dinlenir.

Geri