ESP den estetik bi çalışma

'Elektro Gitarlar' forumunda sansasyon tarafından 28 Ocak 2006 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

yorumu size ait.......

2. abi yerim ben bu estetiği yaa süper.paramız yetsede bizde yaptırsak bundan bitane.:D kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

3. Çok acayip sevsemmi sevmesemmi bilemiyorum

4. Gitardan çok manzaraya bittim ben :)

Headstock çok çirkin olmuş bence. Onun dışında da eh işte.

5. valla gitardan cok arkadaki manzara muthis

6. benden once davranmışsın :lol:

7. Davranılmayacak gibi de değil ki mübarek :) Bulutlar photoshop değilse hakikaten gitardan daha estetik.

8. manzara cok hoş

9. ESP gerçekten custom shop olayını biliyor yaf güzelmiş alet . ESP nin başka bi çalışması ki hastayım bu gitara. 40.000$ mış ESP Armor Custom :

10. güzel ama manyetikler olmamış.. okadar şekil yapıyosun insan bide ona göre manyetik dizayn eder dimi.. :)

11. sadece kapak bile yeterli olabilirdi hatta :)

Ayrıca gerçekten ilk resimdeki manzara inanılmaz...

12. quuensryche logolu gitar :D endorserdı queensryche eskiden hala öyle ama :D gitar imzalı bide farkettiyseniz

13. demek istediğimde oydu zaten ;)

abi bide orda ne mangal yapılır ama :D

14. abi bu manzaranın aynısı türkiyede var
    bolkar dağında aynı şekili bulabilirsiniz öle söyleyeyim dedim manzara üzerine bu kadar konuşulunca

15. Bu ESP'den artık iyice tiksiniyorum ne yapsalar hep anlamsız geliyor artık bana (bazı kilit modeller dışında tabi),ayrıca ilk resimdeki manzara da Alaska/USA dolaylarına aittir.Donarsınız alimallah.

16. şu armor guitar ' a bittim ben yaa... :twisted:

17. bence bilindik şekiller dışındaki böyle orman baltası yok kalkan filan çok saçma beni esp den soğutuyor resmen esp mll filan varken böyle şeyler gereksiz bence :S

18. niye soguyorsunuz espden adamlar calışma yapıyor bence kimseye satmak için yapmamışlardır bunu ustanın birinin canı sıkılmışdır yapmışdır :D

19. balta değil oooooooooooooo kuinsrayç logosuuuuuuuuuuu :lol:

20. Armor manyak yaa o ne ölee...ama ilkini sevmedim...

Bu Sayfayı Paylaş