Kasatura (Thrash)-Ankara

saolun beyler zaten o pogocular ve headbang ciler de bizi gaza getirdide arkadaşın pogo sırasında kafasını yarması biraz kötü oldu tabi ama genede teşkkürler saygılar...

KONSER SÜPERDİ YANİ SİZ!!!!!
her ne kadar kaan elimi tutmamış da olsa:'( üzüldüm ya brz....
ama ilk şarkıdaki olay dışında herşey iidi....

arkadaşlar sizi ifde izledim grup iyi toplanmış ama grubu ayakta tutan sadece bassçı davulcunuz gerek ritim kaçırmalarıyla gerekte davuldan anlamamasıyla birlikte benden geçer not alamadı neyse ilerde umarım iyi olursunz gençler

Davuldan anlamamak değil mikrofonlarla ilgili bi sorun oldu.Oyuzden anlayan birini çağırdım.Bagetler dmikrofona çarpıp fırlıyodu.zaten enter sandman'den sonra bidaa olmadı zaten.hata yapmamın nedenide bazı şarkıları çok hızlı çalıyoz hata yapmamak imkansız.yorumlarınız için saolun...

Saolun arkadaşlar yorumlarınız için.Evet bir kaç hatamız dışında güzel bir konser geçirdik.İnşallah bundan sonraki konserlerde daha iyi olacağız.Diğer konserlere de bekleriz.

Nese daha 3. konserimizdi en azından ilk konsere oranla çoookkk iiydik.(ilk konseri izleyen arkadaşlar bilir) yakında 4. konserimizde olacak. Bu seferde 3. konsere oranla çook ii olacaz.Bizi izlemeye gelenlere ve destekleyenlerede çok teşekkür ederim...saygılar...

arkadşım o zmn soundchecki ii yapıcaksın ki mikrofonuda ayarlıcan ayrıca stdyoda ayarıcan şarkı metronomlarını hata hata neyse yinede playlist fena deildi

Yok sende haklısın yaw.O deilde/ bi insanı davuldan anlamıyo die aşşağılamana karşı çıktım.Bu çok kolay bişey bende aynısı sana çok rahat bir şekilde yapabilirim.Bi insanı karalamak bu kadar kolay bişey değil sadece bunu söylemeye çalıştım...Yorumların için teşekkürler...

Slapper88 yorumlar için sağol herkes kendi çabasıyla elinden geldiini yapmaya çalışıyo inşallah 4.konserde hatasız aksaksız bi şekilde parçaları çalarız kulaklarınız bayram eder :D eyw

kimseyi karalamadım ben karalasam foruma yazamazsın bile gerginlik yapmaya gerek yok ama çok istiyorsan sende benim açıımı gör sende beni karala ayrıca benim gbi düşünen bir çok insan war neyse çok konuşmakta fayda yok eyw.

kimseyi karalamad�m ben karalasam foruma yazamazs�n bile gerginlik yapmaya gerek yok ama �ok istiyorsan sende benim a���m� g�r sende beni karala ayr�ca benim gbi d���nen bir �ok insan war neyse �ok konu�makta fayda yok eyw.

Slapper88 demiş ki:
kimseyi karalamadım ben karalasam foruma yazamazsın bile gerginlik yapmaya gerek yok ama çok istiyorsan sende benim açıımı gör sende beni karala ayrıca benim gbi düşünen bir çok insan war neyse çok konuşmakta fayda yok eyw.

yok abi sana kötü bir cevap veren olmadıki yorumların için teşekkürler iyi kötü her yoruma açığız ,batersti beğenmediysen beğenmiyelbilrsin çalışıp kendini geliştirmeye çalışır ayrıca yorumun karalamak deyil zaten daha çok yapıcı bir yorumdu teşekkürler saygılar..

Slapper88 kardeşim yanlış anlama ben sana bişey demedim...Yorumunada saygı duydum. 4. konserde tam çıkacaz inşallah bi sorun çıkmazsa.Birazda yawaş çalmaya gayret etcez baget fırlaması, ritmi kaçırma v.b sorunlarda ortadan kalkacak.Bak gerçekten yorumların için teşekkür ederim...

HADİN KOÇALRIM BÖYLE DEVAM EDİN SÜERSİNİZ :D :metalhead DAHA GENÇSİNİZ VE DAHA ÇOK OLMAKLA ÇOK DAHA İYİ KONSERLER BEKLİYORUS:D

Konseriniz çok iyiydi. Birkaç hatanız olacak elbette bunda büyütecek bişey yok; zaten profesyonel grup değilsiniz adı üstünde amatör grupsunuz. Konseri ele alcak olursam:

Vokal Ergenlikten dolayı galiba Fazla iyi değildi.Ama ileride çok daha iyi olabilir
Lead gitaristinize diyecek yoktu.İleride bu hızla devam ederse uçar heralde:D
Bateristiniz arada bi ritm kaçırdı ama süsleyerek fazla farkettirmedi.İdare ederdi.
Bass'a diyecek bişey yok çok iiydi...

İnşallah diğer konserler daha iyi olur sert kalın...

problemnber_et demiş ki:
Konseriniz çok iyiydi. Birkaç hatanız olacak elbette bunda büyütecek bişey yok; zaten profesyonel grup değilsiniz adı üstünde amatör grupsunuz. Konseri ele alcak olursam:

Vokal Ergenlikten dolayı galiba Fazla iyi değildi.Ama ileride çok daha iyi olabilir
Lead gitaristinize diyecek yoktu.İleride bu hızla devam ederse uçar heralde:D
Bateristiniz arada bi ritm kaçırdı ama süsleyerek fazla farkettirmedi.İdare ederdi.
Bass'a diyecek bişey yok çok iiydi...

İnşallah diğer konserler daha iyi olur sert kalın...
Teşekkür ederim :D.Evet yazdığın gibi hatalarımız oldu.Onları düzeltmek için uğraşıyoruz.Vokalimizde farkında bunun kendini geliştirmeye çalışıyor.Ergenliği atlatınca da daha iyi olacak.Bateristimizde fazla heyecan vardı,bi türlü sakin olamadı :p.O da inşallah diğer konsere düzeltecek hatalarını.
Neyse yorumun için teşekkürler.Bir daha ki konsere yine bekleriz.Görüşmek üzere...

Geri