Kasatura (Thrash)-Ankara

Öncelikle konserimize gelen herkese çok teşekkür ederim. KOnserde bateride çıkan birçok teknik arızadan dolayı 9 şarkılık repertuarımızı 4 şarkıya indirmek zorunda kaldık.. şarkılar sırasıyla:
Enter Sandman: Şarkının ortasında twin pedal kasnaktan çıkıp ters döndü
Dread\Fugitive Mind:Solodan önceki ara kısımda twin pedal koptu.Şarkıyı tek pedalla bitirdim bide üstüne sandalyenin tek bacağı sahnenin arkasına girdi.
Territory:Twinde Bir sorun çıkmadı fakat rideda sorun çıktı.Bi ihmal sonucu zile vurmak için 180 derece dönmek zorunda kaldım.
Master Of Puppets:Twinde ve ride'da çıkan sorunlardan dolayı sinirim tepeme çıktı.Osinirle Twinin vidalarını öylebi sıktımki Master of Puppets'da twin sorunu çıkmadı zaten rideda kullanmadım şarkıda bi sorun çıkmadı.Tek Sorun Moral BOzukluğuydu...
Ama yinede bu olumsuzluklara rağmen ritm vb kaçmadı(Bagette Fırlamadı)Sonraki konserlerde görüşmek üzere...Metal Dolu Günler...

Evet cidden çok hata vardı yani bateride olsun ritm lerde olsun genede gelip izleyenlere teşekkürler kendi açımdan değerlendirirmsem çok başarısızdı ama tabi yorum gene sizin eğer yani çokda kötü demiyosanız mayısın ilk yada ikinci haftası var orda bomba gibi çıkcaz şimdiden söyliyim yani bu konseri telafi etcez burdan söz bir de "one" kasmıştık ama bu konserde hiç bir şarkıyı çalamdık neyse uzatmiyim fazla saygılar ...

kasatura tıpkı bizim gibi teknik sorunlarla ugrasmakdan sarkılarla pek ilgilenemediler.
işin kotusu direk davul arızlandı adamlarda.:D
her ne olursa olsun sizi bilioruz beyler. basarılar.

Ya konser aslında o kadar berbat deildi abi sadece organizasyon iirencti amfi bulmak içn bi tarafımızı yırttık.ama genede iidiniz başarılar....mayısta gene geliorum bu sefer kamerayla şaheserler yaratcam:D:D:D

kasatura hayranları, anıl ve ulaş'ın çocukluk resimleri kutunun resim duvarında sergiye açılmıştır. (ha ha :twisted: ) görmenizi tavsiye ederim. şaka bi yana o iki masum çocuğun şu an ortalığı sallayacaklarını kim bilebilirdiki.
başarılar beyler... iyi gidiyorsunuz...

akk99 demiş ki:
Ya konser aslında o kadar berbat deildi abi sadece organizasyon iirencti amfi bulmak içn bi tarafımızı yırttık.ama genede iidiniz başarılar....mayısta gene geliorum bu sefer kamerayla şaheserler yaratcam:D:D:D
slm
önce size biraz sitem edeyim..
hangi bar gruplara amfi veriyor. vermiyor her grup kendi amfisini getirir..ben sahneye bir bas birde gitar amfisi koydum isteyen kullansın diye.hiç bir kira bedeli istemeden...ha size bir amfi daha lazımmış onuda siz bulacaktınız...aslında perşembe günü sizden birisiyle bu konuyu konuşmuştuk..
davul 0 yeni aldık...bir kac arkadaşımız gelip tonlamasını falan yaptılar demekki bazı vidaları iyi sıkmamışlar.ama davulcu kardeşim gercekten işi iyi idare etti.sagolsun.. bu tip hatalardan ders alıp daha iyi olmaya calışıyoruz..
terinizine saglık ..
daha iyi koşullardaki konserlerde görüşmek üzere..

architect demiş ki:
akk99 demiş ki:
slm
hangi bar gruplara amfi veriyor. vermiyor her grup kendi amfisini getirir..ben sahneye bir bas birde gitar amfisi koydum isteyen kullansın diye.hiç bir kira bedeli istemeden...ha size bir amfi daha lazımmış onuda siz bulacaktınız...aslında perşembe günü sizden birisiyle bu konuyu konuşmuştuk..
davul 0 yeni aldık...bir kac arkadaşımız gelip tonlamasını falan yaptılar demekki bazı vidaları iyi sıkmamışlar.ama davulcu kardeşim gercekten işi iyi idare etti.sagolsun.. bu tip hatalardan ders alıp daha iyi olmaya calışıyoruz..
terinizine saglık ..

Yok organizasyonu eleştiren gruptan biri değildi zaten organizasyondaki arkadaşlar elinden gelen her şeyi yaptı sağolsunlar 2 de amfi verdiler mixer a direk almıyorlarmış doğrudur haklılar bizde amfi bulduk zaten evet vidalrda sorunlar oldu ama napalım oda bizim şansımız gelip izleyen herkese hazırlayan herkese teşekkürler başka organizasyonalrda görüşmek üzere saygılar...

Heavy Yeahh!!! :twisted:

Bu arada Reşit Baba her türlü zorluğa rağmen Bar yeni açılmış daha her şey yeni olmasına rağmen gruplara bira ayırıp bizede ikram ettiğin için çok sağol harbi Reşit Babasın yani saygılar...

-Alcohollica- demiş ki:
Bu arada Reşit Baba her türlü zorluğa rağmen Bar yeni açılmış daha her şey yeni olmasına rağmen gruplara bira ayırıp bizede ikram ettiğin için çok sağol harbi Reşit Babasın yani saygılar...

Neeeeee bira mı ??? Biz niye almadık ? :) Yaaaaaa pöfffffff :D Ya o günde biraya ihtiyacım vardı çok :p Neyse bir dahakine şarap verirler :D

Kasatura 4 parça çaldı biraz talihsizlik oldu... Keşke parçalarımızdan bir kaçını verebilseydik :) aksine 12 parça çaldık biraz uzatmamız istendi... Daha iyi olucak kasatura eminim... Başarılarınızın devamını diliyorum dostlarım... Dost kelimesi az kardeşlerim onlar benim :p

Saol cantucum valla ortam çok güzeldi ama işte konserde büyük talihsizlik yaşadık.Neyse diğer konserde acısını çıkartcaz bunun.Bu arada Reşit abiyle de baya muhabbet ettik konser kötü de olsa günümüz iyi geçti.Diğer konserimize bekleriz herkesi...

HiPnO demiş ki:
-Alcohollica- demiş ki:

Neeeeee bira mı ??? Biz niye almadık ? :) Yaaaaaa pöfffffff :D Ya o günde biraya ihtiyacım vardı çok :p Neyse bir dahakine şarap verirler :D

Kasatura 4 parça çaldı biraz talihsizlik oldu... Keşke parçalarımızdan bir kaçını verebilseydik :) aksine 12 parça çaldık biraz uzatmamız istendi... Daha iyi olucak kasatura eminim... Başarılarınızın devamını diliyorum dostlarım... Dost kelimesi az kardeşlerim onlar benim :p

eyv cantucum zaten bidahaki konser de birlikte, mayıs da if te artık birlikte bişiler yaparız zaten kanki grup olduk hatta kardeş daha iyi yerlere sizde bizde gelicez Heavy dolu günler :twisted:

kurukahve demiş ki:
kasatura hayranları, anıl ve ulaş'ın çocukluk resimleri kutunun resim duvarında sergiye açılmıştır. (ha ha :twisted: ) görmenizi tavsiye ederim. şaka bi yana o iki masum çocuğun şu an ortalığı sallayacaklarını kim bilebilirdiki.
başarılar beyler... iyi gidiyorsunuz...
Eheh saol Tuncay abi.Bak o resimleri iyi sakla ilerde çok değerli olcak :p
Neyse diğer konserimize herkesi bekliyoruz.Hatalarımızı telafi etcez.Görüşmek üzere...

Konserden iki görüntü göstermek istedim

Ben ve arkada Umut

dscn161510gp.jpg

Kasatura konserde ve ortada pogo

dscn162411mw.jpg

architect demiş ki:
akk99 demiş ki:
slm
terinizine saglık ..

Ya kusura bakmaın fazla ağır konuşmuşum:) o kadar da kötü diildi de daa önce hiç yaşamadıımız bi olaydı ondan şaşırdık ztn bn orda yetkililerle konuştum bana detaylı bilgi werdiler sonra fakat biraz alkolden unutmuşum tekrar pardon zaten yeni acıldı sonuc olarak bazı aksaklıklar olur ama onlar da düzeltilir.
Teşekkürler...

Geri