Roland Microcube

ben şöyle portatif zırt pırt yanımda tsıyacağım bir amfi arıyordum.bu ufaklığı gördüm nette.kullanan arkadaşlar varsa yorum yapabilirlermi.ses cıkısı ne kadar pil ömrü ne kadar.140$ vermeye değer mi.

ben kullanıyorum sırf seyahatlere flan goturmek için aldım:)çok guzel bi anfi şiddetle tavsiye ederim 2 watt guzcu war ama 2 watt flan deme baya çıkıyor sesi hem altı tane efekt war roland jc-120 gibi efsane anfilerin modellemesi bile war anfide 140dolar kesinlikle değer bence küçük bişiy istiyosan super hemen git ve al;) bak açıklamayı yeterli bulmadıysan forumda konusu geçmişti daa once oda burda bu sayfayı oku anfinin kendi sitesinde tanıtım videosu war onun linki war bu sayfada benim bu anfiyi almamın sebebi bu videoyu izlemem oldu:)

http://www.turkrock.com/ftopic20383-0-asc-0.html

pan-pan demiş ki:
ben kullanıyorum sırf seyahatlere flan goturmek için aldım:)çok guzel bi anfi şiddetle tavsiye ederim 2 watt guzcu war ama 2 watt flan deme baya çıkıyor sesi hem altı tane efekt war roland jc-120 gibi efsane anfilerin modellemesi bile war anfide 140dolar kesinlikle değer bence küçük bişiy istiyosan super hemen git ve al;) bak açıklamayı yeterli bulmadıysan forumda konusu geçmişti daa once oda burda bu sayfayı oku anfinin kendi sitesinde tanıtım videosu war onun linki war bu sayfada benim bu anfiyi almamın sebebi bu videoyu izlemem oldu:)

http://www.turkrock.com/ftopic20383-0-asc-0.html

peki aletin 'high gain' tonları nasıl, metal çalmak için ekstra pedal gerektirir mi acaba?

ya arkadaşlar şimdi baktım rolandın sitesine siteyi yeniden duzenlemişler vidyoyuda kaldırmışlar galiba hiçbişiy bulamadım..buarada nası işeyaramaz bi alete benziyo ya anlamadım bence aleti deneyen tip bişiy beceremiyo:)en iisi gidin zuhale orda tonla war bu anfiden tabi itanbuldaysanız bi deneyin ki nekadar haklıyım gorun çok şahane alet çok keşke kaldırmasalarmış vidyoyu çok guzel tanıtmışlardı aleti

şimdi izledim video yu beğendiğim tek şey elemanın ibanezi oldu,niye bu videolara dandik gitarist koyuyolar xt live ın kinde de şişko bi lavuk vardı alete kıl olmuştum.....

walla bidaa izledimde videoyu hakikaten guzel yani o anfidende okadar bas beklemeyin zaten küçücük bişiy:)yani 5inçlik hoperloru war..çokda iyi ses veriyor 2 watta aldanmayın sakın zaten vidyoda mikrofonlamışlar okadar ses beklemeyin ama çok ii bağırıyor yani..askı olayıda guzel bişiy bence geç aynanın karşısına triplere gir dans et dolaşa dolaşa çal işte:):)pil ömrude 20 saat ewet yanlış duymadınız 20 saat...hakkaten turkiye distributoru gibi oldum aletin:)

pan-pan demiş ki:
fretboardmaster demiş ki:
şimdi izledim video yu beğendiğim tek şey elemanın ibanezi oldu,niye bu videolara dandik gitarist koyuyolar xt live ın kinde de şişko bi lavuk vardı alete kıl olmuştum.....

abi beğenmedin mi yapma ya audio demolarıda mı beğenmedin?

hade hade tamam audio larda bi tane choruslu ton var clean iyimiş,o da senin güzel hatırın için belli sevmişin baya aleti :D

Ben baya bi kazık yiyerek aldım bu aletten ama gayet memnunum 6 pille 20 saat kullanılabilmesi en önemli özelliği...kendi karakteri olan bir anfi değil üzerinde değişik anfi modelleme seçenekleri reverb ve flanger gibi ayarları mevcut...jam için girişi var kayıt için outputu var ev kullanımı ve seyahat için uygun zaten videoda da adam 10 gün boyunca günde 2 saat dağın başında çalabilirsiniz diyor...kesinlikle tavsiye ederim...

sonzamanlarda gördüğüm en orjinal ürün.. ses kalitesi ve özellikleri portatif bir aletten beklenmeyen seviyede..
benim merak ettiğim rec out nasıl sonuç veriyor, kullanan arkadaşlar kısa bi demo kaydedebilirmi..?

Geri