Seek-The-Red(punk,hardcore)-konya

grup elemanları
vokal:halil
solo,ritim gitar : mustafa
bas gitar:mehmet
davul:hakan

biz konyada aqustic rock cafe de ilk konserimize yaygara ismiyle çıktık.konserden sonra grupta davulcu,basçı ve isim değişikliği yaptık.yeni basçı, davulcu ve yeni ismi 'Seek-The-Red' ismiyle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. itinayla cover yapılır :LOL:
önümüzdeki aylarda bestelerimizden oluşan demo çıkartma planlarıyla yatıp kalkmaktayız.bomba gibi geliyoruzzz
herkese başarılar.

wayyy isiminiz çok cooll:pP( bu ismi bulmak için çok uğraştıkk... ) Gerçekten ÇOOOKKK Sağlamlar
BAŞARILARRRR... herzaman arkanızdayımmm:p hheeeheeeheeehee

eminim mükemmel bi çalışma yapacaksınız Seek The Red sakinleri.başarılar diler gözlerinizden öperim kardeşlerimm :)

R.A.T.M den Killing in the Name of adlı parçeyı seslendiren bi grup görürsen ağlıyacam.Punk yapıyosanız bunu göz önünde bulundurun lütfen :)

yani konyalı bi grup :) (konyada müzik hayatını idame ettiren bi grup demek istedim yani)sizzzz sanki ankaralı gibisiniz.hmm öle hissediyorum yanlış mıyım ?

evet arkadaşlar forumu yeni inceleme fırsatı buldum.
ben seek the red'in basçısı mehmet.
kısa vadede başarılı işler yapmak ve konya'da sanat hayatına(şayet varsa) katkıda bulunmak istiyoruz.
konya'da sadece rock müzik dinleyicilerini değil sanattan ve iyi müzikten anlayan herkesi konserlerimize bekliyoruz.

evet arkadaşlar forumu yeni inceleme fırsatı buldum.
ben seek the red'in basçısı mehmet.
kısa vadede başarılı işler yapmak ve konya'da sanat hayatına(şayet varsa) katkıda bulunmak istiyoruz.
konya'da sadece rock müzik dinleyicilerini değil sanattan ve iyi müzikten anlayan herkesi başta müzik olmak üzere birçok güzelliği paylaşmak adına konserlerimize bekliyoruz.

Seek The Red Konser:

Tarih : 04.03.2005
Mekan : Konya Akustik Rock Cafe
Saat : 20:00
Bilet : 5 YTL

bekleriz efenim...;)

MarMan demiş ki:
Seek The Red Konser:

Tarih : 04.03.2005
Mekan : Konya Akustik Rock Cafe
Saat : 20:00
Bilet : 5 YTL

bekleriz efenim...;)

d28c6520dd.jpg

rock partide 6 da gruplar sahne almaya başlıyo

Selamlar

Dinlemediğim için müziğiniz hakkında yorum yapamayacağım ama isminiz maalesef bana pek hoş gelmedi.

Neden diye sorarsanız bu çok yapılan İngilizce-Türkçe göndermelerden bana bay gelmiş durumda.

Ayrıca alenen yazılması/söylenmesi cesaret isteyen sözleri İngilizce kılıfa sarıp sunmak da hiç akıllıca gelmiyor bana.

Yine de size kalmış tabii.

Çalışmalarınızda başarılar

jokermg demiş ki:
Selamlar

Dinlemediğim için müziğiniz hakkında yorum yapamayacağım ama isminiz maalesef bana pek hoş gelmedi.

Neden diye sorarsanız bu çok yapılan İngilizce-Türkçe göndermelerden bana bay gelmiş durumda.

Ayrıca alenen yazılması/söylenmesi cesaret isteyen sözleri İngilizce kılıfa sarıp sunmak da hiç akıllıca gelmiyor bana.

Yine de size kalmış tabii.

Çalışmalarınızda başarılar

başta yorumun ve iyi dileklerin çok sağol. dediğin gibi bizimde aklımıza takıldı tabiki bu isim konusu.açıkcası isim bulmaktada zorlandık biraz ;) ama buldumuz isimler arasında en çok bu hoşumuza gitti.

bir konser haberi daha
23 mart 2006 tarihinde izmir beri blues bar da gerçekleşecek olan rockstack konserinde Seek The Red de sahne alacak

Sahne Alacak Gruplar:

Cruor Ignis ( İstanbul )
Burst Appeal ( Ankara )
Seek The Red ( Konya )
Repertoire Dogs ( İzmir )
Detone ( İzmir )
Cash ( İzmir )

herkese başarılar

bol konserlı gunleree...:)
tum konserlerınızde basarılar dılıorum...
hade bakalım gosterın kendınızı.yarın aynı sahnede gorusmek uzere...operım:)

TamaTunc demiş ki:
bol konserlı gunleree...:)
tum konserlerınızde basarılar dılıorum...
hade bakalım gosterın kendınızı.yarın aynı sahnede gorusmek uzere...operım:)

çok sağol kardeşim

merasalx ; evet harbiden konyadanız.ama konyalı değiliz.selçuk ünv.sinde okuyoruz.sakalımızda yok
;)

Geri