AbaküS(alternatif-rock)

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda fThPkR tarafından 1 Şubat 2006 tarihinde açılan konu

1. Grubumuz 2005 in sonlarına doğru kuruldu.him,placebo,s.o.a.d,metallica,kurban,duman,r.h.c.p cover yaptığımız bazı gruplar.İlk konserimiz 12 şubatta garage rock bar da

GRUP ELEMANLARI

şuan değişme aşamasında

2. forum hayırlı olsun arkadaslar herkesi bekleriz

3. forumunuz hayırlı olsun arkadaşlar.Abaküs iyi bi grup olucak 12 sinde herkes görücek :)

Başarılar...

4. [​IMG]

Konserde istanbuldan iki grupla çok eylenicez bazen duygusal anlar yaşıyacağız Sevişgenler Konserinde Abaküs'ü ilk konserinde yanlız bırakmayalım...Ankara seyircisininde istanbul'a kendini gösterme fırsatı:)

Herkes Davetlidir...

5. saol Onursal destegini esirgeme :wink:

6. forumunuz hayırlı olsun kardeşler
    12'sinin güzel bi başlangıç olması, konserlerin devamını esirgememesi dileğiyle.

konseri kaçırmıycam tabiki :wink: orda görüşürüz

7. onursal demeden edemiycem, afiş çok romantik olmuş :lol: yüreğine sağlık :D :D

itiraf ediyorum, afişteki resimde müzik köprüsünün altındaki benim :lol:

8. erd

erd

236
    0
    305
    Forumunuz hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar, başarılar kovalasın peşinizden inşallah :)

9. saol bektas umarım iyi olur konser egleniriz ve bol bol içeriz :lol:

10. Bektaşcım saol desteğin içib inşallah güzel olur konserde görüşürüz.bizi yalnız bırakma ilk konserimizde :D

11. Erdemcim teşekkür ederim konsere gelsensen iyi oludu :x
    Bak sonra ünlü bi grup olduğumuzda ilk konserimizi kaçırdığın için çok pişman olursun :D :D şaka bi yana umarım güzel olur :metal

12. erdem saol abi konsere de bekleriz :wink:

13. Konseri merakla bekliyoruz.

Başarılar :)

14. slm arkasaslar ben ABAKÜS ten Ali(bas) ılk konserımıze herkezı beklıyoruz tum sevgilileri ve sevgili bulamayanları. desteklerınızı beklıyoruz...

15. [​IMG]

Önceki biraz aceleye geldi, kusura bakmayın :)

16. jokermg tesekkür ederiz saol önceki de iyiydi be :p

17. ABAKÜS grubuna ilk konserinde başarılar dilerim...SAYGILAR.. :metalhead

18.  
  19.  

Bu Sayfayı Paylaş