AbaküS(alternatif-rock)

MetalikA demiş ki:
jokermg saol teşekkür ederim grup adına ama dün gerçektende çok aksilik vardı şu prosesoru bi türlü ayarlayamadım :kafaat mixerede ilk defa dün konserde girdim daha iyi olacağını bekliyodum mixerde ama dip gürültüsünü kesemedim mixerden sorumlu arkadaş da ilgilenmedi saolsun :evil: gaini kıs diyip durdu bana gaini nerdeyse kapattım ama yine de gürültü kesilmedi tabi bunda benim amatorlüğüm ve toyluğum da vardı :D moralim bozuldu sound tek kelimeyle berbat ötesiydi :zombi onun için ne çaldığımı bile hatırlamıyorum çok hata yaptık özellikle ben :D en çok hatayı ben yaptım galiba :D

Ama ilk konser işte yani yapabileceğimiz tüm hataları ve amatorlükleri yaptık konser sırasında pek de mantıklı düşünememişim o yüzden sahnede suratım 5000 karıştı :evil: bunun için ayrıca özür diliyorum izleyenlerden.ilk konserden pek bişe beklememk lazımmış bunu şimdi anlıyorum :) ben çok hayal kurmuşum.aslında normalmiş bu aksilikler :bilmem

bizi dinleyen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum ve kusura bakmayın diyorum size gerçekten iyi bi program yapamadık ama yine desteğinizi sürdürdünüz

barker kardeş saol ama sende amfi getirtcektin hani :)

konserde hatalar oldu ama bunların farkındasın :D

bu hatalara dikkat edip, tekrarlamamaya çalışmak, yapılacak en uygun şey sanırsam. ama bu konserin biraz aksiliklerle, hatalı geçmesi kalıcı moral bozukluğuna yol açmamıştır umarım. bence yapılan hatalar sahne deneyimi eksikliğinden kaynaklı hatalardı genelde. zamanla düzeleceğine inanıyorum.

yeni şarkılar eklediğinize göre grup dimdik ayakta :) ses seda çıkmayınca merak etmiştim, acaba konser grupta sorun mu yarattı diye.

başarılar arkadaşlar

drumscat demiş ki:
MetalikA demiş ki:
jokermg saol teşekkür ederim grup adına ama dün gerçektende çok aksilik vardı şu prosesoru bi türlü ayarlayamadım :kafaat mixerede ilk defa dün konserde girdim daha iyi olacağını bekliyodum mixerde ama dip gürültüsünü kesemedim mixerden sorumlu arkadaş da ilgilenmedi saolsun :evil: gaini kıs diyip durdu bana gaini nerdeyse kapattım ama yine de gürültü kesilmedi tabi bunda benim amatorlüğüm ve toyluğum da vardı :D moralim bozuldu sound tek kelimeyle berbat ötesiydi :zombi onun için ne çaldığımı bile hatırlamıyorum çok hata yaptık özellikle ben :D en çok hatayı ben yaptım galiba :D

Ama ilk konser işte yani yapabileceğimiz tüm hataları ve amatorlükleri yaptık konser sırasında pek de mantıklı düşünememişim o yüzden sahnede suratım 5000 karıştı :evil: bunun için ayrıca özür diliyorum izleyenlerden.ilk konserden pek bişe beklememk lazımmış bunu şimdi anlıyorum :) ben çok hayal kurmuşum.aslında normalmiş bu aksilikler :bilmem

bizi dinleyen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum ve kusura bakmayın diyorum size gerçekten iyi bi program yapamadık ama yine desteğinizi sürdürdünüz

barker kardeş saol ama sende amfi getirtcektin hani :)

konserde hatalar oldu ama bunların farkındasın :D

bu hatalara dikkat edip, tekrarlamamaya çalışmak, yapılacak en uygun şey sanırsam. ama bu konserin biraz aksiliklerle, hatalı geçmesi kalıcı moral bozukluğuna yol açmamıştır umarım. bence yapılan hatalar sahne deneyimi eksikliğinden kaynaklı hatalardı genelde. zamanla düzeleceğine inanıyorum.

yeni şarkılar eklediğinize göre grup dimdik ayakta :) ses seda çıkmayınca merak etmiştim, acaba konser grupta sorun mu yarattı diye.

başarılar arkadaşlar
hayır bektasım aksaklık olur ya ve ilk konserimizdi önümüzdekilere bakcaz yeni parcalarla geliyoruz ilgin için ayrıca tesekkür ederim :)

bekom saol kardeşim hataların tabiiki farkındayız hatta kimsenin farketmediği hatalarda var ben onlara da çok moralimi bozdum gereksiz yere ama grup tabiki devam edecek bu ilk konserimizdi ilk konserler genellikle hayal kırıklığı yaratır normal yani.

şuan yeni parçalar eklemeye başladık hadi hayırlısı.2. konser çok iyi olcak bekleyin bizi :D :dans

vokal arkadaş iyiydi ama vardır bi bildiğiniz. ona da başarılar dilerim

yeni vokal belli mi? bi an önce bulun da konserlere devam çekin :D

başarılar

ya grup elemanları kişilik olarak züper adamlar,müzik kaliteleri de çok ii,yolları açık,eminim ben.AbaküS biran önce sizi islemek istiorus biyerlerde:)))

eski zamanın yeni ABAKÜSü'ne selamlar... yeniliklerinizi,gelişmelerinizi takip etmek istiyoruz. gelecekte ya da yakında konser war mı???? dört gözle bekliyoruz... eywallah

zorro87 demiş ki:
eski zamanın yeni ABAKÜSü'ne selamlar... yeniliklerinizi,gelişmelerinizi takip etmek istiyoruz. gelecekte ya da yakında konser war mı???? dört gözle bekliyoruz... eywallah
konser için calısmalar sürüyor arkadaslar yeni vocalimizle sahne alıcaz artık ilk konser yakındır kesinleştigi zaman buradan duyururuz ztn :)

ya ben ne yasıcam bılmıorum:) ama sunu solıım abakus grubunda arman gıbı harıka bı elaman olduu surece bu grubu kımse tutamaz:) ya dıerlerını tanımıom ama armanı tanımam yeterlı...

arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederiz.hala vokal bulamadık malesef :(
vokal bulmanın bu kadar zor olacağını tahmin etmiyodum.umarım kısa zamanda bu sorunda hallolur ve bizde artık konserlere başlarız.desteğinizi bekliyoruz....

Geri