Tubesandmore.com Hakkına

Siteden alışverişim olmadı ama eğer dikkat edersen sitenin altta bi tane kilit işareti var SSL 128 bir koruma yazar üzerine gelince. O işaret olan siteler güvenilir oluyor genelde bu sitedede var gördüğüm kadarıyla , kredikartın direk bankaya gidiyor site sahibi felan göremiyor bilgileri. (tabi bilgisayarında trojan vb. olmamasına dikkat et)

Merhaba Kanca, Revolution'dan internet vasıtası ile mi yaptın alışverişini ? Teslimat, vergi durumlarına ilişkin bilgilendirebileceğin noktalar var mı ? Siparişler sorunsuz ulaşıyor mu ? Türkiye'ye gönderiyorlar mı ?

hipertansiyon demiş ki:
Merhaba Kanca, Revolution'dan internet vasıtası ile mi yaptın alışverişini ? Teslimat, vergi durumlarına ilişkin bilgilendirebileceğin noktalar var mı ? Siparişler sorunsuz ulaşıyor mu ? Türkiye'ye gönderiyorlar mı ?
Evet,internet yoluyla yaptım. Paypal yöntemiyle ödedim.Türkiyeye gönderiyorlar.Teslimat&vergi konusunda problem çıkmıyor.Dikkat edeceğin noktalar: Gümrük vergisinden muafiyet için 1. 100$ dan ucuz olması gerekiyor. 2. Postayla gönderilmiş olması gerekiyor(kargo DEÐİL) Daha bi ton ayrıntı var ama kısaca böyle özetlenebilir...
Siparişlerde sorun yoktu zaten adamlar öyle bi paketlemişler ki bırak yolda bişi olmasını açması bile zor :) Lambalara ulaşmak için küçücük kutudan bir yığın sünger çıkardım :)
Fakat bu alışverişlerde herzaman risk vardır...Ben yaklaşık 30 kez dışardan alışveriş yaptım,sadece 1 kez gelmedi...(büyük ihtimalle postada kayboldu)

Geri