Murat Durmaz

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda mermerpro tarafından 4 Şubat 2006 tarihinde açılan konu

Parçayı Nasıl Buldunuz

1. Kötü

100.0%
  2. idare eder

0 oy
    0.0%
  3. İyi

0 oy
    0.0%
  1. Değerli arkadaşlar sanatçımız Murat Durmazın Son Kahve isimli albümü tüm müzik marketlerdeki yerini aldı.Albümüyle aynı ismi taşıyan parçası Son Kahveyi dinleyip anketi oylamanızı istiyoruz.Parçayı aşağıdaki linkten indirip dinleyebilirsiniz...

:!: Bu mp3 sanatçı ve yapımcı firmanın bilgisi dahilinde sağlıklı bir oylama yapılabilmesi amacı ile yayınlanmıştır...

http://www.mermermuzik.com/album/sonkahve.mp3

2. Hoşuma Gitti

Baya güzel bi parça bide elemanın yüzü tanıdık geliyor ama çıkartamıyorum bi türlü.Hatırlayan veyea tanıyanınız varmı??

3. hakikikertenkele

hakikikertenkele Güven Erkin Erkal

97
    0
    300
    ışığın yansıması adlı grubun vokalistiydi arkadaşımız...

yeni albümünde başarılar

4. ışığın yansıması'ndan sonra esra ceyhan ile a'dan z'ye rezaletine ne demeli :?: bu duruma "attan inip eşeğe binmek" desem ayıp olur mu?

5. Işığın yansıması grubunu biliyorum ancak bu isimi ilk defa duydum. Birde arkadaşım anket değilde normal isim halinde açarsan daha iyi olur bence...

6. Parça hoşuma gitti ne diyim hayırlı uğurlu olsun.
    Dostum ankette sorulan şarkıyı nasıl bulduğumuz ne ismi verebilirlerki...

7. Dün gece olay tv kanalında yanılmıyorsam son kahve adlı parçanızın kilib'i dönüyordu ama sonuna yetiştim izleyemedim. Sadece yazıyı görebildim :wink:

8. Murat'ın RockBank'deki röportajından :

Röportajın devamı için http://therockbank.net/soylesiler/94,MURAT_DURMAZ adresini ziyaret edebilirsiniz

9. stüdyo müzisyenliği ya da tv performans müzisyenliği de bir sektör. buna itirazı olan yok. ancak esra ceyhan ile vıcık vıcık diyaloglar, "canımlar, cicimler" rahatsızlık vericiydi. ışığın yansıması grubunda kendisinin; tanıdığımız, benimsediğimiz "beyefendi" görünümünü programdaki davranışlarıyla yitirdiğini düşünüyorum şahsen. benim eleştirim bu yönde. profesyonel müzisyen bu, ekmeğini buradan kazanıyor belli. tv programıydı, stüdyo müzisyenliğiydi, şuydu buydu diye iş seçerse parayı nerden kazanır zaten? eleştiriler para kazanmasına yönelik değil. :wink:

10. Yanlış anlaşılmasın ; Murat'ın savunmasını yapmıyorum, sadece onun bu meseleye nasıl bir cevap getirdiğini bilmenizi istedim. Bunu doğru bulmak veya yanlış bulmak herkesin kendi tasarrufundadır.

11. Şehir Rock'ın 9.Sayısında Murat Durmaz ile yapılmış bir röportaj var. Ayrıca Murat Durmaz Şehir Rock'ta yazmaya başladı. ''Aklımdan Kalanlar'' adlı bölümden Murat'ın yazılarını takip edebilirsiniz.

www.sehirrock.com

Bu Sayfayı Paylaş