Hostel

Ben bu kadar gereksiz bi şiddet filmi izlememiştim.Bazı sahnelerde bu filmi çekmenin amacı nedir diye sordum kendime.Anlamsız,gereksiz,bol kanlı bi film.Ama izleyim de midem bulansın diyosanız izleyin bence emin olun bulanacaktır.

filmi izledim ve eli roth'un slovakya ile ne alıp veremediği olduğu sorusu oluştu kafamda? bi ülkenin turizminin bu kadar içine edilmez, gidesi olan o filmden sonra değil sınırından geçmek etrafından bile dolaşmaz, teknik olarak da garip bi film, vahşeti izleyicinin gözüne sokup ürpertme işinde başarılı olunmuş, ne kötü ne iyi, ibretlik bi tarafı var sadece...

oldukça sacma ve yavan bi film sadece işkence sahnesi. Para karşılıgı işkence bana venedik tacirini hatırlattı ama o konunun yakınından bile geçemez bence şekspir bi dahi

çok saçma ve bayık bi filmdi.erotizm ve şiddetin bu kadar göze batıcı şekilde kullanılmasına ne gerek var diye bikac kez sordum filmi izlerken.senoryo kötü, oyunculuk kötü, görüntüler rahatsız edici falan, filan.sonucta izleyip de ömrünüzden 1.5 sat calmaya değmeyecek bi film.....

ben filmi bi kaç hafta önce izledim.bi kere eli roth denen herifin başına slovakya'da bişeymi geldiki bu kadar hayvani bi filmi ortaya çıkarmış.yani bazı sahnelerin o kadar b.ku çıkarılmış ki...harbiden gereksiz bi film.abi o uzak doğulu kızın gözü falan insanın miğdesi ağzına geliyo.film gereksiz ve kötü filmdeki işkence unsurundan değil;filmin içi tamamen bu işkence sahneleriyle doldurulmuş,kof...

Herkes haklıda ben böyle düşünmüyorum. Bende aşırı şiddet içeren filmlerden etkilenmem ve hoşlanmam (gerçeğini görmediğim için saçma gelir) ama bu film öyle bi etki bıraktı ki üstümde kurtulmam zaman aldı. Genelde beni etkileyen filmleri başarılı bulurum (iyi yada kötü). Bazı arkadaşlar haddinden fazla şiddet var diye başka kelimelerle kötülüyorlar filmi ama o adrenalini yaratmak hiç kolay bir iş değil. bide bu tarafından bakmak lazım. oyuncuların performansları çok iyi bununda rolü büyük. 2. filmi merak ediyorum ama izlermiyim bilmiyorum.)

asmashingpumpkin demiş ki:
filmi izledim ve eli roth'un slovakya ile ne alıp veremediği olduğu sorusu oluştu kafamda? bi ülkenin turizminin bu kadar içine edilmez, gidesi olan o filmden sonra değil sınırından geçmek etrafından bile dolaşmaz, ...

valla kötü bi anısı var galiba.) bencede turizmini altüst etmiştir kesin. geçici bi durum ama unutulur gider bi zaman sonra.

ya o kadar da kotu degildi izleyiciye hicbirsey vermiyor ama iste midesi saglam olanlar icin adrenalin falan o kadar fena degildi... ama izlenmese de olur... bende mesela dogu avrupa fobisi olustu filmden sonra :p

pj_harvey demiş ki:
http://www.hostel2.com/

2.Filmin afisi, oyunculari, teaser'i hepsi burdan bakilabilir..
Birinci filmden pek de farklı görünmüyor ama içimde de bir merak uyanmadı değil. :) Yalnız tanıtım trailerı Almanca. :? Amerikallıları öldürenler Slovakya'dan Almanya'ya mı kaymış? :LOL:

Sevgiler...

çok ilğinç bir film di. ilkten foşuma gitmedi sonlara doğru güzeldi, elemanları çok pis tongaya düşürdüler ne ararsın oralarda...

Yanlış hatırlamıyosan Tarantino yapımı bi filmdi.Bende o sebepten almıştım,ama öylesine yapılmış bi film gibi geldi...Ucuz bütçeli bi testere -1- bile beni daha çok etkilemişti...

denoktabenokta demiş ki:
Yanlış hatırlamıyosan Tarantino yapımı bi filmdi.Bende o sebepten almıştım,ama öylesine yapılmış bi film gibi geldi...Ucuz bütçeli bi testere -1- bile beni daha çok etkilemişti...
Hayır, Tarantino yapımı bir film değil Hostel. Biz de afişte ki Tarantino ismine aldanıp gitmiştik ve çıkışta pek de umduğumuzu bulamadığımızı farkettik. Ancak şunu tekrar vurgulamak isterim ki, Hoster bir Tarantino filmi değildir. Filmin yönetmen ve senaristi olan Eli Roth, Quentin Tarantino ve Takashi Miike desteği ile filmi beyaz perdeye taşımıştır. ;)

Sevgiler...

Geri