Heavy Metal Amfi Önerisi

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda Taş Ak Gandalf tarafından 4 Ağustos 2013 tarihinde açılan konu

1. .

Son düzenleme: 8 Ocak 2015
  2. Ben de konuyu görünce onu dicektim. Hatta evde kullancaksan 30 saçma bende line6 15lik var gitar olarak les paul studio var(epiphone) pedalımdan alamadıgım tonları alıyorum neredeyse.. Tavsıyem 15 wattlık..

3. 15 lik te fazla özellik yok. 30 wattlığın tonları bana biraz daha iyi geldi.

4. Alıcak olan sesnin dostum ama bak şu an manisadayım burdaki stüdyoda 30 watlıgı var emin ol aradaki paraya pek değicek bir şey yok ben ikisini de iyice dene derim. 15likte de bir çok efekt var tuner var. Tabi ki 30luk daha özellikli ama sen iyice bir araştır. İlla olsun diyip de olmayan bir özellik oldugunu sanmıyorum. 15LİK Spider canavar gibi bir cihaz.

5. peavey 5150

6. fender EVH 5150 III ...:)

7. Mesa boogie mark V...

8. O nasıl bir amfi ben duymadım daha önce?

9. 5150 nin üçüncü ve son jenerasyonu nu fender üretti. Yurt dışında baya ses getirdi, hatta son zamanlarda çıkan metal albümlerinin kayıtlarında hep bu ampli kullanılmış..( Testament Eric Peterson, Six Feet Under, Exodus..vs..) clean ler fender clean i, drive katıda bayağı geniş yelpazeli bir gain katı olmuş.
    http://www.tune-l.com/EVH-5150-III-100W-Tube-Amplifier-Head-Ivory_9038.html

10. Teşekkür ederim . Galiba fikrimi değiştirdiniz.

11. Bu çok büyük :D

12. lambalı kulaklık amfisi o zaman :)

13. şahsen 15 watt'lık line 6'in sesini daha çok beğendim

14. Başında Fender yazısı görünce dedim acaba amfi saçmalatmaca mı oynuyoruz :D Sonuçta EVH'nin amfisi yani anladım.

15. Birşey değil ben de almadan önce aynı çelişkiyi yaşamıştım.

16. Valla şuan aklım çok karışık.Şunu mı alayım bunu mı alayım...

17. Karışır tabi ama fiyat olarak da değicek mi verdiğin farka? Ne amaçla kullanmak istiyorsun bunlar da çok önemli. Metal de yaparsın blues da yaparsın efektler de gayet iyi. Tuneri var delayı ayarlayabilirsin ne bileyim 15 wattlık almanı öneriyorum ben son kez karar senin kararın umarım memnun karlısın :)

18. Metal amaçlı kullanmak istiyorum.Çok büyük ihtimalle 15 wattlık alırım kesin. Yorum için teşekkür ederim :)

19. Ne demek (y)

Taş Ak Gandalf bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş