Fingerdek

Grubumuz 1999 da İstanbulda Pelin(Ben :) ) ve Yasemin tarafından kuruldu daha sonra çalışmalarımıza Hande,Cansu ve Sezgin'in katılması ile ilk halini almış oldu daha sonra ben ve Cansu Ankara'ya geldik malum üniversite işleri :) ... Şuanda grubumuzun kadrosu :

Pelin - Vokal/Keman
Cansu - Davul
Sibel - Klavye
Sevgi - Gitar(ritm)
Yaprak - Bass
Banu - Gitar(lead)

Tarz biraz gothic tabanlı amerikan progressive rock olarak nitelendirilebilir yalnız kendi tarzımız demeyi çok sevmesemde bu tarz kendi tarzımız.

Birçok organizasyonda ve konserde grubumuz yer aldı ve halen almaktadır yakın zamanda bir cover ve bir beste kaydımızı sizlerinde dinleyerek yorum yapabilmeniz amacıyla siteye ekleyeceğiz.Ayrıca www.fingerdek.com yakın zamanda açılacaktır.

bayan elemanlı gruplarda görmeye alışkın olmadığım bi tarz.canlı performansınızı dinlemek isterim gerçekten. hele nickindeki symphony-x şarkısını çalıyosanız 8O, konser istanbulda da olsa gelirim heralde dinlemeye :p

başarılar.. :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
bayan elemanlı gruplarda görmeye alışkın olmadığım bi tarz.canlı performansınızı dinlemek isterim gerçekten. hele nickindeki symphony-x şarkısını çalıyosanız , konser istanbulda da olsa gelirim heralde dinlemeye

başarılar..

Bunun bizde farkındayız, hemcinslerimizin abuk sabuk işler yapıyor olmaları inanın bizi hiç bağlamıyor ve ilgilendirmiyor mesajınızı biraz imalı buldum ama seaofliesı aratmayacak kadar komplike coverlarmızı yakında dinleyeceksiniz. Tabiiki bestelerimizde böyle komplike yapılar yok.

SeaofLies demiş ki:
bayan elemanlı gruplarda görmeye alışkın olmadığım bi tarz.canlı performansınızı dinlemek isterim gerçekten. hele nickindeki symphony-x şarkısını çalıyosanız , konser istanbulda da olsa gelirim heralde dinlemeye

başarılar..

Bunun bizde farkındayız, hemcinslerimizin abuk sabuk işler yapıyor olmaları inanın bizi hiç bağlamıyor ve ilgilendirmiyor mesajınızı biraz imalı buldum ama seaofliesı aratmayacak kadar komplike coverlarmızı yakında dinleyeceksiniz. Tabiiki bestelerimizde böyle komplike yapılar yok.

yazdıklarımda bi ima yoktu. yanlış anlaşılmasın. daha önce bayan gruplardan punk ya da benzeri(küçümsemek için söylemiyorum ) tarzları dinlemeye alışkın olduğum için şaşırdım sadece ve başarı dileklerimi sundum.imalı bulduğun kısmı anlamadım ama kötü bi niyetle yazmadım. kayıtlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum :)

saygılar.. başarılar

Çok sevgili pelin hanım onilne ama ne msn e nede turkrocka cevap veriyor..
bi turlu ulaşamıyoruz yani kendisine
Burda ankarada bi bar var Biziz die ilkokulcocuklarının takıldıgı orda cıkmak istermisiniz ?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
şu an ankaradamısınız istanbuldamı ?
bide hangi organizasyonlarda yer aldınız ?
NOT:Bu imalı bir mesaj degildir..

Öncelikle yukarıda da yazdığım gibi grup İstanbul'da kuruldu ancak yine yazıldığı gibi şu anda müzik hayatına Ankara'da devam etmektedir.Bulunduğumuz organizasyonlar konusunda Antalya The Bar'da rockin'theworld İstanbul Yeditepe Üniversitesi Şenlikleri'ni söyleyebilirim ayrıca grubumuzu bar işletmecilerinin para tuzakları olan bar konserlerinde(!) asla göremeyeceksiniz.Bu sene grubumuzu Ankara'da ki üniversite şenliklerinde büyük ihtimal izleyeceksin.Ayrıca ciddi bir konser teklifi gelirse tabi ki düşünürüz...Bu arada imalı mesajları ayırtedebilecek kadar zekaya sahip olduğumu söylesem küstahlık olmaz umarım.

NOT:Bu arada buda imalı bir mesaj değildir.

Türkçen normaldede bukadar bozuksa hayat bozmuş derim ben ona.Haddime değil...Neyse lütfen müzik konuşalım, geyik yapmak isteyenler geyik.net'e gidebilir.

Bu arada sevgili maresalx... arkadaşım msn'e ekledim...Blockladım...Sildim...Teşekkür ederim yorumların için.

Bayan sakin olalım daha 8. mesajınız belliki forumda yenisiniz ben 2 seneyi aşkındır burdayım adabını kuralını ve ne yapmasını bilen biriyim...

Grubunuza bir lafım yok hatta başarılar kolay gelsin işinizde ;)

Sadece hepimiz müzisyeniz tavırlar önemli tamam kabul ediyorum igrenç bir mesaj yazmış olabilirim :) ama sizde çatttt diye yüze vurmk zorunda degilsiniz...

Ben bizizin org. larını yapıyorum uslubum yanlıştı kabul ediyorum ama her kız grubuyla aynı sorunları yaşadık nedense hiç normal erkek gruplarla sorunlarımız olmadı...

Çıkar mısınz derim evet ve ya hayır dersiniz olur biter org. na ve ya insanlara laf etmek ve ya bara laf etmek bizim işimiz degil, bizim işimiz müziktir..

size başarılar kolay gelsin.. iyi çalışmalar...

birincisi ve en önemlisi şunu söyliyim Antalya The Bar da çıkmışsınız foruma ben zekiyim kralım aslanım havası vermeye çalışmışsında..

SeaofLies demiş ki:
Bulunduğumuz organizasyonlar konusunda Antalya The Bar'da rockin'theworld İstanbul Yeditepe Üniversitesi Şenlikleri'ni söyleyebilirim ayrıca grubumuzu bar işletmecilerinin para tuzakları olan bar konserlerinde(!) asla göremeyeceksiniz
Bar degilmi bu The Bar ?
ikincisi yaşını sorduğundam ben senden büyüğüm dedin hahaaha
ben yaşımı söyleyincede iyi geceler diyip sustun
ücüncüsü foruma cart diye msn felan yazmalar sonrada bi ukelaca tavırlar felan yeni çıkan grupların yöntemi oldu artık bu
biraz ilgi cekmek icin yapmadığınız maymunkluk yok
keza sizde öylesiniz...

Ayrıca ne imayı nede zekice konuşmayı algılayabilecek kapasitede degilsin..
sen ya erkeksin yada gercekten böylesin
sen gerçekmisin Pelin ?
:D

SeaofLies demiş ki:
Türkçen normaldede bukadar bozuksa hayat bozmuş derim ben ona.Haddime değil...Neyse lütfen müzik konuşalım, geyik yapmak isteyenler geyik.net'e gidebilir.

Bu arada sevgili maresalx... arkadaşım msn'e ekledim...Blockladım...Sildim...Teşekkür ederim yorumların için.
türkçemin bozuk olduğunu gösteren bir örnek ver bakim bana ?
erkek pelin :D
madem haddine degil neden yazm a geregi duydun ? haddine degilse burnunu sokma ve yazma al sana öz türkce
blockladın sildin neden hem türkçe hem ingilizce aynı manaları karşılayan kelimeler kullanıyosuın ?
al sana yine öztürkçe
ee yeter artık ezdirme bu kadar kendini pelin

1 Orada da belirttiğim gibi Antalya the bar'da olan organizasyonun bar ile çokta bir alakası yoktu ve ismi cismi herşeyi ile farklı birşeydi...Ayrıca sen kendini ne zannediyorsun merak ediyorum?Gelip forumumu kirletip bana hakaret ediyorsun?Sen böyle bir hakkı nereden buluyorsun?Uzatmayalım lütfen sen bizim forumumuzun dışında kal çünkü müzik dışında herşeyle çok ilgili olduğun gerçekten çok belli.İyi kal...bu arada gerçekten bazen erkek olmayı istiyorum!Özellikle senin gibileri gördüğümde!

Sen kime cevap verdiğimi bile anlayamayacak kadar seviye yoksunu bir kişiliksin(seviye her manada) neden halen cevap vererek ortamı gerdiğini anlamıyorum?Çık dışarı!

"Birisi suçlu olduğu kanıtlanana kadar masumdur" ilkesinden yola çıkarak yazılanları doğru kabul ediyor ve başarılar diliyorum.

Aksi takdirde zaten yakında kokusu çıkar meydana :)

Tamam arkadaşlar sakin olalım arkadaş forumunu ve grubunu korumaya çalışıyor en basitinden bırakalım işini yapsın..GEne bir kız grubu vakası ile krşılşmayalım...

Neyse ben cevabımı sert bir şekilldede olsa aldım diyebilirim çıkmak istemediklerni beyan ettiler...
Ben çekilirim burdan sizlere kolay gele ;)

Hakkaten hayretler içerisindeyim!!!Bu sitenin tanıtım açısından iyi olacağını söyleyen arkadaşımı gırtlaklayabilirim şuan.Hepiniz bukadar kabaysanız adminden rica ediyorum başlığımızı ve benim üyeliğimi derhal silsin.

Bu arada lafım sana değil dep_rem.

gecenin pembe kanatları daima sizinle olsun esen kalın sevgili fingerdek ailesi
bide söylemeden edemiycem bi daha kanıtlayamayacağın şeyleri buraya yazma yukarıda sordugum hicbi soruya cevap vermedin veremezsinde elinde kanıt olmadan atıp tutarsan bu hale getirirler
ya da tartışmayı bilmiyorsan forumlara yazma bişi hemen kapa o bilgisayarını ve kafanı usulca yorganın altına sok bikac günde açma ne yorganı ne bilgisayarı :LOL:
çok sevgili türkçe hocam benim
ben grubunla ilgili msn de yada burda .. herhangi bi yerde bi yorum yapmadım sadece bizizde çıkarmısınız dedim
yani yapmadığım yorum icin teşekkür etmende okumadan anlamadan hebele höbele yazdığını gösterir
Gecenin pembe kanatları sizi daime korusun esen kalın

maresalx demiş ki:
SeaofLies demiş ki:

türkçemin bozuk olduğunu gösteren bir örnek ver bakim bana ?
erkek pelin :D
madem haddine degil neden yazm a geregi duydun ? haddine degilse burnunu sokma ve yazma al sana öz türkce
blockladın sildin neden hem türkçe hem ingilizce aynı manaları karşılayan kelimeler kullanıyosuın ?
al sana yine öztürkçe
ee yeter artık ezdirme bu kadar kendini pelin

maresalx ,biraz abartmamışmısın. yani ters cevap geldi tamam ama msn muhabbetini falan taşımışsın buraya. ezildiği falan yok kızın

Geri