Trio Party - Ankara

ya bu kişiliklere bişey sööleme gereği duyan var mı??
çok tatlı insanlardır hakkaten kendileri...
başarılar diliyorum, tükmüğü basıyorum... :D

ailecek dinliyoruz ,beğeniyoruz ,çokta sevdiğimz insanlar gerçekten bu arada bende tükmüğü basmadan geçemeyeceğim ...!
tüm trio party çalışanlarına sevgiler saygılar.

severiz arkadaslari guzel seyler uretiolar:) umarim hersey istediginiz gibi olur sayin trioparty uyeleri:)..arti olarak burdan sayin burak beyede ayriyeten slmlarimi ileteim:).

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar... yalnız şarkılarla ilgili de yorum yaparsanız sewiniriz... düşüncelerinizi söylemeniz bizim için önemli... ilgilenenlerin bir an önce sitemize girip şarkıları dinlemesini ve şimdilik buraya yorumlamasını istiyoruz...
...teşekkürler...

İnternet adresiniz hayırlı olsun,şarkıları önceden dinlemiştim şimdi tekrar dinledim gerçekten oldukça sağlam olmuş.Grup üyeleri çok kaliteli müzisyenler olmakla birlikte kaliteli insanlardır ayrıca,çok başarılı olacaklarına şüphe yok..
Konserleri bekliyoruz artık,gelişmeleride izleriz..
Başarılar dilerim..

kesinlikle süper, yeni bir tarz. kulaklarımızın pası silindi. tebrikler. ne diyim kaset ne zaman konser ne zaman? hadi artık devamını bekliyoruz

Öncelikle kolay gelsin...

Her$ey Bitti isimli parçanızı keyifle dinledim i$in açıkcası... Haddimize ise birazcık ele$tirmek isterim... Sanki gitarlar arasında bir uyu$mazlık var gibiydi.. Birde sözler muhte$em ama vokalin sesi bazı yerlerde Teoman'ı andırıyor gibime geldi bana... Arada bir arkadan giren Bayan arkadaşın sesine hayran kaldım. Parçanın 2:28 , 2:36 'ıncı dklarında sanki detone oluyormu$ gibime geldi...

Muhte$em olmu$ her$ey bitti parçası...

Drednat demiş ki:
Öncelikle kolay gelsin...

Her$ey Bitti isimli parçanızı keyifle dinledim i$in açıkcası... Haddimize ise birazcık ele$tirmek isterim... Sanki gitarlar arasında bir uyu$mazlık var gibiydi.. Birde sözler muhte$em ama vokalin sesi bazı yerlerde Teoman'ı andırıyor gibime geldi bana... Arada bir arkadan giren Bayan arkadaşın sesine hayran kaldım. Parçanın 2:28 , 2:36 'ıncı dklarında sanki detone oluyormu$ gibime geldi...

Muhte$em olmu$ her$ey bitti parçası...
bence bu bir rüya daha güzel bir parça. Herşley bitti de güzel ama tarz farkı var iki parçada... bu bir rüya tarzında türkçe bir parça dinlemedim ben :)

tuncay abi demo çıktığında bizzat vermişti cd yi bana gerçekten beyendim hem müziğe hakimiyet hemde kişilik olarak çok kaliteli insanlar başarılarınınızn devamını diliyorum..

Geri