Turkrock.com Istanbul Buluşması

'Forum Meydanı' forumunda yenidenyeniyine tarafından 10 Ağustos 2013 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar böyle bir organizasyon yapalım mı? Çevre illerden isteyenlerde gelebilir tabii ki.

Benim evim ve ekipmanım bu organizasyon için müsait. İsteyenler ekipmanlarıyla da gelir, hoş sohbet bir ortam olur.

Ne dersiniz bu fikir için?

Ev ve ekipman bilgilerim imzamda mevcut.

2. Güzel yaklaşım ancak pek rağbet olacağını sanmıyorum.

3. Bende zannetmiyorum, olduğu kadar artık.

4. Hiç mi talep yok?

5. aslında çok güzel düşünmüşsünüz ama göründüğü kadarıyla talep yok :/

yenidenyeniyine bunu beğendi.
  6. İstanbul'da olsaydım katılırdım yeni insanlar yeni arkadaşlar bence gayet mantıklı. Buradan tanıyoruz birbirimizi ama bizzat tanışmak başka.

yenidenyeniyine bunu beğendi.
  7. Ben katılırım uygun bir zaman ayarlayalım

8. Yani şimdi İstanbul bana biraz uzak kalıyoda, siz Manisa'ya benim eve gelseniz ?

9. Gelirizde, bu kadar ekipmanı nasıl getirecez o_O

10. Mısır piramitleri bile kaçırıldığı dünyada ekipman taşımak artık çok kolay :ROFLMAO:

Synthbeyi bunu beğendi.
  11. Zaman açısından sıkıntım olsa da ben de katılmak isterim. (Nasıl kaçırmışım başlığı anlamadım da :S ) Alet edevat ekipman eşşek yükü abi diyorsa herkes maksat muhabbet denip bir kafede falan da toplanılabilir aslında ;)

12. Aynen. Herkes ekipmanını getiricek de Disko Kralı'ndaki gibi gitar gecesi mi yapçuk :happy:

13. İlk çağ abi denizle de trenle de kaçırılır yani... Ama Türkiye'de kalmış olsa Piramitlerde buluşur metal ayini yapardık :D

14. fikir güzel.değişik bir deneyim olur.

Bu Sayfayı Paylaş