Eversoris (Melodik Death Metal) -ist

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda immortall tarafından 8 Şubat 2006 tarihinde açılan konu

1. Evet arkadaşlar İstanbullu melodik death metal tarzında beste grubu olan EVERSORIS'in ilk kayıtı olan "Again I Die" çıktı...

http://www.purevolume.com/eversoris

http://www.myspace.com/eversoris

2005 yılı yazı kurulan grup;

Kerim - Gitar
    Caner - Lead gitar & vokal
    Kerem G. - Klavye
    Kerem Ç. - Davul
    Kaya - Bas gitar

oldukça kısa sürede ilk kayıtlarını çıkarmıştır. Childern of Bodom ve Norther sevenlerin dinlemesi gerken bir grup. Devamı ise çok yakın bir sürede...

2. Arkadaşlar bu arada kayıt grubun ilk kayıtıdır. Kayıtta kısıtlı imkan ve zaman nedeniyle aksaklıklar çıkmış olabilir. Daha iyi ve kaliteli kayıtlar yakın zamanda gelicektir. Lütfen bunu dikkate alarak yorumlarınızı bizden esirgemeyin...

3. gerçekten başarılı bir grub hatta bazı forum sitelerinde yavaşyavaş fun kitlesini oluşturmaya başlamışsınız...

4. ff

valla arkadaşlar tebrik ederim besteler çok güzel olmuşş 2 bestenizide dinledimm ikiside çok güzel ellerinize sağlık artık albümü bekliyoruz.. inş bigün sizle aynı konserde sahneye çıkarız benim için zevk olur kendinize ii bakın antalyadan selamlar...

5. "again I die" müthiş ya.. gerçekten çok iyisiniz özellikle children of bodom dinleyenler sevebilir :)bana göre tabi:) çok çok iyisiniz..tebrikler :)

6. şarkılar güzel arkadaşlar melodic death metal yapan istanbul grubuna başarılar ...

7. Uzun bir aradan sonra "The Opening" isimli enstrümantal giriş parçamızı kaydettik. www.myspace/eversoris adresinden bu parçamızı dinleyebilir veya indirebilirsiniz.

Not:Gelen yorumlar için herkese teşekkürler :)

8. The Opening besteniz güzel olmuş, konserlerde intro olabilecek tatta, başarılar arkadaşlar

9. evet guzel olmuş başarılar devamının gelmesi dileğiyle

10. çok başarılısınız arkadaşlar, umarım şu konser işinde bi sorun çıkmaz , sizlerle aynı sahneyi paylaşırız ;)

11. Evesoris olarak 29 Ekim Taksim / Dorock Bardayız. Giriş ücretsiz.

Mysteria,Dirty Black,Heretic Soul,Blazer sahne alacak olan diğer gruplardır.

Not:Herkese başarılar diliorum, kardeşimiz Mysteria grubuna extradan başarı diliorum umarım o gece diğer gruplarla da tanışıp kaynaşırız :D

12. Kardeşlerim benim çok saolun.İstanbul'da kanımca Melodik Death yapan en iyi grup Eversoris'tir.

LONG LIVE FELLOWSHIP OF METAL!

Her zaman beraberiz !

13. Estağfurullah hacım o sizin en iyi heavy'i yapmanız :lol:

14. Ahanda afiş ve ahanda çıkacak olan gruplar.Bizi dinleyenleri ztn beklioruz ama sizinle işim olmaz diyosanız bende diğer gruplara da bi bakın derim.Yok onlarla da işim olmaz diyosanız mustafa sandal konseri var meydanda :D

afiş için link:
    http://img177.imageshack.us/img177/3718/afisonck8.png

15. Pazar günü Eversorisi sahneden sileceğiz :D

Şaka bir yana çok güzel bir konser olacak, Mysteria adına (gölgelerin gücü adına gibi oldu ama neyse) başarılar diliyorum hepinize..

16. Mysteria grubundan sinsi gibi olan gitarist bize sataşmaya çalışıor ama biz dostluk ve kardeşlik çerçevesinde çıkacaz o konsere :D Gerçekten hepimiz büyük bi gazla o gün DoRock'ta olcaz ve çok eğlencez.Eğlenmeyen bilet parasını benden istesin(nasıl olsa konser ücretsiz bilet yok :) )

17. Till I See You Dying ve Again I Die gerçekten mükemmel ya. ilk dinlediğimde COBun Türkiye versiyonu gibi geldi bana :D başarılar dilerim..

18. 17 aralık dorock konserinde çok iyi performans sergilediniz hepiniz. Tebrik ediyorum. Coştuk sayenizde.

19. öncelikle mystery parçaları beğenmene sevindim konserlerimize gelirsen belki sevdiğin başka parçalarımızda olur(bekleriz) Sanırım en ii performansımız buydu yani en azından şimdiye kdr.Bende sahne önünde sizi izlerken coştum ki ztn kameralar yakalmış hep :lol: Son olarak Mysteria ile daha nice konserlere diyorum.Bu arada mistfallen da süperdi unutmayalım :wink:

Bu Sayfayı Paylaş