Pascal Nouma

Pascal, Türkiye'yede oynamış olan en kaliteli yabancı oyuncudur.

• Toplam oy veren
    113
carew lyon'da döktürüyor. bu akşam çok güzel bir oyun ortaya koydu. nouma'nın carev kadar iyi olduğunu sanmıyorum. ama gaz konusuna gelince kesinlikle taraftarı ve takımı tetikleyici bir etkisi olduğu tartışılmaz

Yönetici Uyarısı: Türkçe'yi kasıtlı olarak bozan yazılara hoş gözle bakmıyoruz biz burada, onlardan tiksiniyoruz. Dilimizi düzgün kullanma konusunda gayret etmenizi rica ederek, bu uyarıyı yapıştırıyoruz..

yaw ben bu anketi görünce şok oldum ya.ne demek 'pascal türkiyede oynamış en kaliteli oyuncu mudur' die sormak?

türkiyeye gelen en kaliteli yabancıları sıralasak bile pascaldan daha iyi onlarca oyuncu ortaya çıkacaktır.hagi,yattara,jardel,van hooijdonk,zago,...daha gerilere

gidelim,şota,didi,markus münch...

yani ben anlamıyom,adam sansasyonel biriydi ve olayları hep futbolunun önüne geçmiştir.kalitesi tartışılır yani.

Pascal Kolunu Vermek İstedi

pascal nouma bjk de 15 dk oynamak için 1 kolunu feda edebileceğini açıkladı

yapar %100 doğrudur, bizden birisidir, harbi BEŞİKTAŞLIDIR, bazıları "şov mov BEŞİKTAŞI kullanıyo" dese de, o ruhu anlamış biridir, bunu her defasında büyük bir samimiyetle dile getiriyo zaten...
SEVİYORUZ SENİ SEVİYORUZ...

Aman be arkadaşlar; şu son söze de inandığınızı söylemeyin allah aşkına.. O söz ile kesinlikle Beşiktaş'ı popülizm amaçlı kullanmıştır bence, ne demek kolunu feda etmek; madem kolunu feda ettin 15 dakika değil 1,5 sezon filan oyna bir işe yarasın.. Tek kolla nasıl olacaksa artık..

Hele durduk yerde niye yapar ki bir insan bu açıklamayı? Yönetim ondan kol mol değil, verilen şansı doğru kullanmasını istemişti sadece.. Artık Fenerbahçe'ye karşı kim elini şortuna sokturacak kadar doldurdu, orasını ben bilemem..

"Sen Beşiktaş'lı değilsin, anlayamazsın" cümlesini ilk olarak kim sarf edecek bakalım.. :LOL:

sana kimse söyleyemez öle bişey merak etme ;)

emrah; belki adamın dediği abartı olabilir ama Pascal hakkatten BEŞİKTAŞLIDIR abi, yani içimdeki açık, samimi duygularımla ben bunu hissediyorum, Pascal da diğer kendilerine doyamadan giden topçular gibi bazı şeyler tam oturmuşken takımdan ayrılmak zorunda kalmıştır, bunun onda derin darbeler bıraktığını anlayabiliyom abi şahsen.
Bi de karakter olarak olağan, normali seçen bir şahıs olmadığı için, marjinal bir karakter yapısı olduğu için böyle çılgınları beklemek çok abest olmaz ;)

Elbette biliyorum ne kadar deli bir adam olduğunu.. : ) İdmana, skıturmudur nedir ona motor taktırarak geldiği gün beni benden almıştı.. Ama işte hani "cevval genç" derler ya; heyecan veya sinirlerin yoğunlaştığı anlarda insan içindeki temiz duyguları olması gerektiği gibi dışarıya yansıtamaz, zaman zaman abartabilir.. Bunun gibi gözüküyor gözüme..

Hani kendimden çok güncel bir örnek vereyim; daha dün Jason Kidd başlığına onu All-Star'da görmeyi çok istediğim için "Bu sene de almazlarsa canlı bomba olarak yola çıkıyorum, yüzerek geçerim Atlantik'i" yazdım.. Bunun gibi işte, Pascal ile gönüllerimiz bir aslında.. :D

Türkiye'ye gelmiş en kaliteli en baba usta futbolcu Georghe Hagi'dir...

Hagi, aynı zamanda Dünya'nın sayılı futbol filozoflarındandır...

10 numaraya selam...

arkadaşlar kıskanmayalım çünkü beşiktaşa adamın büyük emekleri geçti bence beşiktaşta nouma ve ilhan mansız çok emekleri geçti

Geri