Kul (Alternatif, Punk Rock, Hard Rock) - Ankara

pills Tarih: Çrş 15.02.2006 18:47 Mesaj konusu:

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaslar öncelikle vokalist probleminizden dolayı üzüldüğümü belirtmek isterim. umarım kısa zamanda çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.
hazır yeni bir kimliğe bürünyüorken, şu grup ismi tartışmasına bir çözüm bulsanız pek yerinde olacak sanırım. İsminizi değiştirme planlarınızı gerçek kılmak için bu bir fırsat ve taze kan olabilir. KÜL'le karıştırılmamak için..
teşekkür ederim..

galiba haklısın ya bizde bu konudan endişeliyiz aslında ;)

Ya aslında benim grup adını değiştirmeye hiç gönüm yok. Ben KUL ' u çok kabullendim ve çok seviyorum. Bir KUL ruhu oluştu bile bende. Ben aynı kalmasından yanayım.Aslında bi anket falan mı yapsak?... :p

pills demiş ki:
arkadaslar çok net olmadı sanırım:
KÜL diye bir grup var. hatta bu grup benim grubum.
grup adına bir takım gellişmeler meydana geliyor.
farkında olmalısınızdır ki; isminiz karıştırılabiliyor.
ileride herkes için daha iyisi olacaktır böyle bir isim değişikliği, henüz yolun başındayken..
anlayışınız için şimdiden teşekkürler..

Grup ismi önemli bir mevzu. Bu yüzden grup adını aceleye getirmek istemiyoruz. Hepimizin beyendiği, iyi bir isim bulana kadar KUL adı ile devam edeceğiz. Anlayışınız için teşekkürler.

Arkadaşlar bu arada vokal denemelerine başlamış bulunuyoruz. Yeni bir vokal bulmadan sizde başvurun. Grup elemanlarından birine ö.m. attığınız taktirde size cevap vereceğiz.

VOKAL ARAYIŞIMIZ DEVAM EDİYOR !!!

SEVGİLER-SAYGILAR...

Herkese merhaba. Arkadaşlar hepinize verdiğiniz destek için teşekkür ederim. konserimize gelenlerde eleştirileri için sağolsunlar. Zaten beni tanıyan ardaşlarıma vokal konusunda konser destekleri için ayrıca teşekkür edicem ama Buzz grubuna da o gün verdikleri destek için özellikle teşekkür ederim, inşallah tekrar beraber çalarız (özellikle zil ayağı için minnettarım). Umarım efe kadar iyi bir vokal buluruz ve çalışmalar aksamaz.
Çağrı çalarız olm bi gün beraber olmadı sınıfta çalarız lan(İngilizce'de fln) ;)

oo caglar'ım hayırlı olsun üyelik:) tabi abi, ingilizce de, turk dilinde her yerde calarız:)) şaka bi yana da benden haber bekle, beraber bir konser ayarlayalım :p

Ooooo Çağlar bey bi siz eksiktiniz. Kul ekibi tamamlandı demekki. Gerçi daha KUL tamam değil ya neyse :p Hayırlı olsun üyeliğin. Hayranların buradan sana ulaşır artık :D

Evet sözlerime son verirken ne diyorum...

KUL GRUBU VOKAL ARAYIŞINA DEVAM EDİYOR!!!!

SEVGİLER- SAYGILAR...

arkadaslar mineyle geldigim gün (forumda baya meshur olmus bu arada :p ) bi kaç sarkınızı dinleyebildim.. vokalin ayrılması bence iyi olmamıs.. çünkü gercekten iyi bir vokaldi.. ama umarım daha iyi bir vokal bulursunuz.. başarılar

p_Absolution_q Tarih: Pts 20.02.2006 5:35 Mesaj konusu:

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaslar mineyle geldigim gün (forumda baya meshur olmus bu arada ) bi kaç sarkınızı dinleyebildim.. vokalin ayrılması bence iyi olmamıs.. çünkü gercekten iyi bir vokaldi.. ama umarım daha iyi bir vokal bulursunuz.. başarılar

İyi bi ses olmuyo bazen önemli olan! Gerçekten profesyonel düşünen insanlar için gruptaki iletişim önemlidir ve bunun için biraz düzgün karakterdeki insanlar gereklidir.Sizi hiç izlemedik ama umarım basınıza boyle olaylar gelmez ve basarılı olursunuz...

acan demiş ki:
p_Absolution_q Tarih: Pts 20.02.2006 5:35 Mesaj konusu:

arkadaslar mineyle geldigim gün (forumda baya meshur olmus bu arada ) bi kaç sarkınızı dinleyebildim.. vokalin ayrılması bence iyi olmamıs.. çünkü gercekten iyi bir vokaldi.. ama umarım daha iyi bir vokal bulursunuz.. başarılar

İyi bi ses olmuyo bazen önemli olan! Gerçekten profesyonel düşünen insanlar için gruptaki iletişim önemlidir ve bunun için biraz düzgün karakterdeki insanlar gereklidir.Sizi hiç izlemedik ama umarım basınıza boyle olaylar gelmez ve basarılı olursunuz...

ben sadece sesi iyiydi dedim.. iletişim sağlanmıyorsa. bu konuda tabiki haklısınız.. ve bunu bizde ciddi anlamda yasadık.. tekrar kolay gelsin.

Ankara'da iyi bi vokal bulmak gerçekten zor. Denemelerimize devam ediyoruz. Devam etmeye devam edicez :p

Evet kendisinin sesi gerçekten güzeldi daha iyide olacağına inanıyorum. Daha önce de belirttiğim gibi kendisine müzik hayatında başarılar diliyoruz. Ama bizler profesyonel değiliz. Hatta yazılışını bile tam bilmiyorum yanlış yazmış olabilirim. Bu yüzden prof. ça düşünmeye gerek yok.

KUL yeni vokalini bulunca kaldığı yerden devam edecek. Zaten hız kesmedik. Repertuarımız her geçen gün genişliyor ve yeni cover şarkıları ekliyoruz. Yeni vokal bunlara ayak uydurabilicek biri olacak. Öyle birini bulmak için uğraşıyoruz. Bütün yorumlar için teşekkürler.

KUL VOKALİNİ ARIYOR!!!

İLGİLENİRSENİZ Ö.M. NİZİ BEKLİYORUZ

SEVGİLER - SAYGILAR...

Pek entrikalar dönmeye başladı bu aralar. Son olarak ekibimizden Ahmetcan'da Desakort a dahil olmuştur. Gelişmeler biter mi? Cevap veriyorum bitmez... Akşam bi haberle daha büyük ihtimalle karşınızdayım...

KUL HALA VOKALINI ARIYOR!!!!!

SEVGİLER-SAYGILAR...

Nihayet üye oldum :) KUL grubuna başarılar diliorum, verdiimiz konserden çok zevk aldım(ufak tefek aksilikler oldu ama olsun) tek gözüm hasta olduu için sadece dier gözüme lens takabilmiştim :D zar zor sözleri görürken bide üstüne sis falan vermeleri oldukça heycan vericiydi dorusu :D güzel şeyler bunlar yaa.. bozuk bi karakterim olduu için(!) uyum saalıyamadım tabi gruba.. olsun.. sevenler saolsun.. öpüorum elmacık kemiklerinizden ;)

Arkadaşlar vokal konusunda güzel gelişmeler oluyor. Umarım sizlere güzel haberleri kısa bi zaman sonra verebiliriz. İşimizi aceleye getirmek istemiyoruz. Gerekli açıklamayı yine buradan yapacağız. Tekrar görüşmek üzere...

SEVGİLER-SAYGILAR...

Ha bu arada bir açıklama daha. Acan ve ben Desakort grubundan ayrılmış bulunuyoruz. Artık tüm gücümüzle KUL a çalışacağız. Kul bir yerlere gelene kadar rahat yok bizlere. Desakort ( yeni adı yanılmıyorsam Dessacorde ) a başarılar diliyorum. Kardeş grubumuzun hep yanındayız...

İnci hanım artık üzülmene gerek kalmadı. Acanda bende artık katıksız KUL'uz. :) Ama senin için öyle demiyolar ;) Hep KUL kalman dileği ile efendim diyelim ve çalışmaya devam edelim.

ÖPTÜM... :)

Geri