Dirilesh (Hard Rock, Alternative)-Ankara

anarki87 demiş ki:
beyler başarılar dilerim ilk önce belli ki baya çaba göstermişsiniz bence organizatörlerle konusun once konserlerde çalın isim yaptık tan sonra barlara başvurup program yapmak istediğinizi söyleyin en mantıklısıı benim bildiğim b, tane var [email protected] size yardımı dokunacağını sanıorum tekrar başarılarrr.....

ermanımda bizim reklamımızı yaparmış.. canım kardeşim benim :)
(olm onursalınkini yazıonda biz sanki ortak deiliz onursalla :) )

arkadaşlar sahne almak istiyorsanız kısa bi süre içinde irtibata geçip sizide konser programlarına ekleyebiliriz.. [email protected] buda benimkisi.. ;) :)

Grubumuzun forumunu görmek çok mutluluk verici. Ben diriliş grubunun bas gitaristiyim. Ankarada ki ilk senemizde(Vokalın ikinci senesi) grubumuzu toparlayıp 2 konser verdiğimizden dolayı çok mutluyum. Bana ve grubuma söylenen her güzel söz için teşekkürler. Ankara bizim ile tekrar dirilecek....

Grubumuzun forumunu görmek çok mutluluk verici. Ben diriliş grubunun bas gitaristiyim. Ankarada ki ilk senemizde(Vokalın ikinci senesi) grubumuzu toparlayıp 2 konser verdiğimizden dolayı çok mutluyum. Bana ve grubuma söylenen her güzel söz için teşekkürler. Ankara bizim ile tekrar dirilecek....

Grubumuzun forumunu görmek çok mutluluk verici. Ben diriliş grubunun bas gitaristiyim. Ankarada ki ilk senemizde(Vokalın ikinci senesi) grubumuzu toparlayıp 2 konser verdiğimizden dolayı çok mutluyum. Bana ve grubuma söylenen her güzel söz için teşekkürler. Ankara bizim ile tekrar dirilecek....(bu arada Dosage grubunun gitaristlerine çok teşekkürler.)

ben bassçının 88 kere kendini tanıtmasını beğendim .. biri kendini tanıtırken insanların aklında kalıcılık yaratmalı sonuçta değil mi??

dinleme fırsatım olmadı ama grup iyimiş herkes oyle diyo onları bu sene benim aracılığımla rock istanbul ya da barışa rock ta demo sahneye çıkarmayı düşünüyoruz:))!!
şimdilik beşiktaş ta ve kadıkoy de tanıdığım bikaç studyo sahibi war onların da desteğini aldık mı bu grubun istanbulda yapılan bu gibi yaz şenliklerine katılmasını sağlayabiliriz:)) tabi kendileri de buna olur verirlerse...ayrıca arkadaşlar zaman bulabilirseniz roxy müzik gunlerine kendi bestenizle katılıp acaip bi ses de getirebilirsiniz bu da size kalıcılık sağlar..

ama ilk başta kendilerini sağlam bir tanıtma kampanyasına girmeliler ankarada!
kolay gelsin lichking sen bu işi yaparsın istek var sende var...

yaghs demiş ki:
ben bassçının 88 kere kendini tanıtmasını beğendim .. biri kendini tanıtırken insanların aklında kalıcılık yaratmalı sonuçta değil mi??

dinleme fırsatım olmadı ama grup iyimiş herkes oyle diyo onları bu sene benim aracılığımla rock istanbul ya da barışa rock ta demo sahneye çıkarmayı düşünüyoruz:))!!
şimdilik beşiktaş ta ve kadıkoy de tanıdığım bikaç studyo sahibi war onların da desteğini aldık mı bu grubun istanbulda yapılan bu gibi yaz şenliklerine katılmasını sağlayabiliriz:)) tabi kendileri de buna olur verirlerse...ayrıca arkadaşlar zaman bulabilirseniz roxy müzik gunlerine kendi bestenizle katılıp acaip bi ses de getirebilirsiniz bu da size kalıcılık sağlar..

ama ilk başta kendilerini sağlam bir tanıtma kampanyasına girmeliler ankarada!
kolay gelsin lichking sen bu işi yaparsın istek var sende var...

Teşekkür ederiz bu övgüler için, senin gibi destek verenlerimiz olduktan sonra neden böle güzel şeyler başaramayalım..

yaw ne demek biz sizin gibi grupları seyrederek teşvik etmeye çalışıyoruz sizleri piyasaya kazandırabilirsek ne mutlu bize...
ben şimdilik bahar şenliklerini ayarlıcam sizin için bizim okulda gerisi size kalmış...
studyo sahipleriyle de tanıştıracam onların kolları uzundur :)
kimin ne zaman neyi başaracağı hiçbir zaman belli olmaz:)

walla cok teşekkur ederis arkadaşlar bnde dirilişin diğer gitaristiyim...yapmaa çalişiorus we işalah bişiler başarabiliris...bis bu gasla baa gideris artık...

Ne demek abi her zaman, birbirimize böle destek olmazsak nası yürür bu işler demi ;)
Bizde çok istioruz kazanmayı, umarım kazanırız..

Geri