Dirilesh (Hard Rock, Alternative)-Ankara

Grup başta cok iyiydi fakat bas gitar ve davuldan başka bişi duyulmadı.Parçalara gelince Kurban - Yine'yi yanlış çaldınız sadece süresi ile veriyorum "02:32-03:25" arası dogruydu,gerisi komple hatalıydı.Çalışmalısınız o parçayı
Bascınız ve davulcunuz gelecek vaadediyor onları burdan özel tebrik ediyorum.
Başarılar

basbaya yanlıştı farklı bi cover oldu o Kurban - Yine :D
02:32-03:25 arası 52 saniye yapıyor sanırım gerisi gitar olarak hatalıydı davulda hatta bi ara batırdı sonra toparladı..

kutluyorum arkadaşlar bikaç ufak aksaklık dışında konser iyi gitmiş..izleyemedim ama isterdim hadi bakalım bu tip mekanlarda çıktıkça isim yapcaksınız yavaş yavaş da akıllarda yer edeceksiniz...size şimdilik bir universite partisinde yer bulabilirim:) ama bakalım siz biraz daha ankarada kendinizi gosterin...ozellikle oytun lead gitaristinizi beğeniyorum kendini daha da geliştireceğinden eminim...kolay gelsin arkadaşlar roxy i es geçmeyin demoları hazırlayın:)

Walla yinede bi sıçış oldu oda bnm yüzümden, delayli kısımdan sora saçmaladım:) davulunda ben bi hata göremedim walla diğer kısımlarının da neresi yanlıştı anlamadım açıkcası, zaten o parçada bi cenabetlik var ben bi grup görmedim yine yi güsel çalan..

yaghs demiş ki:
kutluyorum arkadaşlar bikaç ufak aksaklık dışında konser iyi gitmiş..izleyemedim ama isterdim hadi bakalım bu tip mekanlarda çıktıkça isim yapcaksınız yavaş yavaş da akıllarda yer edeceksiniz...size şimdilik bir universite partisinde yer bulabilirim:) ama bakalım siz biraz daha ankarada kendinizi gosterin...ozellikle oytun lead gitaristinizi beğeniyorum kendini daha da geliştireceğinden eminim...kolay gelsin arkadaşlar roxy i es geçmeyin demoları hazırlayın:)
Yapma abi yaw, bence kötüydüm ben, neyse başka konserlerde daha ii çalarım iişallah..

açık konuşmak gerekirse çok başarılı bir konser diildi diye düşünüyorum. bence tonmaister kurbanı oldunuz. gitarlar ve vokal hiç duyulmadı. metallica şarkılarını güzel çaldınız. bascı ve davulcu oldukça iyiydi. davulcuyu, bazı şarkılarda biraz eli ayağına dolaşmış olsa da, özellikle beğendim. çok doğaldı ve kendini kaptırmıştı. hatta bi ara kendini kaybedip tükrük falan saçtı etrafa :D .. bascıyı zaten önceden de bilioduk iyi olduunu ;) ..
umarım daha pek çok konserde görüşürüz.. iyi çalışın :twisted: :evil: :twisted:

bencede tonmaister kurbanı olduk...bu arada yine orjinaline en yakın calan gruplardan biri oldugumuzu iddia ediyorum studyoda bir dinleseniz ne demek istediğimizi anlarsınız...we beb butun konser boyunca gitarımın sesini duymadan çaldım...nasi oldu cidden anlamadım..neese herkese cok tesekkur ediyorum bizi dinledilr saolun..

biskuwi_etu demiş ki:
bu arada yine orjinaline en yakın calan gruplardan biri oldugumuzu iddia ediyorum
yok artık :LOL: parcayı sadece 50 saniye dogru caldınız abicim gerisi hatalıydı sagda solda bikac kişiye daha soyledim onlarda benimle aynı fikirde
şarkıyı katlettiniz..ben size yapıcı bi eleştiri yaptım o parçayı çalışmalısınız işte bu 2x2=4
pöffff

bu arada birşey için sizi gerçekten çok tebrik edicem dün gece tek türkçe parça çalan sizdiniz.
hah aklıma gelmişken bi eleştri daha yapim vokalin sık sık elleriyle gel gel gibi yaptığı hareketler pek bi abes oluyo :? sahnede onun dışında hakimdi bence ;)

Geri