Charvel Pro Mod So Cal 1 2h Fr (snow White)

'Elektro Gitarlar' forumunda Sweep Picking tarafından 18 Ağustos 2013 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]
    (Snow White)

Bu gitarın 0 halini almak istiyorum. Satan veya getirtebilen kişiler bana mesaj atsın. Ödemeyi nakit olarak yapmayı düşünüyorum.

2. Hangisini istiyorsun? USA halini mi, Japon halini mi yoksa Meksika halini mi? :)

3. Meksika istiyorum ama herhangi birisi de olabilir. Önceliğim Meksika ve Amerika.

4. Meksika olanı Amerika'da şu an 900$, Tune-l müzikte ise 850€. Arada 400-450 lira gibi bir fiyat farkı var. Amerika'dan buraya birisinin getirmesi daha ucuz olmayacaktır. Ancak Amerika'da ikinci el bir tane bulabilirsen biraz daha ucuza gelir.

5. Yok ben direk 0 halini almak istiyorum. Satan veya getirtebilen birisi tanıyorsanız söyleyebilir misiniz ?

6. idk_7

idk_7

34
    21
    705
    stoklarda varsa sana getireyim kardeşim ... yarın stok durumu için dönüş yapacagım sana ..

BURSA İDK MUSİC & STUDİO

Sweep Picking bunu beğendi.
  7. Mutlaka sizden mesaj bekliyorum.

8. idk_7

idk_7

34
    21
    705
    Kardeşim ürün için görüştüm istediğin gitarın ekim 15 tarihinde türkiye'ye geleceğini söylüyorlar ...

9. Daha önce getirme şansınız yok mu acaba ? Veya bu ürünü getirtebilir misiniz ?

Jackson KVMG Pro Series King V EB Black

10. idk_7

idk_7

34
    21
    705
    bunuda soralım ... döneyim sana ..

11. diabolique

diabolique Forum Yöneticisi

1,415
    790
    2,705
    Bundan sonrasını özel mesajlar üzerinden devam edebilirsiniz.

12. Selam,
    Benimde düşündüğüm bir gitar. Farklı üretimlerinini olduğunu bilmiyordum. Fender ler gibi kalite farklarımıdır. Yoksa bunun yanında farklı modelleri vs.. falanda var mı? Tr'de satılalar Meksika olanlar mı? Konu açılmışken bende sorayım.

13. 2008-2010 arası USA, 2011-2012 Japonya, 2013 üretimleri ise Meksika. Japon ve USA olanlar çok farklı değillerdi kalite olarak, Meksika henüz çalmadm.

14. Bunu bildiğim iyi oldu teşekkür ederim. Meksika da iyi bence.

15. idk_7

idk_7

34
    21
    705
    Sana bundan versek olmaz mı şimdi :D c432758a0713558f96bcdcec5f0ad170.jpg

aef076f1dffb318b9194dac72261aec6.jpg

stevedai ve Sweep Picking bunu beğendi.
  16. Can seni tebrik ediyorum. Yıllardır bıkmadan usanmadan marka model araştırmasından hiç bıkmadın. Hala araştırmacı gazeteci gibisin. O öyle bu böyle. Helal.

17.  
  18. idk_7

idk_7

34
    21
    705
    ;) geliş tarihini belirtmiştim geldiği gibi buradan haber vereceğim

19. :D Tamam takip deyim.

20. Konunun takipçisiyim.

Bu Sayfayı Paylaş