Desaccorde (Gothic,Heavy Metal&Doom) - Ankara

o davul yamaha dtxpress 3 bende baya memnunum maxtone twin pedal var gayet iyi idare ediyor tavsiye ederim..ayrica iyi dileklerin için tessekürler bizde Osiris e basarilar dileriz hatta siz eleman arama sayfasinda vokal ararken abuk subuk konusup habire topic inizi upliyodum bigün beraber sahne almak dilegiyle...

Desakort vokali Batu ile yollarını ayırmıştır. Kendisine emeği ve arkadaşlığı içn teşekkür ederiz ve müzik hayatında başarılar dileriz.

Grubumuda bu ayrılık yaşanırken bir yandanda Kul grubundan beraber çalıştığım arkadaşım Ahmetcan Desakort ekibine dahil olmuştur. Kendisinin grubumuza çok şey katacağından eminim. ( KUL grubu ile çalışmalarımızda aynı hızda hatta daha hızlı bir şekilde devam etmektedir. )

Yeni vokal adayımızla görüşmeye başlamış bulunuyoruz. Şu an düşündüğümüz isimde gruba çok şey katabilcek bir isim ama şimdilik adını vermemek en iyisi sanırım. Gerekli açıklamayı yine buradan yapacağız.

Ayrıca tarz konsundada bir takım değişklikler meydana gelecektir. En yakın zamanda daha kapsamlı bi açıklama yapacağız.

SEVGİLER-SAYGILAR...

Desakort un yeni gitaristleri belli olmustur yeni gitaristlerimiz epsilondan tandigimiz Mert Tüzmen ve Enes Evci olmustur yani grup son haliyle

enes - gitar
mert - gitar
ömer - davul
arcan - bass

seklinde olmustur tarz doom,gothic metale dönmüstür... vokal arayisimiz devam ediyor ve arayistan cmtsi günü sonuç almayi umuyoruz diger tüm gelismeler üstede belirttigim gibi www.desakort.rockmekan.com da...yeni grup üyeleri aramiza hosgeldiniz :)

Extacy617 demiş ki:
Desakort un yeni gitaristleri belli olmustur yeni gitaristlerimiz epsilondan tandigimiz Mert Tüzmen ve Enes Evci olmustur yani grup son haliyle

enes - gitar
mert - gitar
...
...
quote]

Mertlerin ne kadar iyi gitarist olduğunu anlayıp yolunuza başka Mert le devam etme kararı aldınız dimi? :) heheh. O Mert Ben diilim bi daha söyliyimde yanlışlık olmasın. Desakort'a başarılar. Müzik konusunda yollarımız ayrılsada kalplerimiz hep beraber. Güzel günler geçirdik. Ve iyi bi şekilde ayrıldık bu yüzden mutluyum. Anlayışlı davrandığı için özellikle Ömer kardeşimi öpüyorum. Desakort umarım bir yerlere gelir. Ömer bunun için gerçekten çok uğraşıyor. Yeni gitarist arkadaşları henüz dinlemedim ama iyi olduklarını tahmin ediyorum. Desakort'a başarılar. Tarzlar pek uyuşmasada umarım birgün KUL ve Desakort aynı sahneyi paylaşır. Hepinizi öpüyorum Desakort ekibi...

SEVGİLER-SAYGILAR...

Mert ve Acan'ın ayrılmasına üzüldüm, neyse artık grup yenilenme sürecine girdiğine göre işallah hayırlı olur. Bu arada yeni elemanlar hayırlı olsun, umarım yakında vokali de bulursunuz. Bu arada Mert'in dediği gbi ilerde hepimiz bişekilde aynı sahneyi paylaşsak çok güzel olurdu. Belli mi olur? 8) işallah diyelim.. Çalışın, çalışın, devam... :)

Selamlar saygılar ömerciğim :) umarım bi gün aynı sahnede calıcaz.sonucta aynı grupta olmasakta aynı sahnede müzik yapmak bile keyif verebilir :) umarım hepimiz için en iyi yol budur.müzikte başarılı olmak dileğiyle desakorta basarılar...

FOREVER METALLL... :D

yeni gitaristlerimize bi hoş geldiniz diyelim umarım iyi olur herşey.Mert(Kul) ben anlayış göstermedim mi be o ne laf ? hadi herkese yeni yolunda başarılar

Heheheh bilmem gösterdin mi? Konuşamadık senle o konuları pek neyse canım sende iyi çocuksun anlayışla karşılamışsındır sende kesin. :) İşallah grup için en iyisi olmuştur. Bu arada artık 2mizi Mert ( kul ) Mert ( dessacorde ) diye ayırıcaksınız artık heralde :) Umarım kısa sürede iyi bir şeyler yaparsınızda izleriz sizi. Haydi kolay gelsin arkadaşlar. Unutmayın hep arkanızdayız... esenle kalın :p

selam millet ben yeni gitaris ENES aha bende desaccorde yim.eski desaccorde elemanlarina basarilar diliyorum. 2haftalik izmir tatilindeyim o yüzden gündemde deilim pek ama olsun, geldiimde son sürhat çalismalara katilip yolumuza prof ca devam edecegiz.

salla kardesim :) ...evet arkadaslar bende yeni gitaristlermize huzurlarnizde bir hosgeldinz diyorum ayrica aramiza bnm Lucid Dream grubumdan klavyeci arkadasim selo topçu da katilmistir...kendisinide en kisaa zamanda forumumuzda görmek dilegiyle...destekler için saolun arkadaslik bakidir...yeni gelenler tekrar hosgeldiniz...

bu gün buluştuk sonunda gurupla acayip bir sevgi yumağı oldu ortam ortam koşturup çarpık ilişki arayan ben o gün masumdum ama içimden fırtınalar kopmadı değil. arkadaşlar minimalize bir rekor yaptım kendimce ömer abi stüdyo var dedi ta izmirden apar topar stüdyoya geldim 14 saat (tcdd trene binen zihniyetimin ta a.q) ama yetiştim :D bascımızın psiko okuması vokalin mertin 11 yaşındaki sevgilisi olması benim yol yorgunu ayyaş gibi gezmem ömerin POPOsu ile birleşince bayağa malzeme çıktı bide üzerine dejavu nun vokalinden azar yiyince böle istediğim gibi olmasada harbiden çarpık bir ilişki çıktı.

balık baştan kokar kendiniz coşun diyorum hayırlara vesile olsun

enes den not : bundan sonra böle ufak çaplı olsun büyük çaplı olsun tüm toplantıları GÜNERİCİVAOÐLU gibi yorumlucam.

evet arkadaşlar rana da artık desaccorde'da. yeni vokalimize sanki sabah beraber değilmişiz gibi bi de burdan hoş geldin diyorum.

Geri