Fudge (Brit Pop/Indie/Alternative) - Ankara

Fudge 2005 yilinda daha once pek cok grupta birlikte yer alan Filiz ve Ayca’nin yanlarina Ozan’i da almalariyla ve kisa bir arayistan sonra davulda Ugur’un katilimiyla kurulmustur. Ufak tefek farkliliklar disinda ayni muzik zevkine sahip olan ve sevdikleri muzigi icra edemedikten sonra muzik yapmanin anlamsiz olacagini dusunen grup uyeleri,repertuarlarini bu dogrultuda hazirlamis ve Brit Pop/Indie tarzinda coverlar yapmaya yonelmistir.. Grubun coverladigi isimler arasinda Suede, Manic Street Preachers, The Smiths/Morrissey , Placebo, Starsailor , Franz Ferdinand ,Coldplay, The Cure gibi gruplar bulunmaktadir..

19 subat pazar gunu saat 16.30'da biziz'de ilk sahnemizi aliyoruz,bu tarzdan hoslanan herkesi bekleriz..

ayrica grup hakkinda daha fazla bilgi,downloadlar,vs'ye www.fudgeband.com adresinden ulasabilirsiniz..

konser1zk.jpg

biziz konserine gelen herkese tesekkur ederiz.. buyuk ihtimalle 8inde tekrar sahnede olacagiz.. daha fazla bilgi icin sayfamizi takip edin..

barker demiş ki:
Duyumlarımıza göre baya iyiymişiniz :)İnşallah bidahakine büyük bir zevkle izleyeceğiz sizi gruba başarılar dilerim...

cok tesekkur ederiz =)
ilk konser oldugu icin cesitli aksakliklar cikti arada tabiki ama biz de guzel bir konser olduguna inaniyoruz..
artik bu hizla konserlere devam ederiz diye umut ediyoruz =)

Well Behaved grubu olarak size basarilar dileriz.Kaliteli bir repertuara sahipsiniz.Web sitenize goz attim gercekten guzel sarkilar var.Sizi en kisa zamanda dinlemeyi cok isterim.Gercekten cok merak ettim....Ozellikle MSP ve Suede coverlarinizi bir an once dinlemek istiyorum...Tekrar basarilar.

İlk konserde bizi yalnız bırakmayan ve destekleyen tüm arkadaşlara teşekkkür ediyorum.
Ufak tefek aksaklıklarımız vardı(amfimiz olmadı , efenime söliyim bi yerde yanlış çalmışız başka başka ufak yanlışlıklar işte heyecan olsa gerek aaa bir de Ayçayı biraz elektrik çarptı back vokal yaparken .zaten heyecandan titreyen bizler bu şekilde biraz daha titrer olduk:))
Ama arkadaşlarımızın pozitif enerjisi bize olumlu yansıdı.Pek eğleniyor görünmedik ama içimizde bayaa eğlendik.Pek yansıtamadık içimizi :)
Tekrar teşekkürler herkese :)

geezer demiş ki:
Ayçayı biraz elektrik çarptı back vokal yaparken

evet..bu kisim gercekten superdi =)
zaten bi tane sarkida back vokalim vardi mikrofondaki durumu farkedemedim onda da ne zaman mikrofona yaklastiysam ciz ciz diye carpila carpila hal oldum,sarkinin orta yerinde sesimi de cikaramadim valla =)

ForROCK! #5

8 Mart Çarşamba
Saat: 18:00
Garage Rock Bar

15bn.jpg

theKABAKTADI!
Gestapo
Fudge

+
ŞARAP
[normal program]

Giriş: 6 YTL (+ilk bira)