Fudge (Brit Pop/Indie/Alternative) - Ankara

Arkadaşlar 2. konserinizmiş duyduğum kadarıyla bence hiç 2. konser gibi durmuyordu gayet oturmuş bi grup imajı çizdiniz çok başarılıydınız çok eğlendik başarılarınızın devamını dileriz...
Saygılar.....

Pek konuşma fırsatımız olmadı ama burdan tebrik edeyim dedim,2.konserinize göre iyiydiniz bence. Fudge ekibine grubum Gestapo adına ve kendi adıma başarılar diliyorum.
Kolay gelsin...

tesekkur ederiz destek olan herkese..
cesitli icsel ve dissal nedenlerden dolayi bekledigimizden daha kotu bi performans sergiledik aslinda..(ilk konserde cok daha iyi oldugumuzu dusunuyoruz tum grup uyeleri olarak) ama gene de geldi gecti,guzeldi gene de..daha iyi olmak icin elimizden geleni yapicaz..bi dahaki konserde yeni sarkilarla karsinizda olucaz umarim.. =)

Ses ile ilgili büyük bir problemimiz olsa da ( ben kendimi hiç duyamadım monitörümden ki beni de içerden kimse duymamış, geri vokalller duyulmamış ki ben de duymadım o ayrı mesele , vokal dışarıda duyulmamış vs. vs.)konser güzeldi.

Biraz geç çıkmak durumunda kaldık (elimizde olmayan bir nedenden dolayı) ama mixeri kullanan kişi 19:00 'da gelince hemen başladık konsere.Gecikme için özür diliyoruz.

Ayrıca seyircimiz çok iyidi.Bizi bu konserde de yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz :)

Ses ile ilgili büyük bir problemimiz olsa da ( ben kendimi hiç duyamadım monitörümden ki beni de içerden kimse duymamış, geri vokalller duyulmamış ki ben de duymadım o ayrı mesele , vokal dışarıda duyulmamış vs. vs.)konser güzeldi.

Biraz geç çıkmak durumunda kaldık (elimizde olmayan bir nedenden dolayı) ama mixeri kullanan kişi 19:00 'da gelince hemen başladık konsere.Gecikme için özür diliyoruz.

Ayrıca seyircimiz çok iyidi.Bizi bu konserde de yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz :)

if konserimiz harika gecti,ozellikle seyircilerin sarkilara gosterdikleri katilim konseri cok eglenceli bir hale..if'te olan herkese tesekkur ediyoruz,bundan sonra da garage'daki gibi aksilikler olmadan hep if konseri gibi konserler vermeyi diliyoruz.. =)

kisa sure icinde yeni bi konser haberiyle karsinizda olmamiz mumkun..

rimpact29oo.jpg

sızı ilk defa if'de dınledım..sahnede basarılıydınız..onunuz acık..ha bu arada zil icin ugur arkadasıma tesk edıyorumm..insallah tekrar aynı sahneyı paylasırızz.:)
gorusmek uzere..

NeMa**Dawulcu..
HaYaT Bi CüMbÜsTüR!!!...

Arkadaşlar 2 nisan konseri umarım bütün gruplar için güzel geçer ve izleyicilere güzel vakit geçiritiriz. Şimdiden konser için başarılar. 2 nisanda gölgede görüşmek üzere :D

2. Nisan'da yeni şarkılarımızla karşınızda olacağız.Sürpriz olsun.Ama güzel şeyler.Severek çalıyoruz.Özellikle biri var ki bütün grup çok seviyor gerçekten o şarkıyı.içinizden o şarkı ne ola ki diyorsunuz.duydum.
e gelin.dinleyin o zaman.tabii iç sesleri herkesin aynı değil.kimi de farklı şeyler diyebilir.olsun onları da bağrımıza basıyoruz biz.
pazar günü gölge'de görüşmek üzereeee :)

Arkadaşlar tebrik ederim sizi. Gerçekten herşey güzeldi. Piyasadaki çoğu iyi geçinen gruptan çok daha iyisiniz bence. Umarım tekrar aynı sahneyi paylaşırız. Hepinize kolay gelsin. Görüşmek üzereee... :D

gercekten güzel performansız var. ilk bakışta kız gitar kız vokal falan gözrünce a ah bu ne olabiliyo( bende düştüm bu gaflete :( ) ama biraz izledikten sonra gercek ortaya cıkıyo.gercekten iisiniz ve sarkı secimi güzel. bu arada gitaristin amfisini kıskanmadım diil :p

Evet bende ne yalan söyliyim ilk sahneye çıktınız. Gitarist kız falan görünce hemde solo gitar olduğunu görünce arkadaş çevrelerince öylesine takılan bir grup sandım sizi. Ama sonra gerçekten öyle olmadığınızı gördüm. Hepinize tebrikler ama özellikle gitaristinize. Ben ilk defa görüyorum bu kadar güzel çalan bir kız. Ayrıca bende analog sistemini kıskandım :) Huzurunuzda ön yargıyla yanaştığım için özür diliyorum sevgili fuge ekibinden. Ağzımın payını verdiniz :) Tekrar aynı sahnede görüşmek üzere... :D

estafurullah efendim,ne demek..studyosundan,gitar dukkanina kadar her yerde yasadigim bisey oldugu icin "kiz gitarist" onyargisi alistim ben ona,bunu bilerek cikiyorum sahneye her seferinde..rahatsiz da etmiyo artik..

guzel yorumlariniz icin de cok cok tesekkur ederim..guzel biseyler yapabildiysek ne mutlu =)

Geri