Fudge (Brit Pop/Indie/Alternative) - Ankara

Son zamanlarda sık duyduğum gruplardan birisi ama bir türlü izleme fırsatı bulamadım umarım bir dahakine..Başarılar dilerim...

Saygılar..

**nema; Antalya Akdeniz Üniversitesi'nin her yıl geleneksel olarak düzenlemiş oldugu ve bu yıl 2-6 Mayıs tarihleri arasında 9.'su düzenlenecek olan Uluslararası Akdeniz Gençlik Şenligi'nde sahne alacaktır..

nema**The_dawulcu
hayat bi cümbüştür..:)

bu hafta tum fudge elemanlari olarak en sevdigimiz grup olan raindog'un sahne alacak olmasi nedeniyle,programimiz normal seyrinde olacak sekilde saat 20.30'da baslayacak.. =)

Persembe gunu ordayiz.Sanirim Raindog'un da son programlarindan biri olucak :(.Eminim iceride guzel bi kalabalik sizi bekliyor olucak.
Gorusmek uzere...

walla artik raindog'un son programlari ne yazik ki cok uzuluyoruz biz de =(

gecen hafta da gelemediniz galiba ama bu hafta mutlaka bekliyoruz..

frd7rs.jpg

yeni afis..

bi de ozan site yapmis, http://fudge.anatolianrock.com..eline saglik diyoruz.. =)

Dinledim... begendimm... Başarılarınız devamını dilerim arkadaşlar... Bu arada playlisti bir gözden geçirin isterseniz.. Sanki program boyunca sürekli Placebo çalıomussunuz gibi bir izlenim bırakıyorsunuz... Benimde naççisszane eleştirim bu olsun :)

Arkadaşlar, Rakun ekibi olarak başarılar dileriz..Methinizi çok duyduk ama izleme fırsatı olmadı, umarım olur...
Referans Fatma Gül ve Ebru'dur, çok methettiler, (özeellikle Ayçayı)selam sölediler, gelcez bi gün :)

tesekkur ederiz.. =)

and_justice_4 haklisin walla,ama biz de acaip bi ikilemde kaldik,biz sahnedeyken insanlarin yarisi daha fazla placebo isterken,diger yarisi da "bu ne placebo night'a mi geldik" diyo..onun bi dengesini kurcaz umarim =)

KennyDogg bekleriz tabi mutlaka,sagol iyi dileklerin icin..Ebruyla Fatosa da selamlar =)

fudge yarin saat 11'de hacettepe senliklerinde..

filiz'in yogun programindan oturu vokalde well behaved'den tanidiginiz yildirim yer alacak..

Şenliğe elimizde olmayan nedenlerden dolayı çıkamadık ( davul yoktu ve hiç bir amatör grup sahne alamadı ,buradan ÖTK'ya tebriklerimi iletiyorum bu mükemmel organizasyon için!!!)

bugün yani 18 Mayıs Perşmbe günü Garage 'da Well Behaved'in vokali Yıldırım ilen sahne alacağız(saat 20:30 gibi).

Geri