Squier Bullet Stratocaster Için Amfi Önerisi

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda xasa90 tarafından 2 Eylül 2013 tarihinde açılan konu

1. xasa90

xasa90

3
    0
    0
    Squier Bullet Stratocaster gitarım var Ankara'dayım amfi gerekiyor ve en iyi nerede olduğu.

2. Bütçenin ne kadar olduğunu söylersen daha rahat yardımcı olabiliriz.

3. Gitara göre amfi seçilmez. Dinlediğin, çalmak istediğin türe göre seçsen daha mantıklı bütçene göre.

4. xasa90

xasa90

3
    0
    0
    300 tl'ye kadar bütçem var .Metallica şarkılarını çalmak istiyorum ama bazı sitelerde gitar heavy metal için uygun değil diyorlar.İlk gitarım bu.

5. Öncelikle gitarın HSS ise sıkıntı olmaz. SSS ise de bir miktar dip gürültüsü alırsın, ve istediğin kadar güçlü olmaz tonlar. Ama anladığım kadarıyla yeni başlamışsın ve sonuçta profesyonel olarak metal müzik icra etmeyeceksin, dolayısıyla sorun olmaz bu durum.
    Belki Line6 Micro Spider önerilebilir fakat sesi bana atariden çıkıyormuş gibi geliyor, deneme fırsatın varsa deneyip karar verebilirsin. Kendini geliştirme sürecinde içindeki efektler uzun süre idare edecektir seni. Benim önerim MArshall MG15, uzun süreli kullanmadım, fakat gayet güzel tonlara sahip bir amfi idi.

6. metal tonları için harika bi amfim var: ibanez tbx30r. tertemiz durumda ve ankarada. 250 tl'ye satıyorum. internetten araştır istersen amfiyi biraz.

7. xasa90

xasa90

3
    0
    0
    Teşekkürler bugün bakacağım.

Bu Sayfayı Paylaş