frzBi (alternatif rock)-istanbul

U

umutgurbuz

vokal/ gitar : çağlar ŞEKER
Gitar:inan Şahin
Bas gitar:Umut Gürbüz
klavye/synth:masis GÖZBEK
Davul:Can güngör

şeklindeki kadrodan oluşan grup 4 ay önce çalışmalarına başlamıştır.aşağıdaki linkde de grubun mix ve masteringi tamamlanmamış "çok" adındaki, grubun kendi bestesi olan parçanın kaydını yolluyorum.
Eleştirilerinizi ve görüşlerinizi bekliyoruz.Şimdiden teşekkürler.

MP3 LİNKİ : http://rapidshare.com/files/820464/frzBi_-__ok__Yeni_.mp3

• Konu Sahibi Konu Sahibi
frzBi 14 mart 2006 salı günü istanbul Mojo barda sahne alacaktır.....

Baya oluo ben bu şarkıyı dinleyeli ya.Baya eğlenceli bi şarkı kayıtlarda baya temiz.Buraya kadar iyi ama hatalarınızı da belirtmek lazım. Bi kaç hata var kayıtta metronom hatası war.Davulcu koşuyor bazı yerlerde.Bazı gitar riffleri de çok klişe olmuş özellikle de 1 45 lerde breakten sonraki bridge biraz dt tarzı olmuş.

Ama 2 . dakkadan sonraki break çok hoş olmuş.Özellikle klavyeci çok iyi doldurmuş çok sağlam yapmış işini.İlerde çok iyi işler yapacağı belli grubun 4 aya göre çok iyi.

Çağlar sevgili şeker bir arkadaşımızdır :) Vokalden atın onu bence siz :) Şaka maka başarılar kocaman kocaman.Şarkı da pek güzel olmuş bu ham haliyle bile.Destek bizden yapmak sizden :) Şekeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrr :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
hemen iletiyoruz bu fikri çağlara veeee yeni vokal arayışlarına başlıyoruz:p ....yorumların için teşekkür ederiz cyberknight

çok güzel bi beste olmuş.beğendik arkadaşlarla. tebrikler.
bu arada inan da gördüğüm en disiplinli ve yetenekli gitaristlerin başında gelir.hepinize başarılar...

Niye üye olucak mışım ben sizin imeyil grubunuza?Sapıhlar :p=

Başarılar kocaman kocaman şarkılar güzel :)=

Çağlar'ı atın bak valla :p=

...Sevgiler&Saygılar...

Geri