The Fly (Kült Rock) Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda the_fly tarafından 19 Şubat 2006 tarihinde açılan konu

1. Hoşgeldik...

2. Who's Who In The Fly

Zeynep Tarkan:Vokal
    Tansel Turna:Gitar
    İskender Karagül:Bas Gitar
    Serkan Süer:Davul

Mayıs 2005 itibariyle 2 kişiyle başlayan projemiz, zamanla geçirdiği iyi niyetli mutasyonların ardından yukarıda gördüğünüz son halini almış olup kült rock ağırlıklı bir repertuar üzerinden dinleyici/izleyici kitlesine iyi vakit geçirtmeyi, müzik dinletmeyi amaçlamaktadır. 22 Aralık 2005'te Amarillo Grill'de çalmaya başlayan grup -o zamanki bateristleri Kerem Kılıçdaroğlu'nu minnetle anarak- yaklaşık 1,5 ay sonra (19 Ocak 2006) mekan sahipleriyle ortak bir görüşe varamamaktan ötürü bu programlarına son vermiş ve yeni mekanlara yelken açmıştır. Bu zaman zarfı içinde Overall'da 13 Ocak 2006 gecesi Foreplay'in ön grubu olarak sahne almıştır. Bir yandan beste ve söz yazımına da vakit ayıran grup üyeleri en nihayetinde ÇARŞAMBA GECELERİ MANHATTAN'DA ÇIKMAYA BAŞLARLAR.

Herkesi Manhattan serüvenimizin başladığı 22 Şubat 2006 gecesi aramızda görmekten gurur ve mutluluk duyarız. Devamını da birlikte getirmek dileğiyle...

3. rock n' roll stops the traffic..

4. Amarillo'da çıktıkları süre zarfı içerisinde grubu dinledim. Çarşamba da Manhattan'da olucam. Eğlenceli bi gece olucaını tahmin ediorum.
    Umarım dewamı gelir.

5. Forum ve program hayırlı olsun arkadaşlar.

Sinek küçüktür vs. ama bu sefer mideden ziyade kulağa, hem de güzel bir şekide hitab edeceğe benziyor :)

Çarşamba gelmeye çalışacağım.

Başarılar diliyorum

6. forum ve programda bı anda oldu ama ıyı oldu ılgın ıcın cok sagol murat, carsambada mutlaka gel cıkısta yemek benden bu sefer.

tekrar sagol basarılar

7. Studyo çalışmalarını izledim çok sağlam bi grup geliyor.Repertuarları çok eylenceli ve kalite.Çarşamba gelmeye çalışcaz Colossus Organizasyon olarak.

Forumunuz hayırlı olsun.Başarılar dilerim...
    Saygılar.

8. Müzisyen kalitesi+Playlist kalitesi+Ekipman(doğal olarak :) ) =The Fly

9. sagolun beyler beklerız carsamba gelın mutlaka.. gelemezsenızde konserlerde veya alegroda gorusmek uzere..

10. Sağol kardeş :) O saatte köftenin tadı da bir ayrı oluyor vallahi.

Herkesi çarşamba Manhattan'a The Fly'ı izlemeye davet ediyorum.
    Gerçekten keyif alarak çalan müzisyenlerin bir araya geldiği, çok şeker bir grup bence.

Desteği hakediyorlar.

Görüşmek üzere :)

11. program hayırlı olsun, çarşamba görüşmek üzere.

12. hayırlı olsun kardeşlerim... kolay gele.

13. Hayırlı olsn :metal :lol:

14. Sanal ortamdan bize desteğini esirgemeyen arkadaşlarımız, hepinize çok teşekkürler. Yarın gece görüşürüz Manhattan'da(Bu arada program öncesinde de sokağın az yukarsındaki November'da oturuyor oluruz sanırım. İlgililere duyrulur :) ). Çıkışta da köfte yenecek elbette. Di mi Murat'cığım :D Çok eğleneceğimize inancımız tam. Hadi bakalım.

15. One Bourbon, One Scotch, One Beer.. manhattan da gorusmek uzere..

16. Hastayım hasta olmasam birazdan çıkıp gelicem ama hastayım ve gelemicem umarım iyi geçer.Bol şans...

17. İyi geçti, iyi.

"di mi Zeynep"ciğim" diye biten cümleler kurardım ama yeri değil :)
    Eminim herşey çok daha güzel olacak.

Başarılar

18. Dün gece bizi Manhattan'daki ilk performansımızda yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza, tanıdık, tanımadık herkese sonsuz teşekkürler.
    Henüz bu sahneyi -her ne kadar daha önce görmüş olsak da- yeni yeni "tanıyor" olmamızın verdiği ufak tefek aksaklıkları -zaten kendi aramızda yeterince konuştuk :D - umarım önümüzdeki haftalarda yaşamayacağız.
    Önümüzdeki çarşamba daha başarılı bir performansta sizleri de bizi dinlerken -ve tabii ki EÐLENİRKEN- görmekten büyük mutluluk ve gurur duyacağız.
    Son olarak programımızla ilgili her türlü yorum ve önerilerinizi buradan, özel mesaj yoluyla ya da [email protected] adresinden bize ulaştırırsanız seviniriz.

Bekliyoruz :D

19. Murat'cığım yine kinaye, yine kinaye...nereye kadar? :D Yok yok teşekkürler geldiğin için. Yorumlarını sonra bildireceğini söylemiştin zaten, bekliyoruz.

Geçmiş olsun efendim, önümüzdeki haftaya iyileşmiş olursunuz da gelirsiniz inşallah, beraber hoplar zıplarız :D

20. İyileştim gelirim büyük ihtimal merak etmeyin :) Bu arada süper geçmiş duyduğum haberlere göre neyse kolay gelsin görüşmek üzere :p

Bu Sayfayı Paylaş