The Fly (Kült Rock) Ankara

bas gitaristiniz şizofrenin tekidir.ayrıca rock yapmak için seçilecek son gitaristtir.kendisi benimde hocalığımı yapmıştır.amma velakin anlaşabileceğinizi sanmıyorum.başarılar diliyorum

mazeppa demiş ki:
bas gitaristiniz şizofrenin tekidir.ayrıca rock yapmak için seçilecek son gitaristtir.kendisi benimde hocalığımı yapmıştır.amma velakin anlaşabileceğinizi sanmıyorum.başarılar diliyorum
bknz. kuyruk acısı...

arkadaşım sen İskender'den ders aldığına göre onun tekniği ve müzisyenliği ile ilgili yorum yapacak en son insansın..

Şizofren ??? İskender???

bak aynı cümlede bile gitmiyor...

İskender Ankara'da enstrümanına hakim, grupla bütün olmayı becerebilen, 10 küsür yıldır sahnede olan (ki haluk levente de eşlik etmişliği vardır..) bu işin dersini vermesine rağmen bir gün ukalalık etmeyen bir adamdır. ayrıca inssan ve arkadaş olarak da son derece iyi niyetli ve samimidir.

Yaşa ve emeğe saygı göstermek lazım... Bilmiyorsanız da saygı duymayı öğrenmeniz lasım..

haddimizi bilelim arkadaşlar.. kişisel kuyruk acılarınızla sağa sola b.k atmayın, unutmayın ki o b.klar gün gelir sizin suratınıza yapışır.

Sanırım Limon gerekli cevabı vermiş. Milletin ağzı torba değil ki büzesin kardeş :D Biz hepimiz manyağız zaten, yoksa birlikte ne işimiz var?

(Nooldu? Sana ne yaptı da bozuldun? Hı? Söyle bakiim, geçti geçti...hşşş)

Naçizane görüşüm; alanınız psikolojiyse bence 2. üniversite şart! :LOL:

Saygılar
[email protected]

afiş denemesi

the_fly.jpg

nasıl ama? :D

the_fly demiş ki:
f__earth demiş ki:
bu forumları okurdum ama daha once hıc yazmamıstım sızı ızledıkten sonra fıkrım degıstı cunku degerınız kadar tepkı almadıgınızı dusundum bıan ( belkıde alkoldendır ) :D ilk overallda dınleyebılmıstım ama son ıkı parcada gelmısım zaten bıra al aaaaa kım bunlar fln derken bıtırmıstınız neyse 2 hafta once manhattanda dınledım ve gozlerıme ınanamadım o ne enerjı o ne karızma 8O hele solistle gıtarıstın uyumu ve enerjısı sanırım baska bı grupta yok bu tur bı uyum 8) cok super!! son olarak sunuda eklıycem ( tutamıycam kendımı ) ankaranın gorup gorebılecegı en yakısıklı gıtarıst bu grupta umarım solıst kızmaz :D :D carsamba gorusuruz ;)

Bu şimdiye kadar aldığım en iyi tepkilerden biri oldu valla. Bir an için durup bu kimin tanıdığı acaba diye düşünmedim desem yalan olur ama benim tanıdığım değil kesin :LOL:

Hiç kızmam ben öyle şeylere, kendisinin egosunu istediğiniz kadar tatmin edebilirsiniz :D Zaten bütün grup benim bir "bayan vokal" olduğumu mütemadiyen unutuyor. Siz bu gerçeği es geçmediğiniz için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. :D

Overall'daki de iyi bir konserdi ama ekipte ufak bir değişiklik oldu o günden bu güne ki Serkan Süer farkını yaşıyoruz. Daha önce dinleyenler farkı farketmiştir heralde(reklam sloganı gibi oldu)Haftaya bekliyoruz efendim.

Saygılar
[email protected]

bence çok daha iyi tepkiler alırsınız hakediyosunuz. buarada avatarını çok beğendim :D çarşamba görüşürüz umarım 8)

mazeppa demiş ki:

ben İskender'le çalmaktan dolayı gurur duyuyorum. Sen hangi grupta ROCK çalıyosun? psikiyatrist misin müzik eleştirmeni mi? beğenmiyorsan dinlemessin ama saygısızlık etmezsin. :!: Serkan...

Neyse, bırakalım bu konuyu zira herkes kimin ne olduğunu biliyor sanırım. Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz demişler. Boşuna değil.

Bu arada afişe benzer bişi koymayı başardım yukarı, biraz büyük oldu sanırım ama nasıl? :D

mazeppa demiş ki:
şizofren mi??? bunu yazan şizofren olmasın???
ben hayatımda öule adam tanımadım hem müzikalitesi hem kişilik açısından saglam ve karakterlidir bu benim degil iski yi tanıyan herkesin yorumudur...

Kardeşler bırakın, girmeyin polemiğe.
Bunlar bir kaç gereksiz hayali kişiliğin oyunları.
Siz işinize bakın. Kafanızı bozmayın.

Akşama başarılar.

Yine aksilik olmazsa 00:30'da Manhattan'daki programınızda sizleri dinlemeye geleceğim.
Bu aralar kafa dağıtmaya ihtiyacım var. En iyi ilaç da canlı müzik ve dostlar.

Görüşürüz kısmetse

MG

ÇOOOOK TEŞEKKÜRLER MURAAAAAT :LOL:

vay canına...

Bunu MSN Space'imdeki diğer afiş tasarımlarının arasına koyuyorum hemen. Oradakileri de buradaki foto albümüne kopyaliim en iyisi :D

Dediğimi yaptım ve diğer afiş tasarımlarıyla berber the_fly'ın galerisine koydum yukarıdaki güzide eseri. Dostlarımızın bizim için, biz hiç aklımızdan geçirmezken böyle jestler yapmaları çok hoş. Çok teşekkür ediyoruz. Resimleri yüklerken acaba bi afiş tasarım yarışması mı başlatsam diye düşünmedim değil. :D Dün gece Manhattan'da bizi yalnız bırakmadığınız için de teşekkürler efendim. Önümüzdeki hafta 1-2 yeni şarkıyla yine aynı mekanda karşınızdayız.

Saygılar
[email protected]

Not:Bu arada dün geceyi ekstra güzel kılan sevgili dostlarım Kıvanç, Özge ve Armend'e de şahitler ve davetliler huzurunda teşekkür etmek isterim. İ. Melih Gökçek'in sağa sola diktiği kulelerin sembolizminden bile bahsettik ya daha ne olsun? :LOL:

yaaa ben gelemedim ama olsun bu hafta gelicem mutlaka başka yerlerde niye çalmıyosunuz da bize çarşamba çarşamba ajandaya not aldırıyosunuz :D pardon ama siz manyakmısınız :D :D

burdan herkese seslenmek istiyorum bu grup piyasadaki butun gruplardan daha iyi niyeeee cunku cd den çalıyomuş gibi gelmiyo enerji var bu grupta hele hele solist ve gitarist.... 8) neyseeeeee gelin izleyin kardeşim hatta gelmeyinde bana özel olsunlar rahat rahat izliyim :evil:

f__earth demiş ki:
başka yerlerde niye çalmıyosunuz da bize çarşamba çarşamba ajandaya not aldırıyosunuz :D pardon ama siz manyakmısınız :D :D

burdan herkese seslenmek istiyorum bu grup piyasadaki butun gruplardan daha iyi niyeeee cunku cd den çalıyomuş gibi gelmiyo enerji var bu grupta hele hele solist ve gitarist.... 8) neyseeeeee gelin izleyin kardeşim hatta gelmeyinde bana özel olsunlar rahat rahat izliyim :evil:

Başka yerlerde çalmayı biz de istiyoruz da vakit bulup görüşmeye gidemedik henüz istediğimiz yerlerle. Hem tamamlamamız gereken, halletmemiz gereken şeyler var daha. Malumunuz bazı şeylerin aceleye gelmesi pek hayra çıkmıyor (hele ki işin içinde benim gibi mükemmeliyetçi bir tip varsa...).

Övgülerin için çok sağol, ben görmezden geleyim ama bunları zira kendimi fazla ciddiye alırsam sonumuz yakındır. "Oldum" gayet kısa ve öz bir ifadedir fakat kullanıldığı yer ve zaman dikkatli seçilmelidir... (Hatta mümkünse kullanılmasa daha iyi de olabilir :) )

Saygılar
[email protected]

Not:Yeni afiş tasarımları sular seller gibi akıyor. Kişisel galerimize de buyrun :D

Not 2:ELBETTE Kİ MANYAÐIZ! (yoksa İskender'le ne işimiz olacaktı değil mi ama? :p ) :LOL:

Bir çarşambayı daha geride bıraktık, fotoğrafları galerimizde. Dediğimi yaptım ve gayet Bryan Adams-vari bir biçimde sahneden fotoğraf çektim. Buyrun :D

Kamer'e ve fotoğraf makinesine teşekkürlerimi bir borç bilirim :D

Saygılar
[email protected]

the_fly demiş ki:
Bir çarşambayı daha geride bıraktık, fotoğrafları galerimizde. Dediğimi yaptım ve gayet Bryan Adams-vari bir biçimde sahneden fotoğraf çektim. Buyrun :D

Kamer'e ve fotoğraf makinesine teşekkürlerimi bir borç bilirim :D

Saygılar
[email protected]

çarşamba gene çok eğlendik efenim. asıl biz size teşekkürü borç biliriz..sabahın 9unda dersim olmasına rağmen, her çarşamba gelir olduk manhattana..

Ben bu son yazılanları geç gördüm biraz kusura bakmayın. Biz size teşekkür ederiz asıl bizi yalnız bırakmadığınız için. Tabii bu aralar sınav haftasıydı bilmemneydi derken millet gelemiyor filan ama güzel geçiyor yine de. Bu hafta biz yine eğlendik epey, umarım dinleyenler, izleyenler de eğlenmiştir.

Haftaya çok acaip parçalar olacak sanırım zira İskender kontrolü eline aldı. Sürpriz parçalar sözkonusu olacak gibi. Süper olacak, heyo :D

Not:Yeni bir afiş daha galerimize eklendi. Bilginize... :)

Saygılar
[email protected]

Geri