The Fly (Kült Rock) Ankara

kaptanjack demiş ki:
wshnochrry demiş ki:
Amarillo'da çıktıkları süre zarfı içerisinde grubu dinledim. Çarşamba da Manhattan'da olucam. Eğlenceli bi gece olucaını tahmin ediorum.
Umarım dewamı gelir.

Walla bizde seni gördük beğendik oğlumuza istemeye gelecez yakında haberin olsun :twisted:

Meğer o da "Umarım dewamı gelir" derken bizim programı kastetmiyormuş zaten :D

Amanın! İzdivaç! :) (ben dediydim zati kehanet kıvamında :D )

the_fly demiş ki:
kaptanjack demiş ki:
wshnochrry demiş ki:
Amarillo'da çıktıkları süre zarfı içerisinde grubu dinledim. Çarşamba da Manhattan'da olucam. Eğlenceli bi gece olucaını tahmin ediorum.
Umarım dewamı gelir.

Walla bizde seni gördük beğendik oğlumuza istemeye gelecez yakında haberin olsun :twisted:

Meğer o da "Umarım dewamı gelir" derken bizim programı kastetmiyormuş zaten :D

Amanın! İzdivaç! :) (ben dediydim zati kehanet kıvamında :D )

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

ne denir ki buna şimdi .... :D (ağız kulaklara warır...)

oğlumuz iyi, eli ekmek tutan, müzisyen, karizmatik, Brad Pitt ile Johnny Depp arası yakışıklılıkta,Marcus Miller tadında, mesleğinin zirvesinde bir delikanlıdır...kızınıza talibiz efeeeeeemmmmmm:)

Gençler kendi aralarında görüşüp anlaşmışlar, bize de....vs vs...Valla ben verdim gitti :LOL: Bundan iyisini mi bulcaz? ("Evet" dicen güzelim ne dicen ki? :) )

iki taraf da anlaştığına göre ben daa fazla utanmadan bu konudan çıkıp The Fly konusuna dönmeyi öneriyorum ben sewgili arkadaşlar...
:D :D

Gece Manhattan'dayız dimi efendim???

Sevgili takipçiler,
Bugün biricik gitaristimizle, bendeniz güzide sinek solistiniz şu son birkaç gün içinde ilginç bir biçimde üstüste gelen 1-2 program teklifiyle ilgili olarak mekanlarla görüşmeye gidiyoruz. Sanırım yakında bir yerlerde daha kopuyor ve kopartıyor olacağız :) Yer isimlerini şimdiden vermeyeyim de hem sürprizi kaçmasın, hem de nazar değmesin, değil mi? :D

Hope for the best :)

Saygılar
[email protected]

Sevgili arkadaşlarımız,
Yazması çok zor bir yazı oluyor bu benim için. Mekan değişikliği derken mevzu birden eleman değişikliği oluverdi.
Davulcumuz Serkan Süer'le olan 2 aylık birlikteliğimizi son programımız itibariyle bitirmiş bulunuyoruz. Bu kararın belli başlı birkaç sebebi var elbette ama burada ifşa etme gereği duymuyorum zira grup dışında anlaşılabilecek şartlar sözkonusu değildir. "Zamanımız, yaklaşımımız ve hedeflerimiz uyuşmuyordu" demek belki de bu soruyu geçiştirmenin en kısa ve kolay yolu olacaktır.
Bununla birlikte yine üzücü bir gelişme daha var ki o da ilk programımızdan beri yanımızda olup gruba muazzam katkıları olmuş bas gitaristimiz İskender Karagül'ün de Serkan Süer'in gidişiyle birlikte gruptan ayrılmak istemesi. Henüz Serkan'ın aramıza katılması tartışılmaktayken konuşulanlar ve anlaştığımız birtakım noktalar geçerliliğini yitirmiş olsa gerek ki İskender böyle bir istekte bulundu diyebiliriz. Bize de -çok üzülerek de olsa- kendisiyle yollarımızı ayırmak düştü.
Yeni yol arkadaşlarımızla yolumuza devam ederken sizlerden bize olan desteğinizi esirgememenizi rica ediyor, aramızdan ayrılan bu iki iyi müzisyene sonsuz teşekkürlerimizle birlikte diğer projelerinde başarı dileklerimizi sunuyoruz. Bu grup için sarfettikleri enerji için kendilerine gerçekten minnettarız. Birlikte çalışmıyor olmamız dostluğumuzu etkilemeyecektir. Umalım ki zaman hiçbirimizin yüzünü kara çıkartmasın.

Değişiklik iyidir...ilham verir.

Saygılar
[email protected]

Yeni parçalar da dinleyicileri bekliyor bu arada. Gerçi bir kısmı daha önceden çalıp da Manhattan'a başladığımızda çalmayı bıraktığımız şeylerdi ama sonuçta Manhattan'da ilk kez çalınacaklar. Dünkü When I Come Around'uysa sahnede ilk kez (toplamda da 2. kez :) ) çalıyorduk ama gayet iyi oldu sanırım. Hadi bakalım hayırlısı. Bu akşam da iyi eğlenecekmişiz gibi :D

Bu hafta "Dünyayı Kurtaran Adam" misali "Manhattan'ı Kurtaran Grup" ünvanını hak ettik heralde artık salı, çarşamba ve cuma çıkarak (bugün de Flu gelmiyormuş mesela :p ) :)
Dün gece ben bu program bana son dakika golü olduğundan işten çıkıp koştura koştura geldiğim, Evrim de Overall'daki programlarından çıkıp geldiği için biraz yorgunduk (Diğer ikisinin ne mazereti vardı bilmiyorum :D ) ve hayatımızın en sakar programını yaptık sanırım. En azından ben öyle hissettim. Ama yine de eğlenceliydi.
Joker'i görmeyi bekleyen seyirci bizi görünce biraz afallamış olabilir tabii ama yine de eğlendirebildiğimizi umuyoruz.
Önümüzdeki hafta yine normal günümüzde, normal saatimizde yani ÇARŞAMBA GECESİ 00.30'DA MANHATTAN'DAYIZ. Duyurulur. Herkesi bekleriz :D

Saygılar
[email protected]

Geri