Üst Eşiği Sabitlemek

üst eşiğin materyali nedir, şuanda yerinde ne vardır? görsel var mı? off bilmeceler yumağı, genellikle standart tip kemik bakır vs eşikleri 502 yapıştırıcı ile tutturabilirsin. Ama dikkat etmen gereken sapın eğimi ile eşiğin eğimi aynı mı.. zımparalaman yeniden boyutlaman gerekebilir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
üst eşiğin materyali nedir, şuanda yerinde ne vardır? görsel var mı? off bilmeceler yumağı, genellikle standart tip kemik bakır vs eşikleri 502 yapıştırıcı ile tutturabilirsin. Ama dikkat etmen gereken sapın eğimi ile eşiğin eğimi aynı mı.. zımparalaman yeniden boyutlaman gerekebilir.
http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=7959 bu linkteki ürünü sipariş ettim. 2-3 saate elimde olacak. döküman buldum ortalama olarak ne yapmam gerektiğine dair fakat yapıştırma ile ilgili pek bişey göremedim veya anlamadım :D

düzenleme: bir arkadaş yapay kemik yazmış

Önceki üst eşiği nasıl çıkartacığınızı çözmeniz gerekiyor :) Bu arada üst eşik yüksekliği tel yüksekliği ve ilk perdeler için hayati önem taşır, yanlış olursa kötü sonuçlar verir, umarım o ayarları yapmayı biliyorsunuzdur, bir miktar ölçüm ve zımpara işlemi gerektirir çünkü.

Yapıştırmada kuruyunca kalınlaşmayacak herhangi birşeyi kullanabilirsiniz, çok kalın sürmeyin yoksa yükselti oluşur.

Hafif japon yapıştırıcı iş görür. Hafif tutkal da olabilir. Yalnız o belgede anlatılanlar yeterli değil, daha çok araştırmanızı öneririm, üst eşik o kadar kolay çıkmayabilir ve çıkarken yanında alt tahta parçalarını da getirebilir. Hassas çalışmalısınız.

Hafif japon yapıştırıcı iş görür. Hafif tutkal da olabilir. Yalnız o belgede anlatılanlar yeterli değil, daha çok araştırmanızı öneririm, üst eşik o kadar kolay çıkmayabilir ve çıkarken yanında alt tahta parçalarını da getirebilir. Hassas çalışmalısınız.
hocam çıktı tertemiz bir şekilde, bende bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim :D
yktm.jpg

Geri