Erythrocyte (Death Metal)- izmir

arkadaşlar demoyu beğendim bi kaç eksik dışında güzel olmuş ...bu arada wokalistin bir bayana göre sağlam gırtlağı warmış :) :)

tebrik ediyorum umarım tarzınızda başarılı olursunuz hepinize kolay gelsin

Dostum cok tesekkur ederiz yorum ve elestiri için ama eksik olan yanı soleseydin keske bizde ona gore yon vercez kendimize dikkat edicez bazı seylere... ayrıca vokalimize gercekten guveniyoruz cunku kendisi su anda 16 yasında olmasına ragmen gercekten buyuk işler beceriyor...

arkadaslar!Ihate my lıfe'adlı bestenızı dıınedık.sarkı genelde iyi ama clean vokaller cok kulak tırmalayıcı geldı bıze.wokalınızın 16 yasında olması sızın ıcın buyuk bı awantaj.yolunuz acık ola basarılar dılerıs

Bestedeki clean vokal biraz daha vurucu olabilir(vurucu derken daha tok bi ses) ileriki zamanlarda tabii durum değişir gördüğüm kadarıyle grup yeni. Brutal vokali iyi yapmışsın ben ilk başlarda zorlanırdım bu vokali yaparken ve üstelik bu yaşta, yolunuz açık olsun,başarılar. Birde sizden repartuar isteyebilirmiyim?

Arkadaslar izmirock festivalinde sahne alıyoruz!! festivalin 3. gunu olan 24 eylul pazar gunu tum metalseverlerle birlikteyiz... aynı gun sahne alcagımız gruplar :

Diabolical
Prime Object
Gates of Eternity
In Spite

Ayrıca 22 sinde baslıcagı için biz hepimiz 22 sinde cadırımızla orda kalıcaz Metali özleyen arkadaslar kacırmasın gercekten bu fırsaat bidaa gecmez ele in spite diabo gates of ve prime object gibi grupları aynı gun ve belese izlemek herkese nasip olmaz :D

Yer : Inciraltı Demokrasi Meydanı
Tarih : 24 Eylul 2006 Pazar
Ucret : YOK
Yas Sınırı : YOK

arkadaslar playlıstımız
ı hate my lıfe_erythrocyte
burnıng angel _arch enemy
everythıng ınvaded_moonspell
zombıe ınc._ın flames
nymphetamıne_cradle of fılth
dark angel_erythrocyte
pursuıt of vıkıngs_amon amarth
burn ın hell_dımmu borgır
only for the weak_ın flames
aces hıgh_ıron maıden
ve ıdda edıyoruz belkı az beste var ama bu sarkılarıda hıc boyle dınlemedınız en azından soprano vokal ekleyerek death sekılde ıcra edenı bız gormedık

demoyu dinledim blackfury abi cok saglam screamlerin var ama brutaller konusunda birsey demiyecem cunku sarkida brutal kisimlar yok sanirim hic duymadim grup iyi hem de baya iyi sarki girisini guzel yapmissiniz basarlar

hocam simdi biz sarkıyı bastan sona bi değişime soktuk ve bu konu tartısıldı biz hepsinin scream olmasına karar kıldık ve tabkki bundan sonra brutali de duycanız diğer besteler gelior ...

ErYtHrOcKyTe ya başarılar benden ve bizden demonuzu dinledim destekliyoruzz özellikle de mehmet bu iş tamamdır adamım gözümdesin iyi iş başarmışım gaza gel ama emin adımlarla bi yerin kalkmasın ihtiyacın olursa ben buralardayım tekrar tebrikler

Tesekkur ederim hocam. Sağolasın bu günlere gelebilmemde temel taşlarımı koymamda emeklerin için minnettarım daha ileri götürücez işallah bestelerimiz var daha geliyor yakında...

Geri