Ferman (Alternative) - İzmir

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda samwise tarafından 20 Şubat 2006 tarihinde açılan konu

1. Hepinizin yakından tanıdığı, eski adıyla S.O.S olan İzmir'li grup, yeni ismi "Ferman"la yoluna devam edecektir. Grup üyeleri değişmedi elbette : Soner (vokal) - Atıl (gitar) - Tunç (davul) ve Erdem (bass). Grup Salı - Cuma ve Cumartesi akşamları Bornova Naz Bar'da; Çarşamba günleri ise Dungeon Bar'da sahne alıyor. Repertuara ekledikleri yeni şarkıları ve performanslarıyla izlemeye değer gruplardandır. Herkese tavsiye edilir...

2. hayirli ugurlu olsun özledim kordonu,karsiyakayi gelirsem mutlaka izleerim...

3. Evet arkadaşlar artık Ferman adıyla yola devam...Yepisyeni bir isim yepisyeni bir tarz.İyi oldu iyi... :lol:

4. Rmn

Rmn

5
    0
    300
    merakla neler yapacaklarini takip ediyorum. yeni isminiz hayirli olsun basarilar.

5. İzlenecekler listemde ;)

6. Erman'ım çok saol.seni ve In Progress'i seviyoruz,görüşürüz. :lol:

7. arkadaşlar öncelikle S.O.S yani yeni adı FERMAN'la birlikte yol almaktan büyük mutluluk duyduğumu belirtmek isterim :D inanıyorum ki kısa zamanda çok güzel projelere birlikte imza atacağız.Ben sık sık burda sizlerle birlikte olacağım yorum ve sorularınızı cevaplayacağım...Müzisyen arkadaşlarıma ayrı ayrı güveniyor ve başarılar diliyorum...sebnem

salı,cuma,c.tesi:Naz bar
    çarşamba:dungeon[/quote]

8. Şebnemcim canım arkadaşım öncelikle grubunuzun yeni ismi hayırlı olsun.Bizde herzaman senin ve grubunun yanında olacağız.Sizleri gerçekten beyenerek dinliyorum gerçekten çok iyisiniz ve dahada herşeyin güzel olacağından eminim.Başarılar arkadaşlar...............

9. Babalar yeni adınız hayırlı olsun Ferman'a müzik kariyerinde başarılar dilerim.... haftaya salı Nazdayım..

10. şşşşşşşşşş neler yapıcaksınız bakemmm!!! koçlar hadi görelim siziii!! ne zman ilk program!!!!

11. abi harıl harıl grup arıom ilk aklıma gelen forumlara yazmak oldu ben davulcuyum alternati frock yapıom blues eğitimi aldım ya beyle pardon sizin forumun içine ettim galiba ya yabancılık izmire işte

12. çarşamba:dangeon'dayız...bekleriz... :D

13. yeni isminiz hayırlı uğurlu olsun..başarılar...

14. Selam Erman,evet artık yeni isim var .Herşey belki çok daha güzel olacak.Yanımızda olman çok güzel .Kendine iyi bak

FermanBas

15. Eywallah Egemen Umarım öyle de olur.Neyse akşama barda görüşürüz

FermanBas

16. herşey çok güzel... sizleri tanıdığıma mutluyum :)

17. başarılar arkadaşlar hep yanınızdayım...

18. yaw kafayı buldum gelemedim ben yaaa öptüm sizi!!! soner seni gördüm ama yanına gelemedim halim kalmadı :)

19. "Yeni isminiz hayırlı olsun" kervanına katılmak istedim. İlk fırsatta görüşmek dileği ile...

20. saol levocum...herşey umarım İLLEGAL in dilediği gibi olur hepinizi öpüyorum...(imzamız da pek güzelmiş... :!: )

Bu Sayfayı Paylaş