Ferman (Alternative) - İzmir

Hepinizin yakından tanıdığı, eski adıyla S.O.S olan İzmir'li grup, yeni ismi "Ferman"la yoluna devam edecektir. Grup üyeleri değişmedi elbette : Soner (vokal) - Atıl (gitar) - Tunç (davul) ve Erdem (bass). Grup Salı - Cuma ve Cumartesi akşamları Bornova Naz Bar'da; Çarşamba günleri ise Dungeon Bar'da sahne alıyor. Repertuara ekledikleri yeni şarkıları ve performanslarıyla izlemeye değer gruplardandır. Herkese tavsiye edilir...

arkadaşlar öncelikle S.O.S yani yeni adı FERMAN'la birlikte yol almaktan büyük mutluluk duyduğumu belirtmek isterim :D inanıyorum ki kısa zamanda çok güzel projelere birlikte imza atacağız.Ben sık sık burda sizlerle birlikte olacağım yorum ve sorularınızı cevaplayacağım...Müzisyen arkadaşlarıma ayrı ayrı güveniyor ve başarılar diliyorum...sebnem

salı,cuma,c.tesi:Naz bar
çarşamba:dungeon[/quote]

Şebnemcim canım arkadaşım öncelikle grubunuzun yeni ismi hayırlı olsun.Bizde herzaman senin ve grubunun yanında olacağız.Sizleri gerçekten beyenerek dinliyorum gerçekten çok iyisiniz ve dahada herşeyin güzel olacağından eminim.Başarılar arkadaşlar...............

abi harıl harıl grup arıom ilk aklıma gelen forumlara yazmak oldu ben davulcuyum alternati frock yapıom blues eğitimi aldım ya beyle pardon sizin forumun içine ettim galiba ya yabancılık izmire işte

Geri